VÚC 2009

Zoznam kandidátov do orgánov samosprávnych krajov v roku 2009.

Štandardný obrázok článku
Banskobystrický Banská Bystrica Pavol Bielik
Banskobystrický Brezno Emil Caban
Banskobystrický Revúca Juraj Daniš
Banskobystrický Banská Bystrica Martin Ďuriančik
Banskobystrický Detva Rastislav Ďurica
Banskobystrický Banská Štiavnica Miriam Ďuricová
Banskobystrický Rimavská Sobota Ildikó Filipiaková
Banskobystrický Žiar nad Hronom Karol Gubka
Banskobystrický Rimavská Sobota Ladislav Hladovec
Banskobystrický Žarnovica Júlia Hlavačková
Banskobystrický Banská Bystrica Petra Hudecová
Banskobystrický Rimavská Sobota Ján Kamenský
Banskobystrický Žarnovica Andrej Klimant
Banskobystrický Banská Bystrica Martin Klus
Banskobystrický Revúca Gabriel Koós
Banskobystrický Lučenec Jozef Kramec
Banskobystrický Banská Bystrica Martina Kubišová
Banskobystrický Banská Bystrica Jaroslav Kuracina
Banskobystrický Lučenec Miroslav Macko
Banskobystrický Lučenec Zaher Mahmoud
Banskobystrický Brezno Mária Majerčíková
Banskobystrický Zvolen Peter Melicherčík
Banskobystrický Banská Bystrica Marcel Mojžiš
Banskobystrický Lučenec Robert Motoška
Banskobystrický Zvolen Anna Paľovová
Banskobystrický Banská Bystrica Stanislav Slačka
Banskobystrický Zvolen Jaroslav Stehlík
Banskobystrický Rimavská Sobota Jaroslav Suja
Banskobystrický Lučenec Ladislav Szakó
Banskobystrický Brezno Lenka Šramková
Banskobystrický Poltár Peter Štefánik
Banskobystrický Žiar nad Hronom Adriana Valentová
Banskobystrický Detva Roman Vrťo
Banskobystrický Brezno Mária Weissová
Banskobystrický Žarnovica Róbert Žiak
Bratislavský Senec Ján Barkol
Bratislavský Bratislava 5 Radovan Bis
Bratislavský Bratislava 1 Juraj Droba
Bratislavský Bratislava 2 Roman Foltin
Bratislavský Bratislava 2 Stanislav Fořt
Bratislavský Bratislava 2 Marek Gabonay
Bratislavský Bratislava 4 Milan Galanda
Bratislavský Malacky Ľubomír Galko
Bratislavský Bratislava 5 Marián Greksa
Bratislavský Bratislava 5 Kristína Hájková
Bratislavský Bratislava 4 Robert Harhovský
Bratislavský Bratislava 4 Jozef Havrilla
Bratislavský Bratislava 5 Ján Hrčka
Bratislavský Malacky Eva Hricová
Bratislavský Bratislava 1 Wanda Hrycová
Bratislavský Malacky Róbert Chmela
Bratislavský Bratislava 5 Martin Chren
Bratislavský Senec Jaroslav Jeleník
Bratislavský Pezinok Ľudovít Jurčík
Bratislavský Bratislava 5 Bedřiška Jurzycová
Bratislavský Senec Vladimír Kabaňa
Bratislavský Pezinok Michal Kintler
Bratislavský Bratislava 4 Dagmar Kišová
Bratislavský Bratislava 2 Martin Klementis
Bratislavský Bratislava 3 Vladimír Klimeš
Bratislavský Malacky Liana Krčmová
Bratislavský Bratislava 4 Filip Križan
Bratislavský Senec Ľuboš Majer
Bratislavský Bratislava 4 Michal Matoušek
Bratislavský Bratislava 3 Jozef Mihál
Bratislavský Bratislava 3 Robert Mistrík
Bratislavský Pezinok Jozef Nižňan
Bratislavský Bratislava 3 Edward Radzo
Bratislavský Bratislava 1 Karol Rebro
Bratislavský Bratislava 4 Pavol Serej
Bratislavský Bratislava 2 Vladimír Sloboda
Bratislavský Malacky Martin Spusta
Bratislavský Bratislava 5 Janka Sulíková
Bratislavský Bratislava 5 Tomáš Szarka
Bratislavský Bratislava 2 Juraj Tóth
Bratislavský Senec Roman Turok-Heteš
Bratislavský Pezinok Miroslava Verešvárska
Bratislavský Bratislava 2 Marcel Vrchota
Bratislavský Bratislava 2 Peter Wachter
Bratislavský Bratislava 3 Anna Zemanová
Košický Košice Alexander Barna
Košický Spišská Nová Ves Tomáš Beck
Košický Rožňava Jozef Bukovič
Košický Michalovce Ján Cupák
Košický Rožňava Ján Demko
Košický Košice Juraj Dobrík
Košický Michalovce Jana Gombitová
Košický Košice Radoslav Hodor
Košický Trebišov Erik Jesenko
Košický Košice Karol Kačala
Košický Košice Peter Kondáš
Košický Košice Marián Krasnovský
Košický Košice Peter Lenárt
Košický Košice Peter Mayer
Košický Trebišov Peter Pač
Košický Košice - okolie Pavol Papáč
Košický Košice Peter Petrovský
Košický Košice Peter Pihorňa
Košický Košice Miroslav Štefanisko
Košický Košice Judita Štefíková
Košický Košice Štefan Tomčo
Košický Košice Ľubomír Tóth
Košický Rožňava Jarmila Vajdová
Nitriansky Šaľa Peter Andráši
Nitriansky Zlaté Moravce Vladimír Bajza
Nitriansky Levice Ľudovít Baka
Nitriansky Nitra Jozef Belica
Nitriansky Levice Peter Birčák
Nitriansky Komárno Koloman Borbély
Nitriansky Nové Zámky Marcela Čerešňová
Nitriansky Komárno Brigita Grotterová
Nitriansky Nové Zámky Ľubomír Harčarík
Nitriansky Topoľčany Ivan Holko
Nitriansky Nové Zámky Marián Hruškár
Nitriansky Levice Jaroslav Jarkovský
Nitriansky Nové Zámky Peter Kecskés
Nitriansky Nitra Oto Koppan
Nitriansky Nitra Ľubomír Kováč
Nitriansky Nové Zámky Ondrej Kovan
Nitriansky Šaľa Roman Králik
Nitriansky Komárno Ladislav Kráz
Nitriansky Nové Zámky Pavol Križan
Nitriansky Levice Ondrej Kusý
Nitriansky Šaľa Pavol Marciš
Nitriansky Nitra Peter Marič
Nitriansky Topoľčany Marián Meluš
Nitriansky Levice Jaroslava Mihálová
Nitriansky Nitra Stanislav Michalík
Nitriansky Komárno Štefan Molnár
Nitriansky Zlaté Moravce Ľubomír Očovský
Nitriansky Komárno Arpád Odvárka
Nitriansky Nové Zámky Peter Orgován
Nitriansky Nové Zámky Diana Repková
Nitriansky Levice Ferdinand Sasváry
Nitriansky Nitra Pavol Szabó
Nitriansky Šaľa Marián Šperka
Nitriansky Nitra Vojtech Šugár
Nitriansky Levice Michal Švaral
Nitriansky Komárno Viktor Tatár
Nitriansky Levice Roman Tóth
Nitriansky Nové Zámky Miroslav Velič
Nitriansky Nové Zámky Zoltán Víglaš
Nitriansky Nové Zámky Eva Willantová
Prešovský Snina Ján Alušík
Prešovský Snina Ladislav Alušík
Prešovský Prešov Ladislav Babuščák
Prešovský Poprad Jozef Bednár
Prešovský Bardejov Milan Benka
Prešovský Stropkov Daniel Čura
Prešovský Prešov Richard Drutarovský
Prešovský Stará Ľubovňa Miroslav Duda
Prešovský Prešov Martina Fujdová
Prešovský Vranov nad Topľou Mikuláš Gazda
Prešovský Snina Zita Greňová
Prešovský Levoča Mária Hagovská
Prešovský Poprad Anton Hanušín
Prešovský Sabinov Gabriel Huraj
Prešovský Humenné Marek Juro
Prešovský Bardejov Vladimír Kažimir
Prešovský Stará Ľubovňa Milan Knapík
Prešovský Svidník Patrik Kolečava
Prešovský Poprad Vladimír Košťál
Prešovský Prešov František Ksenzsigh
Prešovský Bardejov Štefan Kučmina
Prešovský Prešov Karol Kyslan
Prešovský Prešov Janette Langová
Prešovský Svidník Igor Leško
Prešovský Prešov Dušan Mamrilla
Prešovský Prešov Jaroslav Remeta
Prešovský Kežmarok Štefan Rusnák
Prešovský Prešov Ľubomír Safko
Prešovský Levoča Emil Smik
Prešovský Prešov Richard Švihura
Prešovský Svidník Pavol Tchurík
Prešovský Poprad Ivan Zima
Trenčiansky Trenčín Zuzana Aštaryová
Trenčiansky Prievidza Ladislav Babiak
Trenčiansky Trenčín Michal Bahelka
Trenčiansky Prievidza Peter Blaho
Trenčiansky Trenčín Jozef Ďuráči
Trenčiansky Púchov Ivan Gabriš
Trenčiansky Prievidza Katarína Gallina
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Ladislav Gieci
Trenčiansky Partizánske Zuzana Grachová
Trenčiansky Považská Bystrica Pavol Hladký
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Juraj Hlatký
Trenčiansky Trenčín Jakub Ilavský
Trenčiansky Prievidza Patrik Juríček
Trenčiansky Trenčín Renáta Kaščáková
Trenčiansky Trenčín Pavol Kašuba
Trenčiansky Partizánske Mária Kosnovská
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Ľuboš Košťál
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Roman Kozáček
Trenčiansky Prievidza Milan Kozický
Trenčiansky Ilava Tibor Kramár
Trenčiansky Ilava Ján Kvasnička
Trenčiansky Partizánske Marek Leták
Trenčiansky Myjava Pavol Líška
Trenčiansky Považská Bystrica Emil Lukáč
Trenčiansky Prievidza Ľubomír Macek
Trenčiansky Trenčín Ladislav Matejka
Trenčiansky Prievidza Pavol Matlovič
Trenčiansky Považská Bystrica Dagmar Ondrášiková
Trenčiansky Považská Bystrica Iveta Pospíšilová
Trenčiansky Púchov Júlia Potočná
Trenčiansky Trenčín Ľuboš Samák
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Radoslav Sedlák
Trenčiansky Partizánske Peter Sitár
Trenčiansky Prievidza Silvia Siváková Nemcová
Trenčiansky Prievidza Milan Smaho
Trenčiansky Ilava Karol Struška
Trenčiansky Považská Bystrica Jarmila Tesková
Trenčiansky Prievidza Patrik Uhliarik
Trnavský Piešťany Michal Bľanda
Trnavský Galanta Michal Borovička
Trnavský Piešťany Zita Bruncková
Trnavský Trnava Pavol Dobrovodský
Trnavský Galanta Margita Győriová
Trnavský Trnava Miroslav Herich
Trnavský Dunajská Streda Juraj Kázmér
Trnavský Dunajská Streda Renáta Kilbergerová
Trnavský Trnava Oto Kopál
Trnavský Hlohovec Martin Kováč
Trnavský Senica Róbert Kudláč
Trnavský Senica Radoslav Mareček
Trnavský Dunajská Streda Ernest Mészáros
Trnavský Dunajská Streda Attila Miklós
Trnavský Senica Antónia Mikulíková
Trnavský Piešťany Marek Monček
Trnavský Dunajská Streda Galina Sándorová
Trnavský Senica Rudolf Šedivý
Trnavský Piešťany Ján Tralich
Trnavský Trnava Marián Viskupič
Trnavský Galanta Gabriel Weisz
Žilinský Liptovský Mikuláš Rastislav Adamčák
Žilinský Ružomberok Ľudovít Beťko
Žilinský Žilina Ľubica Brozmannová
Žilinský Čadca Bibiána Buková
Žilinský Bytča Branislav Cigánik
Žilinský Žilina Monika Dimitriadu
Žilinský Dolný Kubín Miroslav Dráb
Žilinský Žilina Vladimír Dubec
Žilinský Čadca Rastislav Fatura
Žilinský Žilina Gabriela Gabajová
Žilinský Liptovský Mikuláš Tomáš Gajdoš
Žilinský Žilina Katarína Gažová
Žilinský Žilina Tomáš Gažúr
Žilinský Čadca Stanislav Jendrišák
Žilinský Liptovský Mikuláš Peter Jurčo
Žilinský Námestovo Ľubomír Jurovčík
Žilinský Martin Vladimír Kňazovický
Žilinský Martin Igor Kováč
Žilinský Žilina Vincent Kováč
Žilinský Námestovo Ján Kozoň
Žilinský Čadca František Kučák
Žilinský Námestovo Peter Laťák
Žilinský Žilina Milan Laurenčík
Žilinský Kysucké Nové Mesto Anton Marčan
Žilinský Dolný Kubín Venanc Maretta
Žilinský Kysucké Nové Mesto Ľudmila Medvecká
Žilinský Liptovský Mikuláš Peter Mitošinka
Žilinský Bytča Štefan Mitúch
Žilinský Tvrdošín Roman Mojš
Žilinský Žilina Gustáv Noga
Žilinský Čadca Jozef Pajer
Žilinský Námestovo Jozef Rošťák
Žilinský Ružomberok Roman Rybák
Žilinský Čadca Alena Sabolová
Žilinský Žilina Peter Skotnický
Žilinský Žilina Rastislav Svitek
Žilinský Turčianske Teplice Stanislav Šagáth
Žilinský Martin Stanislav Thomka
Žilinský Dolný Kubín Ladislav Tomáň
Žilinský Žilina Soňa Turčányiová
Žilinský Martin Michal Uherčík
Žilinský Žilina Tatiana Vachanová
Žilinský Martin Tomáš Worobel
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá