Denník SaS
18
OKTÓBER
Renáta Kaščáková v predvolebnej diskusii v RTVS

20:10 Naša kandidátka na župana v Trenčianskom kraji Renáta Kaščáková bude jedným z hostí predvolebnej diskusie, ktorú odvisiela Dvojka a Rádio Regina. Diskusia bude o hospodárení a problémoch kraja i plánoch na ich odstránenie a v tomto kontexte aj o najdôležitejších kompetenciách kraja v oblasti dopravy, školstva, zdravotníctva či sociálnych služieb. Naživo môžete sledovať TU.

19
OKTÓBER
O školstve s Branim Gröhlingom vo Vranove nad Topľou

17:00 #sasvregionoch Srdečne vás pozývame na otvorenú diskusiu o školstve s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Gröhlingom. Položiť svoje otázky môžete poslancovi SaS v Reštaurácii Junior na ulici M. R. Štefánika 875/200 vo Vranove nad Topľou. Svoju účasť potvrďte TU. Tešíme sa na vás! 

Halloween s SaS vo Zvolene

14:00 #sasvregionoch Zoberte svoje ratolesti a príďte s nami osláviť Halloween už tento štvrtok do Zvolena. Okresná predsedníčka SaS vo Zvolene Anna Paľovová pre vás na Námestí SNP pripravila deň plný strašidiel a tekvicových prekvapení. Zatiaľ čo si deti budú vykrajovať strašidlá z tekvíc, dospelí si môžu podebatovať s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom. Tešíme sa na vás! Potvrdiť svoju účasť môžete aj na Facebooku.  

21
OKTÓBER
SaSkársky výstup na Sitno

10:00 #sasvregionoch Všetkých milovníkov turistiky pozývame na spoločný výstup na najvyšší  vrch pohoria Štiavnické vrchy Sitno. Akcia sa uskutoční pod záštitou kandidátky SaS  na poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja v okrese Banská Štiavnica Kataríny Maruniakovej a Okresnej predsedníčky SaS v Banskej Štiavnici Marcely Zvrškovcovej. Okrem nich sa na výstupe zúčastní  kandidát SaS  na župana BBSK a poslanec NR SR Martin Klus a takisto koaliční partneri z OĽaNO, NOVA, KDH a OKS, ktorí spolu s SaS podporujú Katarínu Maruniakovú v jej kandidatúre. Viac informácií nájdete TU

23
OKTÓBER
E-AUTO Prešov 2017 s SaS

18:00 #sasvregionoch Hlavná ulica pred Mestským úradom v Prešove v pondelok od 13:00 hod. ožije vďaka elektromobilom. Príďte sa dozvedieť niečo viac o elektricky poháňaných vozidlách a vyskúšajte si rozdiel na vlastnej koži. Po prehliadke je pre vás o 18:00 pripravená diskusia na tému „Súčasnosť a perspektívy elektromobility na Slovensku.“ V priestoroch Kaviarne Libresso na Hlavnej 29 sa na debatu s vami tešia poslanci NR SR Karol Galek, tímlíder SaS pre energetiku a Miroslav Ivan, tímlíder SaS pre dopravu a tiež Krajský predseda SaS v Prešove Andrej Buday. Potvrdiť svoju účasť môžete aj na Facebooku. Všetci ste srdečne vítaní!

29
OKTÓBER
Budúcnosť Slovenska s Martinom Klusom

17:00 #sasvegionoch „Budúcnosť Slovenska si tvoríme sami“ je téma diskusie, ktorá sa uskutoční v Belánskej Vinárni na Petzvalovej 250/2 v Spišskej Belej. Debatovať s vami príde poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku Martin Klus. Link na facebookovú udalosť nájdete TU. Všetci ste srdečne vítaní!Billboardy (všetky)
Prihlásenie do extranetu SaS
Email
Heslo