Denník SaS


Billboardy (všetky)

R. Sulík: Slovensko by sa mohlo mať oveľa lepšie, keby Bžánovia a Bašternákovia nemali možnosť okrádať štátny rozpočet

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík vyzval koaličných poslancov, aby neblokovali mimoriadnu schôdzu, ktorá má riešiť odmenu pre advokátsku kanceláriu Radomíra Bžána v spore o Gabčíkovo a zabrániť ďalším podobne škandalóznym odmenám.

Ak si ušetríte 1000 eur mesačne, Bžána dobehnete v roku 3480

Predseda SaS Richard Sulík: „Každú chvíľu odtekajú takéto peniaze, to sú stovky korupčných káuz, ktoré sprevádzajú vlády Roberta Fica. Slovensko by sa mohlo mať oveľa lepšie, keby rôzni Bžánovia, Bašternákovia a im podobní nemali možnosť okrádať štátny rozpočet. Táto vláda s tým nemôže nič urobiť už len preto, že premiér býva v byte daňového podvodníka. Toto je tragédia našej krajiny.“

Minister Žiga konal až na základe tlaku opozície, médií a verejnosti

Stanovisko strany Sloboda a Solidarita (SaS) k odvolaniu vedenia spoločnosti MH Manažment.

17-miliónovou odmenou pre R. Bžána ľuďom oči nezalepia

Poslanci vládnej koalície odignorovali rokovanie mimoriadneho Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti, ktorý sa mal zaoberať škandalóznou odmenou pre advokátsku kanceláriu Radomíra Bžána. Minister životného prostredia László Sólymos sa z rokovania ospravedlnil, minister hospodárstva Peter Žiga na pozvanie ani len neodpovedal.

Koalíciu nezaujíma škandalózna odmena pre R. Bžána

Koaliční poslanci odignorovali mimoriadny Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti, ktorý sa mal zaoberať škandalóznou odmenou pre advokátsku kanceláriu Radomíra Bžána. Zvolávame preto mimoriadnu schôdzu.