Komunálne voľby 2010

Zoznam kandidátov do komunálnych volieb v roku 2010

Štandardný obrázok článku
Banskobystrický Veľký Krtíš Alexandra Adamová
Banskobystrický Žarnovica Beáta Adamová
Banskobystrický Žarnovica Lívia Adamová
Banskobystrický Poltár Jozef Albert
Banskobystrický Rimavská Sobota Vladimír Albert
Banskobystrický Lučenec Mária Ambróšová
Banskobystrický Žarnovica Jana Angletová
Banskobystrický Revúca Oto Anner
Banskobystrický Rimavská Sobota Iveta Badinková
Banskobystrický Veľký Krtíš Vladimír Bakoš
Banskobystrický Veľký Krtíš Stanislava Bakošová
Banskobystrický Lučenec Mária Balážová
Banskobystrický Zvolen Lenka Balkovičová
Banskobystrický Rimavská Sobota Nadežda Barancová
Banskobystrický Lučenec Jana Bariaková
Banskobystrický Zvolen Martina Bariaková
Banskobystrický Rimavská Sobota Peter Bartakovič
Banskobystrický Veľký Krtíš Iľja Bartoš
Banskobystrický Veľký Krtíš Gašpar Bartoš
Banskobystrický Brezno Jaroslav Baťko
Banskobystrický Revúca Peter Bednár
Banskobystrický Žarnovica Miroslav Belan
Banskobystrický Rimavská Sobota Attila Bencsík
Banskobystrický Rimavská Sobota Zlata Bencsíková
Banskobystrický Brezno Pavol Benedek
Banskobystrický Lučenec Pavel Beňuš
Banskobystrický Lučenec Miroslav Beran
Banskobystrický Banská Bystrica Helena Bevelaqua
Banskobystrický Banská Bystrica Pavol Bielik
Banskobystrický Banská Bystrica Kamil Bílek
Banskobystrický Žarnovica Alica Bindová
Banskobystrický Veľký Krtíš Jozef Blaho
Banskobystrický Banská Štiavnica Patrik Bók
Banskobystrický Žiar nad Hronom Marián Boška
Banskobystrický Brezno Alexander Botev
Banskobystrický Rimavská Sobota Miroslav Bračo
Banskobystrický Banská Bystrica Katarína Brhlíková
Banskobystrický Žarnovica Mária Cabáneková
Banskobystrický Lučenec Radoslava Cibuľová
Banskobystrický Banská Bystrica Milan Cisárik
Banskobystrický Veľký Krtíš Michal Černák
Banskobystrický Žarnovica Vladimír Černák
Banskobystrický Rimavská Sobota Katarína Červenáková
Banskobystrický Rimavská Sobota Attila Danko
Banskobystrický Detva Miroslav Debnár
Banskobystrický Lučenec Michal Demanko
Banskobystrický Brezno Emil Dianiška
Banskobystrický Revúca Marek Droždiak
Banskobystrický Banská Štiavnica Miriam Ďuricová
Banskobystrický Zvolen Anna Ďuríková
Banskobystrický Zvolen Peter Erdély
Banskobystrický Detva Vladimír Fekiač
Banskobystrický Revúca Peter Filadelfi
Banskobystrický Veľký Krtíš Jana Filadelfiová
Banskobystrický Rimavská Sobota Ildikó Filipiaková
Banskobystrický Poltár Vladimír Findra
Banskobystrický Revúca Martin Foľtán
Banskobystrický Revúca Helena Foľtánová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Jaroslav Forgáč
Banskobystrický Žarnovica Jana Forgáčová
Banskobystrický Rimavská Sobota Ladislav Furješ
Banskobystrický Revúca Anton Furman
Banskobystrický Žarnovica Vladimír Fusatý
Banskobystrický Revúca Peter Gača
Banskobystrický Lučenec Rastislav Gáfrik
Banskobystrický Veľký Krtíš Peter Galbáč, ml.
Banskobystrický Rimavská Sobota Mariana Giertlová
Banskobystrický Zvolen Aurel Gindl
Banskobystrický Banská Bystrica Emília Golianová
Banskobystrický Brezno Anna Gondová
Banskobystrický Rimavská Sobota Anna Grácová
Banskobystrický Revúca Anna Gregorová
Banskobystrický Lučenec Peter Grenda
Banskobystrický Banská Bystrica Miroslav Greško
Banskobystrický Zvolen Andrea Grnáčová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Miroslav Grznár
Banskobystrický Lučenec Vladimír Halaj
Banskobystrický Rimavská Sobota Igor Halaj
Banskobystrický Rimavská Sobota Štefan Hanzel
Banskobystrický Žarnovica Augustín Haring
Banskobystrický Rimavská Sobota Jaroslav Hecko
Banskobystrický Zvolen Peter Heneš
Banskobystrický Banská Štiavnica Ľuboš Hock
Banskobystrický Banská Bystrica Peter Houžva
Banskobystrický Žiar nad Hronom Peter Hric
Banskobystrický Zvolen Peter Hričina
Banskobystrický Rimavská Sobota Janka Hrmová
Banskobystrický Banská Bystrica Lucia Hudecová
Banskobystrický Žarnovica Svetlana Hudecová
Banskobystrický Veľký Krtíš Michal Húdek
Banskobystrický Brezno Rastislav Hvolka
Banskobystrický Veľký Krtíš Dagmar Chlpošová
Banskobystrický Veľký Krtíš Miroslav Chovanec
Banskobystrický Banská Bystrica Miroslav Ivan
Banskobystrický Brezno Janka Jagerčíková
Banskobystrický Rimavská Sobota Rastislav Jacho
Banskobystrický Veľký Krtíš Ladislav Jakab
Banskobystrický Rimavská Sobota Jaroslav Jamnický
Banskobystrický Žarnovica Adriana Jančeková
Banskobystrický Brezno Elena Jančová
Banskobystrický Revúca Vladimíra Jankovičová
Banskobystrický Krupina Anna Jankovičová
Banskobystrický Zvolen Róbert Jankovich
Banskobystrický Zvolen Jozef Jucha
Banskobystrický Lučenec Marián Kaličiak
Banskobystrický Rimavská Sobota Katarína Kalinová
Banskobystrický Detva Peter Kamenský
Banskobystrický Žarnovica Ján Kapusta
Banskobystrický Poltár Július Karásek
Banskobystrický Veľký Krtíš Vojtech Kelemen
Banskobystrický Rimavská Sobota Marian Keľo
Banskobystrický Rimavská Sobota Attila Király
Banskobystrický Veľký Krtíš Jozef Kišš
Banskobystrický Banská Bystrica Marta Klačanová
Banskobystrický Rimavská Sobota Karol Klein
Banskobystrický Veľký Krtíš Miloš Koči
Banskobystrický Lučenec Oľga Koparanovová
Banskobystrický Lučenec Olina Kovácsiková
Banskobystrický Lučenec Michal Kováč
Banskobystrický Lučenec Vojtech Kováč
Banskobystrický Revúca Branislav Kozák
Banskobystrický Lučenec Jozef Kramec
Banskobystrický Žiar nad Hronom Juraj Krátky
Banskobystrický Žarnovica Rudolf Krištof
Banskobystrický Poltár Tomáš Kršiak
Banskobystrický Poltár Mária Kubaliaková
Banskobystrický Brezno Peter Kučera
Banskobystrický Brezno Beáta Kupcová
Banskobystrický Brezno Igor Kupčok
Banskobystrický Poltár Jaroslav Kyzek
Banskobystrický Brezno Peter Lamoš
Banskobystrický Detva Iveta Laučová
Banskobystrický Revúca Peter Laurenčík
Banskobystrický Žiar nad Hronom Ľubomír Lepeň
Banskobystrický Detva Marián Luksaj
Banskobystrický Detva Marián Lupták
Banskobystrický Krupina Igor Lupták
Banskobystrický Detva Jozef Ľupták
Banskobystrický Lučenec Marcela Ľuptáková
Banskobystrický Lučenec Miroslav Macko
Banskobystrický Brezno Milan Macuľa
Banskobystrický Žarnovica Mária Mádelová
Banskobystrický Krupina Zdenka Magová
Banskobystrický Lučenec Zaher Mahmoud
Banskobystrický Brezno Mária Majerčíková
Banskobystrický Revúca Štefan Majoroš
Banskobystrický Žarnovica Vladimír Majsniar
Banskobystrický Lučenec Ľubomír Malček
Banskobystrický Veľký Krtíš Ladislav Malík
Banskobystrický Brezno Jana Martančíková
Banskobystrický Veľký Krtíš Terézia Matikovská
Banskobystrický Žarnovica Ján Matonok
Banskobystrický Žiar nad Hronom Jaroslav Mazurek
Banskobystrický Banská Štiavnica Anna Mešťanová
Banskobystrický Detva Štefan Mičuda
Banskobystrický Rimavská Sobota Dezider Miháli
Banskobystrický Krupina Ján Mihalovič
Banskobystrický Banská Bystrica Stanislav Mika
Banskobystrický Krupina Rastislav Milčík
Banskobystrický Rimavská Sobota Jolana Mišuráková
Banskobystrický Banská Bystrica Marcel Mojžiš
Banskobystrický Žarnovica Ján Mokrý
Banskobystrický Žarnovica Tomáš Moravčík
Banskobystrický Lučenec Eva Moravčíková
Banskobystrický Rimavská Sobota Jozef Morong
Banskobystrický Lučenec Robert Motoška
Banskobystrický Veľký Krtíš Anton Mózer
Banskobystrický Veľký Krtíš Pavel Mužík
Banskobystrický Veľký Krtíš Anna Mužíková
Banskobystrický Revúca Ladislav Nagy
Banskobystrický Krupina Eva Nemčovská
Banskobystrický Rimavská Sobota Vašo Nežerný
Banskobystrický Detva Jozef Očovan
Banskobystrický Brezno Milan Oláh
Banskobystrický Veľký Krtíš Erik Ondrejka
Banskobystrický Žiar nad Hronom Ivo Osvald
Banskobystrický Žarnovica Tatiana Pajerská
Banskobystrický Zvolen Anna Paľovová
Banskobystrický Detva Jozef Panica
Banskobystrický Rimavská Sobota Šimon Pastýr
Banskobystrický Žiar nad Hronom Róbert Patsch
Banskobystrický Lučenec Branislav Paulíny
Banskobystrický Detva Eva Peknušiaková
Banskobystrický Rimavská Sobota Ján Petík
Banskobystrický Rimavská Sobota Roman Petróczy
Banskobystrický Žarnovica Ján Píš
Banskobystrický Lučenec Alexandra Pivková
Banskobystrický Brezno Marek Poliak
Banskobystrický Rimavská Sobota Adriana Pomichalová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Róbert Poničan
Banskobystrický Brezno Roman Porhajáš
Banskobystrický Rimavská Sobota Milan Porubjak
Banskobystrický Lučenec Dušan Považanec
Banskobystrický Žarnovica Anna Považanová
Banskobystrický Brezno Slavomír Pôbiš
Banskobystrický Banská Štiavnica Patrik Prefektuš
Banskobystrický Krupina Adela Pregová
Banskobystrický Lučenec Eva Prétyi
Banskobystrický Revúca Ladislav Rajtúk
Banskobystrický Žarnovica Ľubica Rapčanová
Banskobystrický Lučenec Zsolt Rapi
Banskobystrický Rimavská Sobota Juraj Remeň
Banskobystrický Žarnovica Jozef Repiský
Banskobystrický Rimavská Sobota Marian Rosiar
Banskobystrický Revúca Adriana Rusová
Banskobystrický Rimavská Sobota Ladislav Ruszo-Bán
Banskobystrický Rimavská Sobota Jozef Sabo
Banskobystrický Banská Bystrica Peter Sedláček
Banskobystrický Žarnovica Miroslav Seget
Banskobystrický Brezno Tomáš Senček
Banskobystrický Poltár Mária Sivoková
Banskobystrický Brezno Mária Skladaná
Banskobystrický Krupina Maroš Skopal
Banskobystrický Banská Bystrica Stanislav Slačka
Banskobystrický Poltár Katarína Slaninová
Banskobystrický Banská Bystrica Branislav Slaný
Banskobystrický Banská Bystrica Radovan Sloboda
Banskobystrický Brezno Igor Smrečan
Banskobystrický Veľký Krtíš Ján Srniak
Banskobystrický Lučenec Jaroslav Stanko
Banskobystrický Zvolen Jaroslav Stehlík
Banskobystrický Rimavská Sobota Jaroslav Suja
Banskobystrický Lučenec Branislav Svitáč
Banskobystrický Rimavská Sobota Zuzana Szamosová
Banskobystrický Zvolen Ján Šalko
Banskobystrický Revúca Ondrej Šebók
Banskobystrický Rimavská Sobota Beáta Šinglárová
Banskobystrický Veľký Krtíš Peter Šiška
Banskobystrický Žarnovica Milan Šlauka
Banskobystrický Brezno Milan Šluch
Banskobystrický Zvolen Emil Šramko
Banskobystrický Lučenec Štefan Šrobár
Banskobystrický Poltár Peter Štefánik
Banskobystrický Rimavská Sobota Miroslava Štefániková
Banskobystrický Žarnovica Milan Štefanka
Banskobystrický Brezno Ivan Šteller
Banskobystrický Zvolen Adriana Štiglincová
Banskobystrický Brezno Pavol Štulajter
Banskobystrický Veľký Krtíš Peter Šuľan
Banskobystrický Rimavská Sobota Július Šuvert
Banskobystrický Zvolen Darina Švingálová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Ivan Tadian
Banskobystrický Žarnovica Ľubomíra Tadianová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Terézia Talánová
Banskobystrický Veľký Krtíš Erika Toldyová
Banskobystrický Žarnovica Adrián Tomaga
Banskobystrický Banská Bystrica Tomáš Tornyos
Banskobystrický Lučenec Róbert Tóth
Banskobystrický Veľký Krtíš Stanislav Tóth
Banskobystrický Lučenec Stanislav Trčan
Banskobystrický Rimavská Sobota Anna Tunyiová
Banskobystrický Žarnovica Anton Tužinský
Banskobystrický Revúca Miroslav Tvrdoň
Banskobystrický Krupina Jozef Uhler
Banskobystrický Rimavská Sobota Ján Ulický
Banskobystrický Lučenec Jana Úradníková
Banskobystrický Banská Bystrica Mária Urbanová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Slavomír Urgas
Banskobystrický Veľký Krtíš Mária Václavíková
Banskobystrický Zvolen Dušan Vajda
Banskobystrický Žarnovica Miroslava Vajdová
Banskobystrický Žiar nad Hronom Adriana Valentová
Banskobystrický Banská Bystrica Ivan Vaňo
Banskobystrický Poltár Branko Vargic
Banskobystrický Revúca Ivana Vaššová
Banskobystrický Žarnovica Vratislav Vinca
Banskobystrický Rimavská Sobota Marta Višnaiová
Banskobystrický Brezno Marek Vozár
Banskobystrický Rimavská Sobota Július Vrábeľ
Banskobystrický Detva Ján Vrábeľ
Banskobystrický Lučenec Peter Vretenička
Banskobystrický Detva Roman Vrťo
Banskobystrický Zvolen Tibor Weis
Banskobystrický Brezno Peter Weiss
Banskobystrický Brezno Martin Weiss
Banskobystrický Brezno Jozef Weiss
Banskobystrický Brezno Mária Weissová
Banskobystrický Zvolen Peter Záchenský
Banskobystrický Rimavská Sobota Gabriela Zajacová
Banskobystrický Brezno Erika Zajaková
Banskobystrický Žarnovica Adrián Zima
Banskobystrický Žarnovica Rudolf Zúbek
Banskobystrický Detva Peter Žiak
Banskobystrický Rimavská Sobota Žaneta Žiaková
Banskobystrický Lučenec Karin Žiláková
Bratislavský Malacky Stanislav Árvai
Bratislavský Bratislava 1 Katarína Augustinič
Bratislavský Senec Milan Baďanský
Bratislavský Bratislava 5 Roman Balogh
Bratislavský Bratislava 4 Miroslav Barcaj
Bratislavský Malacky Eliška Barniaková
Bratislavský Bratislava 4 Matej Baxa
Bratislavský Bratislava 4 Igor Bendík
Bratislavský Malacky Pavol Benkovič
Bratislavský Malacky Juraj Blusk
Bratislavský Bratislava 3 Róbert Bognár
Bratislavský Pezinok Michal Bróska
Bratislavský Bratislava 5 Alžbeta Broszová
Bratislavský Malacky Ľubomír Bugala
Bratislavský Malacky Róbert Bujna
Bratislavský Senec Margaréta Cehláriková
Bratislavský Bratislava 5 Matúš Červenka
Bratislavský Bratislava 4 Martin Čorej
Bratislavský Bratislava 4 Peter Čukan
Bratislavský Senec Anton Čukan
Bratislavský Bratislava 1 Miloš Domorák
Bratislavský Bratislava 1 Juraj Droba
Bratislavský Bratislava 4 Dušan Drobuliak
Bratislavský Bratislava 5 Marián Dugát
Bratislavský Bratislava 1 Richard Fekete
Bratislavský Senec Oxana Ferancová
Bratislavský Bratislava 3 Ľuboš Fiam
Bratislavský Senec Jozef Franko
Bratislavský Malacky Milan Frolo
Bratislavský Bratislava 2 Miroslav Fučík
Bratislavský Bratislava 2 Soňa Futóová
Bratislavský Bratislava 4 Štefan Fuzy
Bratislavský Bratislava 2 Marek Gabonay
Bratislavský Bratislava 3 Henriette Geierová
Bratislavský Senec Ivan Georgiev
Bratislavský Senec Barbara Godová
Bratislavský Bratislava 5 Marián Greksa
Bratislavský Bratislava 5 Roman Gróf
Bratislavský Malacky Stanislav Grujbár
Bratislavský Pezinok Miloš Hajdin
Bratislavský Bratislava 5 Alica Hájková
Bratislavský Bratislava 5 Kristína Hájková
Bratislavský Senec Peter Harčarik
Bratislavský Bratislava 4 Robert Harhovský
Bratislavský Bratislava 4 Jozef Havrilla
Bratislavský Bratislava 4 Vladislav Hečko
Bratislavský Bratislava 4 Ján Homola
Bratislavský Bratislava 4 Miloš Horínek
Bratislavský Bratislava 5 Ján Hrčka
Bratislavský Malacky Peter Hrdina
Bratislavský Bratislava 3 Daniel Hudec
Bratislavský Pezinok Peter Hupka
Bratislavský Senec Mária Jančiová Godová
Bratislavský Senec Jaroslav Jeleník
Bratislavský Pezinok Andrej Jendek
Bratislavský Pezinok Ľudovít Jurčík
Bratislavský Pezinok Dušan Jurčovič
Bratislavský Bratislava 3 Mário Khandl
Bratislavský Pezinok Michal Kintler
Bratislavský Pezinok Katarína Kirinovičová
Bratislavský Bratislava 5 Juraj Klein
Bratislavský Bratislava 3 Stanislav Klein
Bratislavský Bratislava 2 Martin Klementis
Bratislavský Malacky Rastislav Klempa
Bratislavský Bratislava 4 Peter Klepoch
Bratislavský Senec Ernest Korcsek
Bratislavský Bratislava 2 Zuzana Koutná
Bratislavský Senec Jana Krajčiová-Handlovská
Bratislavský Pezinok Karol Krasňan
Bratislavský Bratislava 4 Filip Križan
Bratislavský Bratislava 2 Pavol Kubiš
Bratislavský Bratislava 5 Edita Kucková
Bratislavský Malacky Andrea Kušnírová
Bratislavský Malacky Adrián Lakoštík
Bratislavský Bratislava 3 Miroslav Lapuník
Bratislavský Malacky Zuzana Mackovičová
Bratislavský Senec Ľuboš Majer
Bratislavský Bratislava 5 Miloslav Makovini
Bratislavský Malacky Zdeněk Martinec
Bratislavský Senec Dana Michálková
Bratislavský Senec Jozef Mikóczi
Bratislavský Bratislava 4 Dušan Mikuláš
Bratislavský Bratislava 3 Matej Mikuška
Bratislavský Bratislava 5 Martin Miškov
Bratislavský Bratislava 1 Viktor Muránsky
Bratislavský Bratislava 2 Michal Muránsky
Bratislavský Bratislava 2 Ivo Nemčič
Bratislavský Pezinok Jozef Nižňan
Bratislavský Bratislava 3 Martin Očenáš
Bratislavský Bratislava 5 Juraj Ondris
Bratislavský Pezinok Vladimír Oravec
Bratislavský Bratislava 2 Josef Ošlejšek
Bratislavský Senec Jarmila Pastoreková
Bratislavský Bratislava 3 Jozef Paulen
Bratislavský Bratislava 4 Vladimír Pavelčík
Bratislavský Pezinok Miroslav Pessl
Bratislavský Bratislava 2 Henrieta Peškovičová
Bratislavský Malacky Marián Popík
Bratislavský Bratislava 3 Patrik Potisk
Bratislavský Bratislava 4 Igor Prieložný
Bratislavský Bratislava 1 Marián Pukač
Bratislavský Bratislava 1 Karol Rebro
Bratislavský Malacky Dušan Rusňák
Bratislavský Bratislava 4 Martin Ružovič
Bratislavský Malacky Martin Rybecký
Bratislavský Bratislava 4 Attila Sárlos
Bratislavský Senec František Seifert
Bratislavský Bratislava 2 Vladimír Sloboda
Bratislavský Bratislava 2 Ladislav Smolen
Bratislavský Malacky Martin Spusta
Bratislavský Bratislava 4 David Staruch
Bratislavský Bratislava 2 Elena Strašková
Bratislavský Pezinok Igor Stručka
Bratislavský Senec Katarína Surmíková-Tatranská
Bratislavský Bratislava 4 Marek Šándor
Bratislavský Senec Peter Škulavík
Bratislavský Malacky Štefan Šprinc
Bratislavský Pezinok Martin Šušol
Bratislavský Bratislava 4 Marián Takács
Bratislavský Senec Katarína Takáčová
Bratislavský Senec Eva Takáčová
Bratislavský Bratislava 4 Jozef Tittel
Bratislavský Malacky Ľuba Tomášiková
Bratislavský Bratislava 4 Štefan Turan
Bratislavský Senec Jana Turanská
Bratislavský Senec Martina Valachová
Bratislavský Bratislava 2 Peter Valko
Bratislavský Malacky František Veľký
Bratislavský Bratislava 3 Rastislav Víglaský
Bratislavský Bratislava 4 Zdenka Zaťovičová
Bratislavský Malacky Tomáš Závodný
Bratislavský Bratislava 3 Anna Zemanová
Košický Košice - okolie Michal Antl
Košický Košice - okolie Igor Antoni
Košický Michalovce Daniela Babinčáková
Košický Michalovce František Bača
Košický Košice - okolie Ladislav Balla
Košický Trebišov Ján Balog
Košický Trebišov Marián Barcal
Košický Košice Alexander Barna
Košický Košice Ladislav Becza
Košický Košice - okolie Július Beluscsák
Košický Michalovce Richard Beňatinský
Košický Košice - okolie Silvia Benčková
Košický Michalovce Michal Berdák
Košický Michalovce Alena Berdáková
Košický Michalovce Ján Béreš
Košický Košice - okolie Mária Birošová
Košický Michalovce Stanislav Blaško
Košický Košice Pavol Blaško
Košický Rožňava Miriam Blašková
Košický Košice - okolie Enrik Bobaly
Košický Košice Tibor Bodnár
Košický Košice Eva Bodnárová
Košický Košice Mária Bodnárová
Košický Košice - okolie Slavomír Borovský
Košický Trebišov Ján Bučko
Košický Košice - okolie Vladimír Bučko
Košický Košice - okolie Andrej Butka
Košický Rožňava Eva Csunyová
Košický Michalovce Ján Cupák
Košický Trebišov Patrik Černák
Košický Michalovce Slávka Činčárová
Košický Košice - okolie Anton Čintalan
Košický Košice - okolie Vladimír Čitbaj
Košický Rožňava Mária Čižmáriková
Košický Rožňava Ladislav Čobádi
Košický Spišská Nová Ves Helena Čujová
Košický Trebišov Blanka Danková
Košický Rožňava Karol Demján
Košický Košice Ladislav Dienes
Košický Gelnica Lukáš Diro
Košický Michalovce Marek Dobranský
Košický Rožňava Jozef Dókuš
Košický Michalovce Jordan Dorič
Košický Rožňava Ondrej Dovalovský
Košický Rožňava Marek Dovalovský
Košický Rožňava Marian Dovalovský
Košický Košice - okolie Peter Dringuš
Košický Košice - okolie Jaroslav Ďuraško
Košický Michalovce Mária Ďurišinová
Košický Spišská Nová Ves Iveta Dutková
Košický Michalovce Martina Dzurinová
Košický Košice - okolie Martina Džubáková
Košický Michalovce Milan Džurina
Košický Košice Matúš Eliáš
Košický Rožňava Helena Fábianová
Košický Košice - okolie Jana Ferenczová
Košický Košice Ján Fiala
Košický Košice Milan Friga
Košický Gelnica Zdenka Furčáková
Košický Košice - okolie Rudolf Gábor
Košický Košice - okolie Ladislav Gábor
Košický Michalovce Monika Gajdošová
Košický Košice - okolie Miroslav Galas-Zaufal
Košický Rožňava Janka Gallová
Košický Košice - okolie Gabriela Garajová
Košický Košice - okolie Sidónia Gašparová
Košický Košice - okolie Vincent Gavrecký
Košický Košice - okolie Ján Gecko
Košický Košice - okolie Jarmila Godušová
Košický Michalovce Jana Gombitová
Košický Rožňava Gabriela Görgeyová
Košický Spišská Nová Ves Michal Gurčík
Košický Trebišov Jozef Halapin
Košický Michalovce Július Halás
Košický Spišská Nová Ves Tomáš Hamráček
Košický Spišská Nová Ves Lukáš Haragoš
Košický Košice Ivan Harajda
Košický Trebišov Attila Heinrich
Košický Košice - okolie Elena Hlavatá
Košický Košice - okolie Marcel Hoholko
Košický Košice - okolie Alica Hoholková
Košický Gelnica Vladimír Hojstrič
Košický Košice Michal Holeš
Košický Košice - okolie Denis Horňák
Košický Košice Peter Huba
Košický Košice - okolie Magdaléna Hudáková
Košický Michalovce Ladislav Husár
Košický Michalovce Ján Choma
Košický Košice Marcel Chudík
Košický Rožňava Alžbeta Iglaiová
Košický Rožňava Marian Imrich
Košický Košice - okolie Alena Ivanecká
Košický Košice - okolie Peter Jancusko
Košický Košice - okolie Jozef Janičo
Košický Košice - okolie Gabriela Janičová
Košický Košice Alena Janičová
Košický Košice - okolie Lukáš Jánošík
Košický Rožňava Ján Jánošík
Košický Košice Katarína Jánošíková
Košický Rožňava Tibor Jerga
Košický Košice - okolie Mária Jesenská
Košický Košice - okolie Ladislav Karafa
Košický Košice - okolie Ladislav Karafa
Košický Rožňava Tibor Kerekeš
Košický Sobrance Jana Kirilová
Košický Košice Melánia
Melánia Kiššová
Košický Košice Jiří Klanica
Košický Trebišov Eva Kľučárová
Košický Košice - okolie Tomáš Knizner
Košický Košice - okolie Matej Kočiš
Košický Trebišov Juraj Kolesár
Košický Košice - okolie Andrea Koľová
Košický Košice - okolie Miloš Korečko
Košický Sobrance Peter Korpa
Košický Michalovce Marcel Kostovčík
Košický Košice - okolie Miroslav Koščák
Košický Košice - okolie Judita Koščová
Košický Michalovce Ľubomír Kovaľ
Košický Rožňava Mária Krajňáková
Košický Rožňava Ján Krak
Košický Košice Zuzana Králová
Košický Košice Marián Krasnovský
Košický Košice - okolie František Kristan
Košický Trebišov Jaroslav Krišo
Košický Košice Roman Križalkovič
Košický Košice - okolie Miroslav Kseňak
Košický Košice - okolie Jaroslava Kšeňáková
Košický Košice - okolie Alena Kšeňáková
Košický Košice - okolie Ján Kuba
Košický Košice - okolie Daniel Kucák
Košický Košice - okolie Peter Kunc
Košický Košice - okolie Ľubomír Kundrát
Košický Košice - okolie Marián Kundráth
Košický Košice - okolie Vladimír Lacko
Košický Rožňava Gabriel Lakomi
Košický Košice Mária Lániková
Košický Michalovce Zuzana Laškotiová
Košický Michalovce Nikoleta Laškotiová
Košický Košice - okolie Boris Lendacký
Košický Košice Peter Lengyel
Košický Michalovce Viktória Lengyelová
Košický Trebišov Juraj Lenhardt
Košický Trebišov Milan Leškanič
Košický Trebišov Mária Lešková
Košický Rožňava Ľuboš Lipták
Košický Košice - okolie Ivan Lučkai
Košický Košice - okolie Gabriel Lukács
Košický Košice - okolie Gabriel Lukáč
Košický Michalovce Marián Lukáček
Košický Košice Iveta Macková
Košický Košice - okolie Emília Mačingová
Košický Košice Dana Madejová
Košický Košice - okolie Emília Majlingová
Košický Košice - okolie Monika Maková
Košický Gelnica Marian Marcinko
Košický Košice - okolie Eva Mattová
Košický Gelnica Šárka Michalová
Košický Spišská Nová Ves Rastislav Mikloš
Košický Michalovce Štefan Mikša
Košický Trebišov Ján Mišurda
Košický Sobrance Slávka Mitrová
Košický Košice - okolie Rastislav Nagy
Košický Košice Jaroslav Nedoroščík
Košický Spišská Nová Ves Dušan Nemčík
Košický Košice Peter Neuwirth
Košický Sobrance Marián Olej
Košický Košice - okolie Stanislav Olejník
Košický Košice - okolie Mária Olšinárová
Košický Košice - okolie Peter Oravec
Košický Košice - okolie Ladislav Pacsai
Košický Trebišov Peter Pač
Košický Košice Róbert Pačanský
Košický Košice - okolie Tibor Pačay
Košický Košice - okolie Pavol Papáč
Košický Košice - okolie Peter Papáč
Košický Michalovce Alena Pavličová
Košický Spišská Nová Ves Štefan Pecha
Košický Košice - okolie Renáta Petrová
Košický Rožňava Božena Pistikidis
Košický Michalovce Milina Plichtová
Košický Košice Igor Podlubný
Košický Gelnica Beáta Pohlyová
Košický Košice Jana Popovičová
Košický Košice Ľuboš Porada
Košický Košice Tomáš Porhinčák
Košický Sobrance Mária Posypanková
Košický Košice - okolie Zuzana Račková
Košický Košice - okolie Štefan Raši
Košický Michalovce Kvetoslava Riečanová
Košický Košice - okolie Marián Richter
Košický Košice Ladislav Rovinský
Košický Košice Róbert Rusnák
Košický Košice - okolie Marek Seman
Košický Trebišov Margita Semanová
Košický Košice Peter Slávik
Košický Košice Róbert Sloboda
Košický Košice - okolie Stanislav Smolko
Košický Sobrance Ján Sninský
Košický Košice - okolie Nataliya Sonogova
Košický Michalovce Miroslav Sopko
Košický Michalovce Jaroslava Sopková
Košický Michalovce Ľuboš Soták
Košický Michalovce Mária Spišáková
Košický Michalovce Ján Stanko
Košický Michalovce Peter Sudzina
Košický Spišská Nová Ves Tomáš Suchý
Košický Rožňava Peter Szappanos
Košický Michalovce Štefan Szokoly
Košický Košice Eva Šantová
Košický Sobrance Mária Šarová
Košický Košice Michaela Ščerbová
Košický Košice - okolie Martin Šimčák
Košický Košice - okolie Ružena Šipková
Košický Košice Róbert Šmajda
Košický Košice - okolie Miroslav Šoltés
Košický Košice - okolie Marek Šoltés
Košický Košice Peter Šoltés
Košický Michalovce Ján Šoltés
Košický Spišská Nová Ves Martin Špak
Košický Košice Miroslav Štefanisko
Košický Košice - okolie Peter Takáč
Košický Košice - okolie Róbert Takáč
Košický Rožňava Ľubomír Takáč
Košický Košice - okolie Rastislav Takáč
Košický Michalovce Juraj Tamáš
Košický Michalovce Vojtech Tancoš
Košický Košice - okolie Eva Tobakošová
Košický Michalovce Atila Tobiáš
Košický Michalovce Štefan Tomáš
Košický Košice - okolie Adam Tomčík
Košický Trebišov Martin Topolčani
Košický Košice Marek Tóth
Košický Košice Michal Tóth
Košický Trebišov Jozef Tóth
Košický Trebišov Ľudovít Tóth
Košický Košice - okolie Eva Tóthová
Košický Košice - okolie František Tribula
Košický Košice - okolie Ľubomír Vahalec
Košický Rožňava Štefan Vajda
Košický Rožňava Jarmila Vajdová
Košický Košice - okolie Ladislav Varga
Košický Košice - okolie Milan Varga
Košický Košice - okolie Miloš Varga
Košický Košice - okolie Marta Vargová
Košický Košice - okolie Miroslav Vasiľ
Košický Michalovce Milan Vasiľ
Košický Gelnica Marta Vaščáková
Košický Košice Darina Vaššová
Košický Michalovce Ľudovít Velas
Košický Košice Peter Veľký
Košický Košice Peter Vidašič
Košický Košice - okolie Ľudovít Vidlička
Košický Košice - okolie Pavol Vidlička
Košický Rožňava Štefan Vojtek
Košický Košice Marcel Vrchota
Košický Spišská Nová Ves Peter Wachter
Košický Košice Brigita Wallová
Košický Spišská Nová Ves Jozef Závacký
Košický Rožňava Yveta Zdechovanová
Košický Rožňava Bartolomej Zsebik
Nitriansky Šaľa Peter Andráši
Nitriansky Levice Ján Antolík
Nitriansky Levice Ladislav Bálint
Nitriansky Levice Judita Ballonová
Nitriansky Komárno Agneša Baloghová
Nitriansky Nitra Stanislava Bédiová
Nitriansky Levice Ján Belák
Nitriansky Levice Renáta Benčoková
Nitriansky Nitra Martin Beták
Nitriansky Levice Peter Birčák
Nitriansky Levice Dezider Birčák
Nitriansky Levice Juraj Braun
Nitriansky Levice Peter Braun
Nitriansky Levice Mária Brnáková
Nitriansky Levice Ivan Brodziansky
Nitriansky Nitra Daniela Cernayová
Nitriansky Topoľčany Jozef Cifra
Nitriansky Levice Ladislav Cimer
Nitriansky Nitra Marián Cocher
Nitriansky Levice Attila Császár
Nitriansky Levice Eugen Čornák
Nitriansky Levice Pavol Čučka
Nitriansky Nové Zámky Milan Dobrovodský
Nitriansky Nové Zámky Štefan Dragúň
Nitriansky Levice Juraj Drozdík
Nitriansky Zlaté Moravce Slavomír Fabián
Nitriansky Topoľčany Michal Fajin
Nitriansky Levice František Farkaš
Nitriansky Levice Ľuboš Faško
Nitriansky Topoľčany Viliam Figúr
Nitriansky Levice Danuša Francisciová
Nitriansky Nové Zámky Juraj Franek
Nitriansky Topoľčany Martin Frťala
Nitriansky Levice Ľudovít Frtús
Nitriansky Levice Magdaléna Frtúsová
Nitriansky Nitra Judita Funtová
Nitriansky Levice Mária Gajdošová
Nitriansky Zlaté Moravce Milan Gálik
Nitriansky Levice Ladislav Gáspár
Nitriansky Šaľa Miroslav Gera
Nitriansky Nitra Stanislav Gilan
Nitriansky Nové Zámky Jaroslav Gregušík
Nitriansky Komárno Štefan Greschner
Nitriansky Levice Lena Gubániová
Nitriansky Nové Zámky Pavol Gulbiš
Nitriansky Nitra Marián Gurina
Nitriansky Zlaté Moravce Marián Gutman
Nitriansky Komárno Tichomír Gyarmati
Nitriansky Levice Július Hancko
Nitriansky Levice Miroslav Hasznos
Nitriansky Nové Zámky Zdenko Hatala
Nitriansky Levice Erik Homoľa
Nitriansky Nitra Michal Hrebík
Nitriansky Nové Zámky Marián Hruškár
Nitriansky Nitra Martin Hubinský
Nitriansky Nitra Tomáš Hyčko
Nitriansky Levice Štefan Chovanec
Nitriansky Levice Jaroslav Ivan
Nitriansky Levice Dana Jakabová
Nitriansky Levice Gustáv Jakubička
Nitriansky Levice Radoslav Jakubík
Nitriansky Levice Zlatica Janíková
Nitriansky Levice Lívia Janyíková
Nitriansky Levice Jaroslav Jarkovský
Nitriansky Levice Oľga Jašák
Nitriansky Nové Zámky Petr Jungwirt
Nitriansky Levice Štefan Jurák
Nitriansky Nitra Štefan Jurika
Nitriansky Nitra Katarína Juríková
Nitriansky Levice Karol Kasáš
Nitriansky Nové Zámky Michal Katuš
Nitriansky Zlaté Moravce Dušan Kazimír
Nitriansky Nové Zámky Peter Kecskés
Nitriansky Topoľčany Ľudmila Kilianová
Nitriansky Levice Marek Kiss
Nitriansky Levice Vladimír Klein
Nitriansky Zlaté Moravce Štefan Klikáč
Nitriansky Topoľčany Eugen Klosterman
Nitriansky Levice Gizela Koczková
Nitriansky Šaľa Rubin Kostov
Nitriansky Levice Miroslav Kosťov
Nitriansky Levice Július Kotora
Nitriansky Levice Jozef Kovács
Nitriansky Komárno Ladislav Kovács
Nitriansky Nitra Ľubomír Kováč
Nitriansky Levice František Kováčik
Nitriansky Zlaté Moravce Milan Kozický
Nitriansky Nové Zámky Pavol Križan
Nitriansky Levice Kamila Krížová
Nitriansky Topoľčany Marek Krobot
Nitriansky Levice Vladimír Kršiak
Nitriansky Nitra Peter Kubička
Nitriansky Topoľčany Mário Kucharík
Nitriansky Nitra Jaroslav Kukučka
Nitriansky Nitra Jozef Kuráň
Nitriansky Levice Attila Kűrthy
Nitriansky Nitra Peter Kuruc
Nitriansky Levice Ondrej Kusý
Nitriansky Nové Zámky Milan Kutrucz
Nitriansky Nitra Miloš Kyjak
Nitriansky Komárno Simona Labudová
Nitriansky Levice Lucia Lavičková
Nitriansky Levice Ján Lavrincz
Nitriansky Nitra Richard Lidik
Nitriansky Nové Zámky Margita Lorándová
Nitriansky Levice Ladislav Lutovský
Nitriansky Nitra Marián Macko
Nitriansky Levice Attila Magát
Nitriansky Nové Zámky Zuzana Machatová
Nitriansky Šaľa Pavol Marciš
Nitriansky Nitra Anna Maričová
Nitriansky Nové Zámky Vladimír Mazúch
Nitriansky Nové Zámky René Mihaliak
Nitriansky Nitra Stanislav Michalík
Nitriansky Zlaté Moravce Marek Mladý
Nitriansky Levice Michal Molnár
Nitriansky Nitra Robert Moravčík
Nitriansky Topoľčany Ján Motyčák
Nitriansky Levice Ivan Murín
Nitriansky Nitra Ľubomír Muzika
Nitriansky Zlaté Moravce Róbert Nagy
Nitriansky Nitra Radovan Neština
Nitriansky Zlaté Moravce Branislav Nevín
Nitriansky Levice Miroslav Nilaš
Nitriansky Komárno Ramón Novosád
Nitriansky Šaľa Adriana Novosadová
Nitriansky Levice Milan Oravecz
Nitriansky Zlaté Moravce Ján Pacher
Nitriansky Levice Anna Palaťková
Nitriansky Nitra Peter Palotáš
Nitriansky Nové Zámky Július Partali
Nitriansky Nitra Radoslav Pavelka
Nitriansky Levice Igor Pavlovič
Nitriansky Levice Róbert Petrík
Nitriansky Nitra Milan Pleško
Nitriansky Nitra Martin Podlucký
Nitriansky Levice Peter Pokoraczkí
Nitriansky Nitra Peter Polčík
Nitriansky Levice Peter Poppelka
Nitriansky Levice Tibor Procházka
Nitriansky Levice Silvia Rajová
Nitriansky Zlaté Moravce Michal Rosol
Nitriansky Levice Marián Sabala
Nitriansky Nitra Ján Sebestián
Nitriansky Komárno Norbert Scholtz
Nitriansky Levice Mikuláš Schweier
Nitriansky Nitra Andrea Simová
Nitriansky Levice Ján Sirota
Nitriansky Nitra Michal Sládečka
Nitriansky Nové Zámky Vojtech Slávik
Nitriansky Levice Michaela Slováková
Nitriansky Nitra Rastislav Solár
Nitriansky Levice Mária Staňová
Nitriansky Levice Miroslav Straka
Nitriansky Levice Richard Strákoš
Nitriansky Levice Kamila Straňovská
Nitriansky Levice Samuel Strehovský
Nitriansky Nové Zámky Iveta Svetlanská
Nitriansky Levice Daniel Svorda
Nitriansky Komárno Jozef Szabó
Nitriansky Levice Ladislav Šabík
Nitriansky Zlaté Moravce Bohumír Šabík
Nitriansky Topoľčany Štefan Šipek
Nitriansky Topoľčany Daniel Šiška
Nitriansky Levice Jozef Šprlák
Nitriansky Levice Petra Števková
Nitriansky Levice Roman Štutika
Nitriansky Levice Štefan Šuba
Nitriansky Nové Zámky Michal Šugár
Nitriansky Topoľčany Mária Šupová
Nitriansky Levice Michal Švaral
Nitriansky Levice Július Toldy
Nitriansky Levice Roman Tóth
Nitriansky Levice Igor Varga
Nitriansky Nové Zámky Tomáš Vincze
Nitriansky Nové Zámky Anton Vojna
Nitriansky Nitra Jozef Weber
Nitriansky Levice Ľubica Zacharová
Nitriansky Šaľa Zita Zaťková
Nitriansky Levice Miloš Zaujec
Nitriansky Levice Andrej Zdychavský
Nitriansky Levice Ján Zeleňanský
Nitriansky Zlaté Moravce Martin Zeman
Nitriansky Zlaté Moravce Juraj Zeman
Nitriansky Nové Zámky Jozef Zradula
Prešovský Bardejov Ondrej Adamišin
Prešovský Bardejov Marián Adamišin
Prešovský Prešov Marta Andrejčáková
Prešovský Stropkov Ľuboslav Antoš
Prešovský Svidník Miroslav Artim
Prešovský Stará Ľubovňa Andrej Babjarčík
Prešovský Stropkov Lenka Bačišinová
Prešovský Sabinov Vladislav Bajus
Prešovský Svidník Viera Baloďanská
Prešovský Prešov František Balog
Prešovský Prešov Juraj Balog
Prešovský Prešov František Balog, st.
Prešovský Vranov nad Topľou Martin Baník
Prešovský Prešov Ladislav Baran
Prešovský Poprad Marián Barilla
Prešovský Vranov nad Topľou Pavel Bašista
Prešovský Vranov nad Topľou Milan Bašista
Prešovský Poprad Adela Bekešová
Prešovský Bardejov Milan Benka
Prešovský Svidník Ľubomíra Beňová
Prešovský Snina Katarína Berezňaninová
Prešovský Poprad Murat Bilgin
Prešovský Stropkov Martina Bodnarová
Prešovský Poprad Slavomír Božoň
Prešovský Poprad Mária Brachňáková
Prešovský Stará Ľubovňa Jozef Bravis
Prešovský Prešov Andrej Buday
Prešovský Humenné Lucia Butalová
Prešovský Poprad Jozef Celušák
Prešovský Vranov nad Topľou Igor Čačko
Prešovský Humenné Marián Čigaš
Prešovský Stropkov Daniel Čura
Prešovský Sabinov Katarína Daňková
Prešovský Humenné Vincent Demčák
Prešovský Stropkov Marek Demjan
Prešovský Levoča Miroslav Dolanský
Prešovský Stropkov Dušan Drotár
Prešovský Prešov Richard Drutarovský
Prešovský Poprad Jaroslav Dubjel
Prešovský Stará Ľubovňa Ján Dudlák
Prešovský Bardejov Anton Duchnovský
Prešovský Bardejov Adriana Dutková
Prešovský Bardejov Miloš Dvorský
Prešovský Bardejov Jana Dzurišinová
Prešovský Stará Ľubovňa Ján Džunko
Prešovský Svidník Miroslav Džupka
Prešovský Medzilaborce Jozef Falis
Prešovský Levoča Miroslav Feketík
Prešovský Svidník Marián Ferenc
Prešovský Stará Ľubovňa Ľuboš Filiač
Prešovský Prešov Martina Fujdová
Prešovský Humenné Oľga Gažiková
Prešovský Levoča Milan Glevický
Prešovský Stará Ľubovňa Slavomír Gluchman
Prešovský Svidník Vladislav Goč
Prešovský Levoča Janka Guothová
Prešovský Stará Ľubovňa Vladimír Gvozdiak
Prešovský Svidník Ján Hajda
Prešovský Svidník Radoslav Halaj
Prešovský Levoča Anna Handlovičová
Prešovský Poprad Marián Handzuš
Prešovský Svidník Slávka Haníková
Prešovský Poprad Anton Hanušín
Prešovský Stará Ľubovňa Ondrej Hanzes
Prešovský Bardejov Peter Harčar
Prešovský Stropkov Michal Havaj
Prešovský Sabinov Matúš Havrilla
Prešovský Svidník Marian Hirčko
Prešovský Vranov nad Topľou Michal Hlad
Prešovský Levoča Martin Hlubek
Prešovský Humenné Martin Hoľko
Prešovský Prešov Libor Homola
Prešovský Prešov Martin Homola
Prešovský Stará Ľubovňa Jaroslav Hrebík
Prešovský Humenné Svetlana Hrubovčáková
Prešovský Humenné Juraj Hrubovský
Prešovský Svidník Jaroslav Hubač
Prešovský Stropkov Cyril Hudačin
Prešovský Prešov Róbert Hudák
Prešovský Snina Ján Hulaj
Prešovský Prešov Radimír Ivan
Prešovský Prešov Vincent Ivanecký
Prešovský Bardejov Jozef Jarina
Prešovský Bardejov Stanislav Jarkovský
Prešovský Vranov nad Topľou Jaromír Jaroš
Prešovský Snina Svetlana Jevčičová
Prešovský Stará Ľubovňa Katarína Joštiaková
Prešovský Bardejov Jaroslav Jurč
Prešovský Bardejov František Jurčišin
Prešovský Humenné Marek Juro
Prešovský Levoča Jozef Kamenický
Prešovský Prešov Miroslav Kanaš
Prešovský Svidník Jozef Karala
Prešovský Poprad Zuzana Karkošiaková
Prešovský Bardejov Ján Kažimír
Prešovský Prešov Michal Kivader
Prešovský Svidník Valéria Kizaková
Prešovský Vranov nad Topľou Gabriela Kmecová
Prešovský Stropkov Michal Kmiť
Prešovský Stará Ľubovňa Milan Knapík
Prešovský Vranov nad Topľou Gabriel Kohút
Prešovský Sabinov Ondrej Kokoruďa
Prešovský Svidník Patrik Kolečava
Prešovský Prešov Eva Kolesárová
Prešovský Poprad Štefan Kollárik
Prešovský Kežmarok Marek Kolodzej
Prešovský Prešov Kamil Korupecký
Prešovský Bardejov Lucia Kotulová
Prešovský Sabinov Peter Krišovský
Prešovský Bardejov Slavomír Krok
Prešovský Stará Ľubovňa Milan Kuľanda
Prešovský Poprad Dávid Kupčo
Prešovský Sabinov Ondrej Kušnirík
Prešovský Prešov Karol Kyslan
Prešovský Stropkov Ján Labik
Prešovský Poprad Bohdan Lajčuk
Prešovský Vranov nad Topľou Ivan Lakatoš
Prešovský Prešov Janette Langová
Prešovský Prešov Radko Lapoš
Prešovský Bardejov Katarína Laszlová
Prešovský Poprad Radovan Lauf
Prešovský Humenné Peter Lazor
Prešovský Prešov Andrej Lazor
Prešovský Medzilaborce Milan Lazorčík
Prešovský Levoča Jozef Ledecký
Prešovský Levoča Vladimír Ledecký
Prešovský Svidník Igor Leško
Prešovský Sabinov Vincent Leššo
Prešovský Prešov Iveta Liptáková
Prešovský Prešov Dušan Lorinc
Prešovský Sabinov Jozef Lukáč
Prešovský Poprad Martin Lysák
Prešovský Sabinov Jozef Mačo
Prešovský Prešov Milan Mačo
Prešovský Prešov Eduard Mačo
Prešovský Stropkov Ján Mačuga
Prešovský Stropkov Ľubomír Madej
Prešovský Stará Ľubovňa Ján Majdák
Prešovský Svidník Jozef Malačina
Prešovský Svidník Jozef Maňak
Prešovský Bardejov Ján Maník
Prešovský Stropkov Daniela Marcinčáková
Prešovský Kežmarok Peter Marko
Prešovský Sabinov Renáta Martoňáková
Prešovský Stropkov Gabriela Maruščaková
Prešovský Bardejov Emília Matiašová
Prešovský Stropkov Vladimír Medvedz
Prešovský Prešov Jaroslav Mesarč
Prešovský Bardejov Maroš Micenko
Prešovský Bardejov František Mihaľ
Prešovský Svidník Anna Mihalíková
Prešovský Vranov nad Topľou Ľudovít Mika
Prešovský Poprad Šimon Mindok
Prešovský Sabinov Stanislav Mišenko
Prešovský Svidník Jaroslav Mitaľ
Prešovský Levoča Peter Mlynarčík
Prešovský Sabinov Eva Motýľová
Prešovský Prešov Marek Muľ
Prešovský Vranov nad Topľou Andrej Nabožný
Prešovský Svidník Marek Nemec
Prešovský Stará Ľubovňa Lukáš Nemergut
Prešovský Prešov Peter Novák
Prešovský Sabinov Marián Novický
Prešovský Kežmarok Štefan Novobilský
Prešovský Sabinov Zuzana Ondková
Prešovský Prešov Emil Onofrej
Prešovský Humenné Tomáš Ontkoc
Prešovský Vranov nad Topľou Michal Oravec
Prešovský Prešov Marek Oros
Prešovský Medzilaborce Mikuláš Pačuta
Prešovský Prešov Jarmila Paľová
Prešovský Prešov Rastislav Pancurák
Prešovský Stropkov Slavomír Pavlenko
Prešovský Bardejov Marián Pavličko
Prešovský Prešov Marek Pavlík
Prešovský Bardejov Ľuboš Pavlišin
Prešovský Kežmarok Eduard Payerchin
Prešovský Humenné Vladimír Pažúr
Prešovský Svidník Vladimír Perháč
Prešovský Kežmarok Miroslav Perignáth
Prešovský Vranov nad Topľou Iveta Peterová
Prešovský Poprad Viera Piekielnicka
Prešovský Svidník Jozef Pisanský
Prešovský Poprad Sylvia Poláková
Prešovský Stropkov Ján Potoma
Prešovský Stropkov Marián Putnok
Prešovský Humenné Radovan Ragan
Prešovský Vranov nad Topľou Jozef Rapčo
Prešovský Bardejov Vladimír Režník
Prešovský Svidník Ivan Rodák
Prešovský Svidník Mária Rojková
Prešovský Stará Ľubovňa Jozef Roman
Prešovský Levoča Oľga Rožková
Prešovský Kežmarok Dušan Rufus
Prešovský Kežmarok Štefan Rusnák
Prešovský Sabinov Mária Rybovičová
Prešovský Humenné Jozef Sabol
Prešovský Humenné Radoslav Sakalík
Prešovský Vranov nad Topľou Jozef Sekunda
Prešovský Stropkov Jozef Seman
Prešovský Prešov Pavol Senderák
Prešovský Prešov Ján Sendža
Prešovský Stará Ľubovňa Marta Simoníková
Prešovský Svidník Martin Siňar
Prešovský Vranov nad Topľou Jozef Sisák
Prešovský Medzilaborce Miroslava Sitárová
Prešovský Humenné Dana Sivá
Prešovský Levoča Emil Smik
Prešovský Poprad Ondrej Soják
Prešovský Stará Ľubovňa Aleš Solár
Prešovský Vranov nad Topľou Ľuboš Sopoliga
Prešovský Vranov nad Topľou Igor Sopoliga
Prešovský Humenné Viliam Soročin
Prešovský Humenné Jozef Sorokáč
Prešovský Stará Ľubovňa Dana Spišiaková
Prešovský Prešov Milan Straka
Prešovský Humenné Slávka Straková
Prešovský Prešov Ján Sýkora
Prešovský Stropkov Tatiana Szabová
Prešovský Stropkov Štefan Šafranko
Prešovský Svidník Ján Šamko
Prešovský Sabinov Matúš Ščavnický
Prešovský Prešov Lukáš Šelemba
Prešovský Humenné Jozef Šimurda
Prešovský Prešov Ján Šingľar
Prešovský Kežmarok Andrea Šinglárová
Prešovský Humenné Jaroslava Širáková
Prešovský Prešov Ján Šiška
Prešovský Sabinov Stanislav Škop
Prešovský Svidník Ján Štefanco
Prešovský Bardejov Mária Štibľarová
Prešovský Levoča Jozef Štieber
Prešovský Sabinov Ján Štieber
Prešovský Svidník Branislav Štinár
Prešovský Snina Evald Štofík
Prešovský Poprad Martina Šutáková
Prešovský Prešov Stanislav Šváby
Prešovský Poprad Branislav Švec
Prešovský Svidník Pavol Tchurík
Prešovský Sabinov Ján Tchurík
Prešovský Stropkov Jozef Tirer
Prešovský Humenné Iveta Tkáčová
Prešovský Svidník Jaroslava Tomová
Prešovský Humenné Marek Torok
Prešovský Humenné Alena Toroková
Prešovský Poprad Mária Trembáčová
Prešovský Stará Ľubovňa Zuzana Valigurská
Prešovský Humenné Martina Vlasáková
Prešovský Sabinov Marek Zborovjan
Prešovský Stropkov Peter Zelizňák
Prešovský Poprad Ivan Zima
Prešovský Svidník Helena Želizňaková
Prešovský Prešov Dezider Žiga
Trenčiansky Prievidza Marián Baluch
Trenčiansky Trenčín Ľuboš Balušík
Trenčiansky Považská Bystrica Martin Baránek
Trenčiansky Považská Bystrica Roman Bátora
Trenčiansky Považská Bystrica Martina Bednárová
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Štefan Bilčík
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Stanislav Blaškovič
Trenčiansky Trenčín Vlasta Brlejová
Trenčiansky Myjava Vlasta Cigánková
Trenčiansky Prievidza Ondrej Ďuriš
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Igor Ďuriš
Trenčiansky Považská Bystrica Roman Fajth
Trenčiansky Trenčín Daniela Felgrová
Trenčiansky Prievidza Andrea Filt
Trenčiansky Partizánske Zuzana Foltánová
Trenčiansky Trenčín Maroš Frančák
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Michal Gábor
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Jarmila Gáborová
Trenčiansky Myjava Milan Gajar
Trenčiansky Prievidza Katarína Gallina
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Monika Geletová
Trenčiansky Partizánske Dušan Gendiar
Trenčiansky Partizánske Zuzana Grachová
Trenčiansky Partizánske Jozef Guba
Trenčiansky Trenčín Alena Hajtmanová
Trenčiansky Považská Bystrica Jaroslav Harvanec
Trenčiansky Považská Bystrica Pavol Hladký
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Juraj Hlatký
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Radovan Horváth
Trenčiansky Prievidza Ladislav Hozlár
Trenčiansky Považská Bystrica Michal Hrkota
Trenčiansky Trenčín Zuzana Hulmanová
Trenčiansky Ilava Peter Chabada
Trenčiansky Považská Bystrica Martin Chmelík
Trenčiansky Trenčín Ľuboš Chorvát
Trenčiansky Myjava Zdenka Jakubcová
Trenčiansky Myjava Ivan Jakubec
Trenčiansky Prievidza Patrik Juríček
Trenčiansky Považská Bystrica Ľubica Kafková
Trenčiansky Partizánske Milada Kamenská
Trenčiansky Prievidza Ján Kaniansky
Trenčiansky Trenčín Renáta Kaščáková
Trenčiansky Trenčín Pavol Kašuba
Trenčiansky Považská Bystrica Marian Kirsch
Trenčiansky Prievidza Miroslav Klamár
Trenčiansky Partizánske Miroslav Kopál
Trenčiansky Ilava Marcel Kőrösi
Trenčiansky Partizánske Mária Kosnovská
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Roman Kozáček
Trenčiansky Ilava Tibor Kramár
Trenčiansky Prievidza Igor Krascsenics
Trenčiansky Trenčín Michal Križan
Trenčiansky Trenčín Ondrej Kvasnica
Trenčiansky Ilava Ján Kvasnička
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Pavol Kyselica
Trenčiansky Ilava Tomáš Lietava
Trenčiansky Považská Bystrica Emil Lukáč
Trenčiansky Trenčín Miloš Lukačka
Trenčiansky Prievidza Ľubomír Macek
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Stanislav Majerník
Trenčiansky Partizánske Katarína Maťašeje
Trenčiansky Trenčín Ladislav Matejka
Trenčiansky Trenčín Iveta Matejková
Trenčiansky Prievidza Pavol Matlovič
Trenčiansky Považská Bystrica Ľubomír Melicherík
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Terézia Migašová
Trenčiansky Považská Bystrica Melánia
Melánia Miklošová
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Jaroslava Mikulovská
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Ľubomíra Mišáková
Trenčiansky Myjava Igor Mozolák
Trenčiansky Prievidza Ladislav Nagy
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Marek Naštický
Trenčiansky Považská Bystrica Róbert Ondrášik
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Ladislav Parkáň
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Martin Pavlík
Trenčiansky Ilava František Pavlík
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Peter Pecho
Trenčiansky Trenčín Juraj Pisca
Trenčiansky Prievidza Pavol Polievka
Trenčiansky Trenčín Vladimír Poruban
Trenčiansky Považská Bystrica Iveta Pospíšilová
Trenčiansky Trenčín Matúš Priatka
Trenčiansky Púchov Tomáš Pšenka
Trenčiansky Trenčín Judita Ravaszová
Trenčiansky Trenčín Marián Rendek
Trenčiansky Partizánske Eva Riečicová
Trenčiansky Považská Bystrica Juraj Rojko
Trenčiansky Trenčín Rudolf Sabadka
Trenčiansky Trenčín Ľuboš Samák
Trenčiansky Trenčín Milan Sáska
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Jozef Sedlák
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Radoslav Sedlák
Trenčiansky Partizánske Peter Sitár
Trenčiansky Prievidza Silvia Siváková Nemcová
Trenčiansky Prievidza Stanislav Sklenka
Trenčiansky Trenčín Ivan Slaný
Trenčiansky Prievidza Milan Smaho
Trenčiansky Partizánske Helena Spišáková
Trenčiansky Partizánske Pavol Sprušanský
Trenčiansky Ilava Miloš Strapko
Trenčiansky Ilava Karol Struška
Trenčiansky Trenčín Roman Šedivý
Trenčiansky Prievidza Ján Šimko
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Daniel Šimo
Trenčiansky Ilava Michal Šimončík
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Benjamín Škára
Trenčiansky Myjava Štefan Škodáček
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Tomáš Škvarenina
Trenčiansky Myjava Marta Špulerová
Trenčiansky Trenčín Zdeňka Štefancová
Trenčiansky Považská Bystrica Ivana Šulyová
Trenčiansky Partizánske Branislav Šútor
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Jaroslav Švec
Trenčiansky Považská Bystrica Jarmila Tesková
Trenčiansky Trenčín Radoslav Tilandy
Trenčiansky Partizánske Jaroslav Tkáč
Trenčiansky Prievidza Drahoslav Tkáč
Trenčiansky Trenčín Zita Tokárová
Trenčiansky Prievidza Štefan Uhrín
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Tomáš Urminský
Trenčiansky Ilava Karol Uváčik
Trenčiansky Trenčín Roman Václav
Trenčiansky Ilava Marián Vala
Trenčiansky Partizánske Igor Valach
Trenčiansky Ilava Danica Vašina
Trenčiansky Prievidza Róbert Vážan
Trenčiansky Prievidza Milan Vážan
Trenčiansky Trenčín Simona Vidrnáková
Trenčiansky Bánovce nad Bebravou Lukáš Vigoda
Trenčiansky Trenčín Juraj Zámečník
Trenčiansky Partizánske Alexandra Zelezniková
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Zlatka Zmatková
Trenčiansky Nové Mesto nad Váhom Eduard Žákovic
Trnavský Trnava Tomáš Bachratý
Trnavský Galanta Dušan Beskid
Trnavský Senica Dana Bilovská
Trnavský Trnava Marcel Boor
Trnavský Galanta Michal Borovička
Trnavský Hlohovec Ján Bracho
Trnavský Piešťany Tibor Bugár
Trnavský Trnava Gabriela Cabanová
Trnavský Galanta Alexander Cako
Trnavský Senica Richard Čermák
Trnavský Skalica Michal Daniel
Trnavský Trnava Jozef Daniš
Trnavský Hlohovec Viera Darivčáková
Trnavský Dunajská Streda Pavel Domonkos
Trnavský Trnava Jana Fridrichová
Trnavský Trnava Mária Fuzáková
Trnavský Skalica Jozef Gaža
Trnavský Jozef Gönczöl
Trnavský Trnava Pavol Guldan
Trnavský Trnava Martin Hains
Trnavský Trnava Marek Hanus
Trnavský Skalica Vladislav Horňák
Trnavský Senica Peter Hrnčirík
Trnavský Galanta Andrea Hrotková
Trnavský Senica Zuzana Chorvatovičová
Trnavský Trnava Miloš Chrenko
Trnavský Hlohovec Ingrid Janíčková
Trnavský Dunajská Streda Renáta Jäger
Trnavský Senica Lenka Jurkáčková
Trnavský Senica Pavol Kalman
Trnavský Dunajská Streda Renáta Kilbergerová
Trnavský Trnava Oto Kopál
Trnavský Trnava František Kostolanský
Trnavský Hlohovec Jozef Kováč
Trnavský Dunajská Streda Ladislav Kráz
Trnavský Senica Róbert Kudláč
Trnavský Hlohovec Martin Kulich
Trnavský Piešťany Marek Labuda
Trnavský Trnava Adrián Lančarič
Trnavský Senica Rastislav Laššo
Trnavský Piešťany Jana Lukáčiková
Trnavský Trnava Michal Magula
Trnavský Trnava Ľubica Marcellová
Trnavský Galanta Štefan Marczibányi
Trnavský Senica Radoslav Mareček
Trnavský Galanta Peter Martinček
Trnavský Trnava Michaela Masaryková
Trnavský Dunajská Streda Ernest Mészáros
Trnavský Piešťany Peter Michalec
Trnavský Senica Antónia Mikulíková
Trnavský Galanta Jozef Nahácky
Trnavský Trnava Martin Obal
Trnavský Trnava Pavel Opatovský
Trnavský Galanta Zdenko Ottahel
Trnavský Senica Frederik Packa
Trnavský Trnava Andrea Pallang
Trnavský Galanta Gabriela Paulovicsová
Trnavský Piešťany Michael Pfeiffer
Trnavský Piešťany Mária Plšková
Trnavský Senica Roman Poliačik
Trnavský Galanta Petra Práznovská
Trnavský Senica Štefan Provodovský
Trnavský Trnava Tomáš Púchly
Trnavský Piešťany Milan Raffesberg
Trnavský Dunajská Streda Galina Sándorová
Trnavský Dunajská Streda Szilárd Somogyi
Trnavský Piešťany Mário Starovič
Trnavský Galanta Milan Sudovský
Trnavský Senica Rudolf Šedivý
Trnavský Trnava Ivan Šikula
Trnavský Piešťany Norbert Škorvaga
Trnavský Piešťany Jozef Špitalský
Trnavský Trnava Ivica Štefanidesová
Trnavský Skalica Pavol Šustek
Trnavský Trnava Irena Tučnovičová
Trnavský Skalica Lenka Turková
Trnavský Senica Jana Vaculová
Trnavský Trnava Lucia Vagová
Trnavský Skalica Marián Vépy
Trnavský Trnava Martin Viskupič
Trnavský Trnava Jana Viskupičová
Trnavský Skalica Marián Voleček
Žilinský Liptovský Mikuláš Rastislav Adamčák
Žilinský Žilina Michal Adámek
Žilinský Turčianske Teplice Lucia Benčaťová Richterová
Žilinský Dolný Kubín Peter Beňuš
Žilinský Ružomberok Ľudovít Beťko
Žilinský Martin Petr Bielčik
Žilinský Čadca Peter Blažek
Žilinský Turčianske Teplice Miroslav Bodjan
Žilinský Ružomberok Pavol Bohúň
Žilinský Žilina Anna Brková
Žilinský Žilina Ľubica Brozmannová
Žilinský Žilina Viktor Bučko
Žilinský Námestovo Anton Buľák
Žilinský Dolný Kubín Marta Bystrická
Žilinský Martin Dana Cervanová
Žilinský Martin Dalibor Čepčány
Žilinský Ružomberok Alena Černáková
Žilinský Liptovský Mikuláš Matej Čukan
Žilinský Žilina Monika Dimitriadu
Žilinský Dolný Kubín Miroslav Dráb
Žilinský Žilina Petra Dubeňová
Žilinský Kysucké Nové Mesto Peter Dupkala
Žilinský Kysucké Nové Mesto Peter Ďurčo
Žilinský Martin Ján Fajna
Žilinský Námestovo Jozef Fajta
Žilinský Čadca Rastislav Fatura
Žilinský Liptovský Mikuláš Pavel Fiačan
Žilinský Žilina Róbert Forbak
Žilinský Tvrdošín Vojtech Fukas
Žilinský Žilina Katarína Gažová
Žilinský Žilina Tomáš Gažúr
Žilinský Čadca Milan Gura
Žilinský Dolný Kubín Tibor Halamček
Žilinský Žilina Róbert Hlaváč
Žilinský Žilina Katarína Hlaváčová
Žilinský Žilina Pavel Hornický
Žilinský Liptovský Mikuláš Jozef Hríň
Žilinský Dolný Kubín Peter Hrivnák
Žilinský Žilina Marián Hurík
Žilinský Martin Miroslav Chebeň
Žilinský Žilina Róbert Chlebo
Žilinský Ružomberok Milan Jacko
Žilinský Martin Peter Janík
Žilinský Turčianske Teplice Milan Janík
Žilinský Čadca Stanislav Jendrišák
Žilinský Martin Rastislav Jesenský
Žilinský Čadca Eva Ježíková
Žilinský Liptovský Mikuláš Helena Jungová
Žilinský Liptovský Mikuláš Peter Jurčo
Žilinský Martin Eva Kačková
Žilinský Martin Róbert Klimo
Žilinský Liptovský Mikuláš Jaroslav Kmeč
Žilinský Martin Branislav Kmeť
Žilinský Ružomberok Vladimír Konfál
Žilinský Dolný Kubín Eva Konfalová
Žilinský Bytča Milan Koniar
Žilinský Martin Igor Kováč
Žilinský Martin Miroslav Kováčik
Žilinský Námestovo Ján Kozoň
Žilinský Čadca Daniel Kožák
Žilinský Čadca Rudolf Kožák
Žilinský Liptovský Mikuláš Pavel Králik
Žilinský Čadca Vladimír Kubinec
Žilinský Čadca Jozef Kuljovský
Žilinský Ružomberok Ján Kura
Žilinský Martin Peter Kustra
Žilinský Turčianske Teplice Libor Kyška
Žilinský Ružomberok Anna Laliková
Žilinský Čadca Vladimír Lariš
Žilinský Čadca Peter Laš
Žilinský Dolný Kubín Pavol Láštic
Žilinský Námestovo Peter Laťák
Žilinský Žilina Milan Laurenčík
Žilinský Ružomberok Tomáš Legerský
Žilinský Námestovo Igor Lehota
Žilinský Žilina Peter Lietavec
Žilinský Ružomberok Iveta Líšková
Žilinský Tvrdošín Peter Maniak
Žilinský Kysucké Nové Mesto Milan Marčan
Žilinský Kysucké Nové Mesto Anton Marčan
Žilinský Dolný Kubín Vratislav Maretta
Žilinský Dolný Kubín Venanc Maretta
Žilinský Ružomberok Tatiana Martinkovičová
Žilinský Dolný Kubín Pavol Matlák
Žilinský Kysucké Nové Mesto Ľudmila Medvecká
Žilinský Tvrdošín Roman Mojš
Žilinský Martin Aurel Nauš
Žilinský Kysucké Nové Mesto Gabriela Nemcová
Žilinský Žilina Gustáv Noga
Žilinský Kysucké Nové Mesto Ladislav Okuliar
Žilinský Námestovo Martin Oleš
Žilinský Čadca Jozef Pajer
Žilinský Ružomberok Marian Páleš
Žilinský Kysucké Nové Mesto Martin Paluch
Žilinský Čadca Peter Paľuch
Žilinský Turčianske Teplice Anton Pavlásek
Žilinský Turčianske Teplice Marcela Pavlásková
Žilinský Martin Eva Piecková
Žilinský Čadca Miroslav Poláček
Žilinský Čadca Mária Poláková
Žilinský Dolný Kubín Michal Polunc
Žilinský Bytča Juraj Ratulovský
Žilinský Liptovský Mikuláš Vladimír Rengevič
Žilinský Liptovský Mikuláš Lukáš Rusina
Žilinský Čadca Alena Sabolová
Žilinský Žilina Peter Skotnický
Žilinský Liptovský Mikuláš Ľubica Staroňová
Žilinský Martin Marek Straka
Žilinský Martin Martin Sukup
Žilinský Turčianske Teplice Stanislav Šagáth
Žilinský Čadca Peter Šavel
Žilinský Ružomberok Tibor Šimo
Žilinský Turčianske Teplice Viera Šlepcová
Žilinský Čadca Ján Špilák
Žilinský Martin Milan Štefanides
Žilinský Liptovský Mikuláš Janka Šúleková
Žilinský Martin Stanislav Thomka
Žilinský Martin Michal Uherčík
Žilinský Liptovský Mikuláš Jozef Urban
Žilinský Liptovský Mikuláš Marek Urbanovič
Žilinský Žilina Daniel Užák
Žilinský Kysucké Nové Mesto Ján Vojtek
Žilinský Kysucké Nové Mesto Jaroslava Vojteková
Žilinský Liptovský Mikuláš Eva Webbinková
Žilinský Martin Tomáš Worobel
Žilinský Martin Tomáš Worobel
Žilinský Liptovský Mikuláš Lucia Záchejová
Žilinský Liptovský Mikuláš Vladimíra Zajdenová
Žilinský Čadca Marianna Zuzčáková
Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá