Denník SaS


Billboardy (všetky)

Aj druhé trestné oznámenie v kauze energie ide na kraj, rozhodla GP SR

Generálna prokuratúra SR posunula Krajskej prokuratúre v Bratislavetrestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktoré podali poslanci Národnejrady SR za stranu Sloboda a Solidarita Jozef Rajtár, Jana Kiššová a KarolGalek dňa 17. februára 2017. Dôvodom je podozrenie zo spáchania trestnéhočinu podnecovania a trestného činu zneužívania právomoci verejnéhočiniteľa v kauze vysokých cien energií.

Premiér usvedčený z klamstva, faktúry musíte zaplatiť

Predseda vlády SR Robert Fico opäť raz oklamal obrovské množstvo ľudí. Teatrálne trhal faktúry a odkazoval ľudí zahodiť ich do koša, no dnes sa dozvedáme, že to neplatí a vysoké faktúry za energie ľudia musia zaplatiť.

SNS musí odísť z koalície, na vyplatenie EPH štát nemá peniaze

Na Slovensku sa predsa len schyľuje k rozpadu vlády a jeho príčinou bude energetika. Požiadavka predsedu SNS Andreja Danka, aby súčasná vládna koalícia získala podiely v energetických spoločnostiach od českého holdingu EPH, je totiž nerealistická.

Odvolať Roberta Fica bolo už včera neskoro!

Zdražovanie energií – v koho prospech?

Robert Fico klame, ak súčasné problémy okolo energií zvaľuje na privatizáciu

Predseda vlády Robert Fico opäť klame verejnosť, ak sa snaží zvaliť zdražovanie cien energií na privatizáciu menšinových akciových balíkov v SPP a distribučných spoločností, ku ktorej došlo pred 15 rokmi.