Komunálne voľby 2014

Zoznam kandidátov do komunálnych volieb v roku 2014

Štandardný obrázok článku
Banskobystrický Žarnovica Beáta Adamová
Banskobystrický Rimavská Sobota Andrea Andrášiová
Banskobystrický Krupina Ján Antal
Banskobystrický Krupina Milan Antalov
Banskobystrický Revúca Silvia Antoniová
Banskobystrický Krupina Ján Babiak
Banskobystrický Žiar nad Hronom Ivan Balko
Banskobystrický Banská Bystrica Branislav Bosák
Banskobystrický Veľký Krtíš Petra Buláková
Banskobystrický Lučenec Ondrej Cibuľa
Banskobystrický Lučenec Radoslava Cibuľová
Banskobystrický Banská Bystrica Milan Cisárik
Banskobystrický Krupina Petra Čiaková
Banskobystrický Krupina Anna Fedešová
Banskobystrický Brezno Ján Fedor
Banskobystrický Veľký Krtíš Erika Folková
Banskobystrický Detva Peter Goda
Banskobystrický Lučenec Vladimír Halaj
Banskobystrický Rimavská Sobota Igor Halaj
Banskobystrický Rimavská Sobota Monika Hiľovská
Banskobystrický Brezno Ján Holko
Banskobystrický Veľký Krtíš Lenka Hrončeková
Banskobystrický Krupina Jozef Hucák
Banskobystrický Krupina Ivana Hucáková
Banskobystrický Detva Mário Hukel
Banskobystrický Banská Bystrica Miroslav Ivan
Banskobystrický Veľký Krtíš Ladislav Jakab
Banskobystrický Krupina Anna Jankovičová
Banskobystrický Krupina Jana Kantová
Banskobystrický Lučenec Richard Kati
Banskobystrický Rimavská Sobota Adrián Koreny
Banskobystrický Revúca Judita Koščová
Banskobystrický Lučenec Michal Kováč
Banskobystrický Lučenec Vojtech Kováč
Banskobystrický Žiar nad Hronom Drahuša Kováčová
Banskobystrický Veľký Krtíš Slávka Kováčová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Katarína Krajčiová
Banskobystrický Lučenec Jozef Kramec
Banskobystrický Krupina Magda Krišková
Banskobystrický Veľký Krtíš Ján Krnáč
Banskobystrický Revúca Alena Kšeňáková
Banskobystrický Žarnovica Michal Lipjansky
Banskobystrický Žarnovica Tomáš Lipjansky
Banskobystrický Krupina Mária Lukáčová
Banskobystrický Detva Marián Luksaj
Banskobystrický Banská Bystrica Miroslav Lupták
Banskobystrický Žarnovica Renáta Luptáková
Banskobystrický Krupina Cyril Mackov
Banskobystrický Lučenec Zaher Mahmoud
Banskobystrický Brezno Mária Majerčíková
Banskobystrický Rimavská Sobota Andrea Malatinská
Banskobystrický Brezno Monika Medveďová
Banskobystrický Žarnovica Ľudmila Mesiariková
Banskobystrický Krupina Ján Mihalovič
Banskobystrický Krupina Pavel Molnár
Banskobystrický Rimavská Sobota Jozef Morong
Banskobystrický Krupina Eva Nemčovská
Banskobystrický Zvolen Róbert Olšiak
Banskobystrický Zvolen Anna Paľovová
Banskobystrický Veľký Krtíš Slávka Párničanová
Banskobystrický Veľký Krtíš Marek Plánka
Banskobystrický Brezno Marek Poliak
Banskobystrický Veľký Krtíš Ondrej Pompa
Banskobystrický Brezno Slavomír Pôbiš
Banskobystrický Rimavská Sobota Alžbeta Resutíková
Banskobystrický Krupina Diana Rétsánová
Banskobystrický Brezno Viktória Rusnáková
Banskobystrický Žarnovica Miroslav Seget
Banskobystrický Banská Bystrica Radovan Sloboda
Banskobystrický Rimavská Sobota Róbert Staz
Banskobystrický Lučenec Branislav Svitáč
Banskobystrický Rimavská Sobota Roland Szabó
Banskobystrický Revúca Jaroslava Šimková
Banskobystrický Rimavská Sobota Gabriel Štrba
Banskobystrický Revúca Adam Tomčík
Banskobystrický Rimavská Sobota Peter Tóth
Banskobystrický Veľký Krtíš Jozef Tupí
Banskobystrický Krupina Jozef Uhler
Banskobystrický Žarnovica Miroslava Vajdová
Banskobystrický Poltár Branko Vargic
Banskobystrický Detva Roman Vrťo
Bratislavský Bratislava 4 Lukáš Baňacký
Bratislavský Bratislava 4 Matej Baxa
Bratislavský Bratislava 5 David Běhal
Bratislavský Bratislava 4 Igor Bendík
Bratislavský Malacky Juraj Blusk
Bratislavský Malacky Vladimír Blusk
Bratislavský Malacky Ľubomír Bugala
Bratislavský Bratislava 4 Jana Cigániková
Bratislavský Bratislava 5 Peter Cmorej
Bratislavský Bratislava 1 Miloš Domorák
Bratislavský Senec Zuzana Felberová
Bratislavský Bratislava 2 Tomáš Galo
Bratislavský Senec Ivan Georgiev
Bratislavský Bratislava 5 Danica Greksa
Bratislavský Bratislava 5 Alica Hájková
Bratislavský Malacky Peter Hasoň
Bratislavský Senec Roman Hudík
Bratislavský Bratislava 5 Ján Karman
Bratislavský Bratislava 2 Martin Klementis
Bratislavský Bratislava 4 Peter Klepoch
Bratislavský Bratislava 4 Michal Kohn
Bratislavský Bratislava 2 Slavomír Kovár
Bratislavský Bratislava 4 Róbert Krampl
Bratislavský Bratislava 2 Pavol Kubiš
Bratislavský Malacky Martin Macejka
Bratislavský Senec Ľuboš Majer
Bratislavský Senec Ľudovít Marsovszky
Bratislavský Bratislava 3 Marianna Mašátová Haliaková
Bratislavský Senec Dana Michálková
Bratislavský Senec Roman Michnica
Bratislavský Bratislava 4 Dušan Mikuláš
Bratislavský Bratislava 1 Viktor Muránsky
Bratislavský Bratislava 2 Ivo Nemčič
Bratislavský Bratislava 1 Lucia Nicholsonová
Bratislavský Pezinok Roman Noga
Bratislavský Bratislava 1 Peter Osuský
Bratislavský Bratislava 2 Josef Ošlejšek
Bratislavský Bratislava 3 Martin Poliačik
Bratislavský Malacky Danica Pompošová
Bratislavský Bratislava 4 Igor Prieložný
Bratislavský Bratislava 1 Marián Pukač
Bratislavský Bratislava 2 Eva Samolejová
Bratislavský Bratislava 4 Miroslav Sedlák ml.
Bratislavský Bratislava 2 Vladimír Sloboda
Bratislavský Senec Oto Šátek
Bratislavský Bratislava 4 Marián Takács
Bratislavský Bratislava 4 Jozef Tittel
Bratislavský Malacky František Veľký
Bratislavský Bratislava 2 Ľudmila Zajacová
Bratislavský Bratislava 3 Anna Zemanová
Košický Trebišov Edita Anthony
Košický Košice - okolie Mária Antoniová
Košický Košice Ladislav Becza
Košický Gelnica Miloš Brutovský
Košický Košice - okolie Vladimír Bučko
Košický Michalovce Anna Bumberová
Košický Gelnica Róbert Ďurica
Košický Košice - okolie Roman Fraňo
Košický Gelnica Zdenka Furčáková
Košický Košice Mojmír Gaško
Košický Trebišov Róbert Grman
Košický Michalovce Július Hajduk
Košický Gelnica Vladimír Hojstrič
Košický Trebišov Karol Horváth
Košický Trebišov Ivan Hrdlík
Košický Košice - okolie Alexandra Hvizdošová
Košický Trebišov Vladimír Igaz
Košický Michalovce Juraj Jevin
Košický Košice - okolie Andrej Kišš
Košický Trebišov Agnesa Kocsiová
Košický Košice Peter Kolár
Košický Trebišov Juraj Kolesár
Košický Spišská Nová Ves Zlatko Korba
Košický Košice Jozef Kováč
Košický Košice Marián Krasnovský
Košický Košice Roman Križalkovič
Košický Košice - okolie Marián Kundráth
Košický Gelnica Milan Legdan
Košický Michalovce Michal Lénárt
Košický Košice Iveta Macková
Košický Michalovce Milan Michalič
Košický Sobrance Slávka Mitrová
Košický Gelnica Ľuboslav Moskal
Košický Michalovce Július Mudi
Košický Spišská Nová Ves Dušan Nemčík
Košický Spišská Nová Ves Klaudia Nemčíková
Košický Sobrance Roman Oklamčák
Košický Trebišov Monika Opartyová
Košický Trebišov Roland Pásztor
Košický Košice Vladimír Pavel
Košický Spišská Nová Ves Alena Pekarčíková
Košický Sobrance Jana Rokytová
Košický Rožňava Ľubica Sentpéteryová
Košický Michalovce Miroslav Sopko
Košický Trebišov Zuzana Szabová
Košický Košice - okolie Rastislav Šelepský
Košický Trebišov Gejza Tarr
Košický Gelnica Imrich Tomaško ml.
Košický Gelnica Imrich Tomaško st.
Košický Trebišov Martin Topolčani
Košický Michalovce Ladislav Tóth
Košický Sobrance Dana Trubiková
Košický Košice - okolie Viktor Varga
Košický Trebišov Gabriela Vincejová
Košický Košice Marcel Vrchota
Nitriansky Šaľa Peter Andráši
Nitriansky Nové Zámky Jozef Antalík
Nitriansky Nové Zámky Peter Babos
Nitriansky Zlaté Moravce Tomáš Beck
Nitriansky Zlaté Moravce Mária Beck
Nitriansky Levice Ján Belák
Nitriansky Nitra Alexandra Bernáthová
Nitriansky Levice Juraj Braun
Nitriansky Levice Ján Buzás
Nitriansky Levice Katarína Cselovszká
Nitriansky Levice Martina Czirjaková
Nitriansky Nitra Lukáš Čelinák
Nitriansky Topoľčany Daniela Čeplíková
Nitriansky Levice Ľubomír Čornák
Nitriansky Topoľčany Jozef Dalloš
Nitriansky Nové Zámky Milan Dobrovodský
Nitriansky Levice Martin Dudášik
Nitriansky Nové Zámky Martin Farkaš
Nitriansky Topoľčany Norbert Feješ
Nitriansky Levice Ladislav Gunič
Nitriansky Levice Gabriel Halász
Nitriansky Levice Marek Halbavý
Nitriansky Levice Július Hancko
Nitriansky Levice Miroslav Hasznos
Nitriansky Levice Mária Hudecová
Nitriansky Levice Hana Hudecová
Nitriansky Levice Júlia Jahusová
Nitriansky Levice Milan Kajas
Nitriansky Levice Terézia Koreneková
Nitriansky Levice Jozef Kresťanko
Nitriansky Levice Attila Kűrthy
Nitriansky Nitra Richard Lidik
Nitriansky Levice Alžbeta Lovašová
Nitriansky Nové Zámky Marián Ludas
Nitriansky Levice Attila Molnár
Nitriansky Zlaté Moravce Peter Molnár
Nitriansky Levice Milan Oravecz
Nitriansky Levice Beáta Pappová
Nitriansky Nitra Radoslav Pavelka
Nitriansky Nitra Tibor Penzeš
Nitriansky Levice Miroslav Plecho
Nitriansky Levice Zoltán Raj
Nitriansky Zlaté Moravce Dáša Rakovská
Nitriansky Komárno László Rendes
Nitriansky Levice Tomáš Rosenbach
Nitriansky Levice Ján Sirota
Nitriansky Levice Michaela Slováková
Nitriansky Nové Zámky František Sucharda
Nitriansky Levice Ladislav Svanczár
Nitriansky Levice Kristína Szabóová
Nitriansky Levice Peter Szelényi
Nitriansky Nové Zámky Michal Szenozicska
Nitriansky Nitra Juraj Šantavý
Nitriansky Topoľčany Štefan Šipek
Nitriansky Levice Ivana Šušková
Nitriansky Levice Marcel Tanka
Nitriansky Levice Roman Tóth
Nitriansky Levice Martin Vereš
Nitriansky Levice Iveta Zajacová
Prešovský Prešov Cecília Babuščáková
Prešovský Prešov František Balog
Prešovský Vranov nad Topľou Martin Baník
Prešovský Svidník Ján Belák
Prešovský Kežmarok Radoslav Benc
Prešovský Snina Katarína Berezňaninová
Prešovský Vranov nad Topľou Jana Bertová
Prešovský Prešov Ľubomír Bilišňanský
Prešovský Vranov nad Topľou Božena Bobelová
Prešovský Poprad Martin Bohony
Prešovský Poprad Slavomír Božoň
Prešovský Prešov Andrej Buday
Prešovský Stropkov Ľuboš Bunda
Prešovský Svidník Viktor Cidila
Prešovský Prešov Peter Cina
Prešovský Prešov Cyril Cmar
Prešovský Bardejov Peter Dančišin
Prešovský Vranov nad Topľou Peter Dzurovčin
Prešovský Medzilaborce Ľuboš Feciškanin
Prešovský Vranov nad Topľou Agáta Fedorová
Prešovský Prešov Peter Feňák
Prešovský Bardejov Zlatica Forgáčová
Prešovský Humenné Ján Hudák
Prešovský Prešov Marko Jakub
Prešovský Humenné Marek Juro
Prešovský Svidník Amália Kasaničová
Prešovský Vranov nad Topľou Maroš Kmec
Prešovský Humenné Andrej Koceľa
Prešovský Bardejov Michal Kolcun
Prešovský Vranov nad Topľou Martin Krišta
Prešovský Poprad Mária Kubičarova
Prešovský Prešov Viera Martinková
Prešovský Kežmarok Štefan Novobilský
Prešovský Prešov Emil Onofrej
Prešovský Poprad Tomáš Orolin
Prešovský Medzilaborce Ľuba Papiaková
Prešovský Svidník Lenka Pavúková
Prešovský Humenné Vladimír Pažúr
Prešovský Humenné Rastislav Pohanka
Prešovský Vranov nad Topľou Jozef Ranič
Prešovský Poprad Zuzana Reľovská
Prešovský Levoča Oľga Rožková
Prešovský Prešov Radoslav Ruščák
Prešovský Humenné Jozef Sabol
Prešovský Vranov nad Topľou Ľuboš Sopoliga
Prešovský Prešov Milan Straka
Prešovský Prešov Ján Sýkora
Prešovský Medzilaborce Slavomír Šanta
Prešovský Humenné Jozef Šimurda
Prešovský Poprad Ján Šoltis
Prešovský Svidník Peter Štefaník
Prešovský Prešov Peter Telesnický
Prešovský Medzilaborce Viera Timcová
Prešovský Prešov Michal Trochan
Prešovský Svidník Helena Vachaľová
Prešovský Stropkov Jozef Venglovič
Prešovský Stropkov Dana Viňarská
Prešovský Humenné Martina Vlasáková
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Lukáš Augustín
Trenčiansky Prievidza Peter Balaj
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Stanislav Blaškovič
Trenčiansky Trenčín Michal Blažej
Trenčiansky Prievidza Marián Borko
Trenčiansky Trenčín Vladimír Bulko
Trenčiansky Trenčín Katarína Dovinová
Trenčiansky Trenčín Zuzana Ďurmeková
Trenčiansky Prievidza Mária Gorušová
Trenčiansky Považská Bystrica Michal Hrkota
Trenčiansky Považská Bystrica Martin Chmelík
Trenčiansky Ilava Martina Ježíková Janesová
Trenčiansky Trenčín Tomáš Kebísek
Trenčiansky Trenčín Marián Kočiš
Trenčiansky Prievidza Marián Komžík
Trenčiansky Partizánske Mária Kosnovská
Trenčiansky Ilava Tibor Kramár
Trenčiansky Trenčín Ľudovít Kraus
Trenčiansky Trenčín Vendelín Krivačka
Trenčiansky Púchov Juraj Lednický
Trenčiansky Trenčín Peter Lupták
Trenčiansky Trenčín Ján Mano
Trenčiansky Trenčín Ladislav Matejka
Trenčiansky Trenčín Miroslav Matúš
Trenčiansky Prievidza Jozef Mokrán
Trenčiansky Trenčín Roman Oriešok
Trenčiansky Trenčín Miroslav Peter
Trenčiansky Trenčín Vladimír Poruban
Trenčiansky Považská Bystrica Iveta Pospíšilová
Trenčiansky Ilava Štefan Prekop
Trenčiansky Púchov Lukáš Ranik
Trenčiansky Trenčín Daniela Rybanská
Trenčiansky Trenčín Ľuboš Samák
Trenčiansky Ilava Jana Šošovičková
Trenčiansky Považská Bystrica Jarmila Tesková
Trenčiansky Ilava Karol Uváčik
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Eduard Žákovic
Trenčiansky Trenčín Darina Žbirková
Trenčiansky Prievidza Miroslav Žiak
Trenčiansky Prievidza Anna Žiaková
Trnavský Senica Peter Bolebruch
Trnavský Senica Štefan Daniel
Trnavský Senica Elena Danková
Trnavský Trnava Jaroslav Chynoradský
Trnavský Senica Pavol Kalman
Trnavský Senica Vladimír Kostelný
Trnavský Trnava Daniel Kravec
Trnavský Senica Róbert Kudláč
Trnavský Dunajská Streda Milan Lörinc
Trnavský Trnava Ľubica Marcellová
Trnavský Trnava Jozef Maťaše
Trnavský Senica Milan Mikula
Trnavský Senica Antónia Mikulíková
Trnavský Galanta Jozef Nahácky
Trnavský Senica Jakub Nedoba
Trnavský Dunajská Streda Andrej Rigo
Trnavský Galanta Stanislav Rosypal
Trnavský Trnava Ľudmila Šimková Filipovičová
Trnavský Trnava Matej Šrubař
Trnavský Senica Jozef Vajda
Trnavský Skalica Alexandra Veselá
Žilinský Ružomberok Ľudovít Beťko
Žilinský Námestovo Vladimír Blahút
Žilinský Čadca Peter Blažek
Žilinský Žilina Šárka Brezányová
Žilinský Žilina Iveta Cigániková
Žilinský Čadca Stanislav Činger
Žilinský Liptovský Mikuláš Jaroslav Čulík
Žilinský Žilina Štefan Dávidik
Žilinský Dolný Kubín Miroslav Dráb
Žilinský Žilina Mária Ďugelová
Žilinský Čadca Michal Furdan
Žilinský Čadca Jaroslav Gašperák
Žilinský Liptovský Mikuláš Michal Gazík
Žilinský Námestovo Patrik Graňák
Žilinský Žilina Katarína Hlaváčová
Žilinský Čadca Jarmila Hlavová
Žilinský Tvrdošín Miroslav Hlina
Žilinský Čadca Elena Horváthová
Žilinský Čadca Miroslav Janas
Žilinský Čadca Jana Jandziková
Žilinský Čadca Eva Ježíková
Žilinský Liptovský Mikuláš Peter Jurčo
Žilinský Martin Milan Kapusta
Žilinský Martin Róbert Klimo
Žilinský Liptovský Mikuláš Pavol Klonga
Žilinský Žilina Igor Kmeť
Žilinský Čadca Štefan Kocifaj
Žilinský Žilina Michal Kolárik
Žilinský Žilina Vladimír Krčmárik
Žilinský Čadca Jozef Kuljovský
Žilinský Ružomberok Ján Kura
Žilinský Žilina Milan Laurenčík
Žilinský Ružomberok Tomáš Legerský
Žilinský Dolný Kubín Tomáš Moravčík
Žilinský Martin Monika Ondrušová
Žilinský Martin Monika Ondrušová ml.
Žilinský Čadca Jozef Pajer
Žilinský Ružomberok Marian Páleš
Žilinský Čadca Júlia Podmanická
Žilinský Čadca Miroslav Poláček
Žilinský Čadca Mária Poláková
Žilinský Dolný Kubín Július Pšenák
Žilinský Čadca Mária Sabolová
Žilinský Dolný Kubín Michal Smolka
Žilinský Žilina Sidónia Stanková
Žilinský Žilina Ján Ševčík
Žilinský Liptovský Mikuláš Roman Šulc
Žilinský Liptovský Mikuláš Dominik Tarageľ
Žilinský Martin Stanislav Thomka
Žilinský Martin Michal Uherčík
Žilinský Liptovský Mikuláš Ján Užík
Žilinský Liptovský Mikuláš Ľuboslav Vaško
Žilinský Čadca Jaroslav Zagrapan
Žilinský Liptovský Mikuláš Lucia Záchejová
Žilinský Čadca Ján Zákopčan
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá