Denník SaS
22
NOVEMBER
Diskusia s R. Sulíkom a R. Trnkom v Košiciach

18:00 #sasvregionoch Srdečne vás pozývame na verejnú diskusiu s predsedom strany SaS a europoslancom Richardom Sulíkom a novozvoleným županom Košického kraja Rastislavom Trnkom, ktorá sa uskutoční  v hoteli TeleDom na Timonovej 27 v Košiciach. Témou diskusie bude situácia v Košickom kraji, ale aj ďalšie smerovanie Slovenska. Bližšie info nájdete TU.

23
NOVEMBER
Regionálny deň s Richardom Sulíkom v Medzilaborciach

16:00 #sasvregionoch V rámci svojho Regionálneho dňa na východe Slovenska navštívi predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík mesto Medzilaborce. Stretnúť ho môžete aj vy. Príďte o 16:00 do Reštaurácie BUENA na Mierovej 325/2 a diskutujte so šéfom liberálom na tému „Budúcnosť svojho mesta si tvoríme sami“. Link na facebookovú udalosť nájdete TU. Tešíme sa na vás!

Diskusia s poslancami SaS v Banskej Bystrici

18:00 #sasvregionoch Poslanci SaS opäť navštívia stredné Slovensko. Všetkých vás pozývame do Banskej Bystrice, kde sa v Reštaurácii Olivo na Námestí SNP môžete stretnúť s tímlídrami SaS pre životné prostredie, kultúru a dopravu Annou Zemanovou, Renátou Kaščákovou a Miroslavom Ivanom. Všetci ste srdečne vítaní. Link na facebookovú udalosť nájdete TU.Billboardy (všetky)
Prihlásenie do extranetu SaS
Email
Heslo