Denník SaS
22
NOVEMBER
Diskusia s R. Sulíkom a R. Trnkom v Košiciach

18:00 #sasvregionoch Srdečne vás pozývame na verejnú diskusiu s predsedom strany SaS a europoslancom Richardom Sulíkom a novozvoleným županom Košického kraja Rastislavom Trnkom, ktorá sa uskutoční  v hoteli TeleDom na Timonovej 27 v Košiciach. Témou diskusie bude situácia v Košickom kraji, ale aj ďalšie smerovanie Slovenska. Bližšie info nájdete TU.

23
NOVEMBER
Regionálny deň s Richardom Sulíkom v Medzilaborciach

16:00 #sasvregionoch V rámci svojho Regionálneho dňa na východe Slovenska navštívi predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík mesto Medzilaborce. Stretnúť ho môžete aj vy. Príďte o 16:00 do Reštaurácie BUENA na Mierovej 325/2 a diskutujte so šéfom liberálom na tému „Budúcnosť svojho mesta si tvoríme sami“. Link na facebookovú udalosť nájdete TU. Tešíme sa na vás!

Diskusia s poslancami SaS v Banskej Bystrici

18:00 #sasvregionoch Poslanci SaS opäť navštívia stredné Slovensko. Všetkých vás pozývame do Banskej Bystrice, kde sa v Reštaurácii Olivo na Námestí SNP môžete stretnúť s tímlídrami SaS pre životné prostredie, kultúru a dopravu Annou Zemanovou, Renátou Kaščákovou a Miroslavom Ivanom. Všetci ste srdečne vítaní. Link na facebookovú udalosť nájdete TU.Billboardy (všetky)

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1