Denník SaS


Billboardy (všetky)

Program

 

Vážené dámy, vážení páni, ctení voliči!

sulik.jpg

V parlamentných voľbách ste rozhodli – viac ako 12% z vás si vybralo politiku, ktorej veríte, je správna pre Slovensko. Verím, že väčšina z vás si vybrala na základe volebného programu, ktorý odborníci vyhodnotili ako najlepší.

Volebný program 2016 Agenda 2020

SaS nie je súčasťou vlády. Avšak je a bude razantnou opozíciou. Je a bude stranou, ktorá nikdy neklamala, vždy dodržiavala všetky sľuby a ako strana odborníkov prinášala konkrétne riešenia. Taká je Sloboda a Solidarita od roku 2009, keď som ju založil a ktorú odvtedy vediem.

Takmer sedem rokov našej existencie nebolo rozhodne ľahkých. Zažili sme najrôznejšie útoky, boli sme vydieraní, časť našich členov odišla, lebo nezdieľali naše hodnoty a najmä, urobili sme množstvo začiatočníckych chýb. To všetko nás scelilo a spravilo skúsenejšími.

Tí, ktorí nás poznáte dobre viete, že sme čestní bojovníci. Že bez ohľadu na to, aké sú práve nálady, nemeníme svoje zásadné postoje a že sme sa nespreneverili našim hodnotám. Sme dobrou, poctivou voľbou. Dávam vám moje slovo, že v zásadných otázkach neotočíme, že v prvom rade budeme hájiť záujmy Slovenska a jeho občanov a že spravíme všetko preto, aby sa nám čím viac bodov z nášho programu, obzvlášť z časti AGENDA 2020, podarilo zrealizovať.

Richard Sulík, predseda SaS

 

 

Volebný program 2016

Program NR SR 2016

Agenda 2020 

Agenda 2020

lepsi_politicky_system2.jpg 

Volebný systém

program-sas-pre-volby-do-europskeho-parlamentu3-933x1024.jpg

Program eurovoľby 2014

SaS_Program_2012_titulka.jpg 

Program NR SR 2012

 

Clipboard03.png  

Program NR SR 2010