Denník SaS


Billboardy (všetky)

Ceny energií rastú, Robert Fico sa nehýbe

Robert Fico sa tento týždeň nechal počuť, že keďže v prílohe k návrhu na jeho odvolanie je fotografia babičky z Českej republiky, všetky problémy súvisiace s energetikou na Slovensku sú vyriešené a schôdza bezpredmetná.

Pre kauzu energie sme podali ďalšie trestné oznámenie

Poslanci za stranu Sloboda a Solidarita Jana Kiššová, Karol Galek a Jozef Rajtár podali dnes (17.2.) na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre podozrenie zo spáchania trestného činu podnecovania a trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa v kauze vysokých cien energií.

Podávame trestné oznámenie v súvislosti s vysokými faktúrami za energie

Je nám ľúto, že nám nebolo umožnené odborne diskutovať

Klub poslancov NR SR za stranu Sloboda a Solidarita je pripravený rokovať odborne, rozprávať o tom, prečo dostali občania Slovenskej republiky obrovské účty za energie a kto je za to zodpovedný. Na dnešnú schôdzu sme boli pripravení, plánovalo vystúpiť viacero tímlídrov pre rôzne oblasti, do ktorých predraženie energií zasahuje.

Odvolať Roberta Fica bolo už včera neskoro!

Po desiatich rokoch konečne skončil aj Kaliňák energetiky – Holjenčík. Počas svojho obdobia sa mu krásne darilo udržiavať ceny energií stabilne vyššie, ako inde v Európe.