Denník SaS
1
JÚL
Futbalový turnaj so SaSkármi

9:00 #sasvregionoch Oslávte začiatok prázdnin futbalom. Pozývame vás na 7. ročník Futbalového turnaja pod záštitou nášho predsedu Richarda Sulíka a Okresného predsedu SaS Jozefa Pajera v Čadci. Čaká na vás veľa zábavy, guláš a príjemná hudba. Tešia sa na vás podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko, Krajský predseda SaS a poslanec NR SR Milan Laurenčík a Okresný predseda SaS Jozef Pajer. Bližšie informácie o udalosti nájdete TU.

Varenie gulášu s SaS v Galante

12:00 #sasvregionoch Súčasťou známeho festivalu Galantafest bude súťaž vo varení gulášu a kotlíkových špecialít. Príďte do Galanty podporiť tím strany SaS a ochutnajte jedinečný SaSkársky guláš. Navaria vám naši Okresní predsedovia z Galanty, Dunajskej Stredy a Šale Jozef Boledovič, Róbert Táncozs a Martin Práznovský. Pridá sa aj poslankyňa NR SR Natália Blahová. Pomôcť vyhrať tímu SaS môžete aj vy. Stačí kontaktovať jedného z našich Okresných predsedov Jozefa Boledoviča prostredníctvom e-mailu judr.boledovic@gmail.com alebo tel. č. 0905 620 371. 

22
JÚL
SaS CUP 2017

10:00 #sasvregionoch Srdečne Vás pozývame na futbalový turnaj SaS CUP 2017, ktorý sa uskutoční pod záštitou kandidáta na predsedu BBSK za SaS Martina Klusa a kandidáta na poslanca BBSK za SaS Maroša Skopala. Na futbalovom štadióne MFK Strojár Krupina na Vás čaká množstvo zábavy i občerstvenie v podobe gulášu a nealka. Prihlásiť do futbalového tímu sa môžete do 16.7.2017 na tel. č. 0907 852 294 alebo prostredníctvom e-mailu skopalmaros@gmail.com. Bližšie informácie nájdete TU

2
SEPTEMBER
Beh v Banskej Štavnici pod záštitou SaS

12:00 #sasvregionoch V Banskej Štiavnici sa uskutoční 1. ročník ústavného behu poslancov a prizanivcov behu pod záštitou SaS. Súťažiť sa bude vo všetkých kategóriách: žiaci 1. stupeň, muži, ženy do 40 rokov a muži nad 40 rokov. Prihlasovať sa môžete na sedacky@sedacky.com.Billboardy (všetky)
Prihlásenie do extranetu SaS
Email
Heslo