Denník SaS
24
SEPTEMBER
Jana Kiššová V politike v TA3

11:20 Podpredsedníčka SaS a tímlíderka strany pre podnikateľské prostredie Jana Kiššová bude V politike na TA3 diskutovať s Jurajom Blanárom (Smer-SD), Eduardom Hegerom (OĽANO) a Radovanom Balážom (SNS). Témami budú zákon o rozpočtovej zodpovednosti, investície a podpora zamestnanosti (podnikania), vyrovnávanie sociálnych rozdielov, ale aj výhody či nevýhody hlbšej európskej integrácie SR. Reláciu môžete naživo sledovať TU.

Richard Sulík v O 5 minút 12 v RTVS

11:55 Predseda SaS Richard Sulík bude hosťom O 5 minút 12 v RTVS. Spoludiskutujúcimi budú štátny tajomník na ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok a predseda Zahraničného výboru NR SR František Šebej. Témami budú výsledky 72. valného zhromaždenia OSN a výsledky parlamentných volieb v Nemecku. Reláciu môžete naživo sledovať TU.Billboardy (všetky)
Top témy: Bašternákovia a Kaliňákovia | Školstvu sa nedarí | #sasvregionoch | Koaličná kríza

R. Fico by mal zakročiť pri odklade nákupu stíhačiek

Žiadame predsedu vlády Roberta Fica, ktorý Slovensko verbálne tlačí do integračného jadra Európskej únie, aby zakročil a reálnymi činmi potvrdil svoje proeurópske smerovanie.

Dvaja Mariánovia Kočnerovia si beztrestne kšeftujú

Poslanci NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Jozef Rajtár a Ľubomír Galko sa pýtajú, či si Kočner mení trvalé bydlisko tam a späť každú chvíľu, resp. či vlastní dva občianske preukazy.

Slovensko.sk je predražené a nefunguje. Čo navrhujeme?

Pre kauzu havárie systému Slovensko.sk SaS spoločne s OĽANO ohlásili zvolanie série mimoriadnych výborov.

Predstavili sme experta na eurofondy

Odborník Ján Rudolf sa oficiálne stal naším expertom na eurofondy.

NAKA tečie do topánok, dokument je zrazu pravý

Nemohla polícia zabrániť škandálu s eurofondmi na ministerstve školstva, keby riadne vyšetrila podozrenia vyplývajúce z kriminálnej informácie? Pýta sa podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová.
staršie
Strana 1