Denník SaS
26
JÚN
Richard Sulík o EÚ so študentmi

20:00 Predseda SaS Richard Sulík bude v priestoroch Kolégia Antona Neuwirtha v kaštieli v Ivanke pri Dunaji diskutovať so študentmi študujúcimi v zahraničí. Témou bude Identita Slovenska a strednej Európy v rámci EÚ. 

27
JÚN
Anna Zemanová v Z prvej ruky

12:31 Tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová bude hosťom rozhlasovej relácie RTVS Z prvej ruky. S ministerkou pôdohospodárstva Gabrielou Matečnou budú diskutovať o exporte šteniat. Reláciu si môžete vypočuť naživo TU.

1
JÚL
Futbalový turnaj so SaSkármi

9:00 #sasvregionoch Oslávte začiatok prázdnin futbalom. Pozývame vás na 7. ročník Futbalového turnaja pod záštitou nášho predsedu Richarda Sulíka a Okresného predsedu SaS Jozefa Pajera v Čadci. Čaká na vás veľa zábavy, guláš a príjemná hudba. Tešia sa na vás podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko, Krajský predseda SaS a poslanec NR SR Milan Laurenčík a Okresný predseda SaS Jozef Pajer. Bližšie informácie o udalosti nájdete TU.

Varenie gulášu s SaS v Galante

12:00 #sasvregionoch Súčasťou známeho festivalu Galantafest bude súťaž vo varení gulášu a kotlíkových špecialít. Príďte do Galanty podporiť tím strany SaS a ochutnajte jedinečný SaSkársky guláš. Navaria vám naši Okresní predsedovia z Galanty, Dunajskej Stredy a Šale Jozef Boledovič, Róbert Táncozs a Martin Práznovský. Pridá sa aj poslankyňa NR SR Natália Blahová. Pomôcť vyhrať tímu SaS môžete aj vy. Stačí kontaktovať jedného z našich Okresných predsedov Jozefa Boledoviča prostredníctvom e-mailu judr.boledovic@gmail.com alebo tel. č. 0905 620 371. 

2
SEPTEMBER
Beh v Banskej Štavnici pod záštitou SaS

12:00 #sasvregionoch V Banskej Štiavnici sa uskutoční 1. ročník ústavného behu poslancov a prizanivcov behu pod záštitou SaS. Súťažiť sa bude vo všetkých kategóriách: žiaci 1. stupeň, muži, ženy do 40 rokov a muži nad 40 rokov. Prihlasovať sa môžete na sedacky@sedacky.com.Billboardy (všetky)
Top témy: #sasvregionoch | Školstvu sa nedarí | Neodvolateľný Kaliňák | Kauza dúha |

SR by mala zaviesť nový systém výberu DPH, ktorý odporúča EÚ

Existuje systém, ako odstaviť rôznych Kočnerov a Bašternákov.

Víkendová streľba výbor nezaujíma. Čo urobiť, aby sa už nikdy neopakovala

Opoziční poslanci Ľubomír Galko (SaS) a Richard Vašečka (OĽANO-NOVA) predstavili námety, ktoré by mohli znamenať menej ohrozených ostatných účastníkov cestnej premávky pri policajných zásahoch na nedisciplinovaných vodičoch. SaS a OĽANO-NOVA zároveň žiadajú maximálnu transparentnosť inšpekcie pri vyšetrovaní policajného zásahu pri Hronskom Beňadiku, ktorý mal tragický záver - vrátane zverejnenia komunikácie hliadky medzi sebou i s operačným strediskom.

Kočner si byty prevzal od Kočnera

Jozef Rajtár, poslanec strany Sloboda a Solidarita (SaS), podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie v kauze týkajúcej sa prevodov bytov kontroverzného podnikateľa Mariána Kočnera.

Závery branno-bezpečnostného výboru o tragickej streľbe

Vystúpili poslanec NR SR, podpredseda SaS a tímlíder strany pre vonkajšiu a vnútornú bezpečnosť Ľubomír Galko a poslanec NR SR za OĽANO-NOVA Richard Vašečka.

SaS k voľbe riaditeľa RTVS

staršie
Strana 1