Denník SaS
26
JÚN
Richard Sulík o EÚ so študentmi

20:00 Predseda SaS Richard Sulík bude v priestoroch Kolégia Antona Neuwirtha v kaštieli v Ivanke pri Dunaji diskutovať so študentmi študujúcimi v zahraničí. Témou bude Identita Slovenska a strednej Európy v rámci EÚ. 

27
JÚN
Anna Zemanová v Z prvej ruky

12:31 Tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová bude hosťom rozhlasovej relácie RTVS Z prvej ruky. S ministerkou pôdohospodárstva Gabrielou Matečnou budú diskutovať o exporte šteniat. Reláciu si môžete vypočuť naživo TU.

1
JÚL
Futbalový turnaj so SaSkármi

9:00 #sasvregionoch Oslávte začiatok prázdnin futbalom. Pozývame vás na 7. ročník Futbalového turnaja pod záštitou nášho predsedu Richarda Sulíka a Okresného predsedu SaS Jozefa Pajera v Čadci. Čaká na vás veľa zábavy, guláš a príjemná hudba. Tešia sa na vás podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko, Krajský predseda SaS a poslanec NR SR Milan Laurenčík a Okresný predseda SaS Jozef Pajer. Bližšie informácie o udalosti nájdete TU.

Varenie gulášu s SaS v Galante

12:00 #sasvregionoch Súčasťou známeho festivalu Galantafest bude súťaž vo varení gulášu a kotlíkových špecialít. Príďte do Galanty podporiť tím strany SaS a ochutnajte jedinečný SaSkársky guláš. Navaria vám naši Okresní predsedovia z Galanty, Dunajskej Stredy a Šale Jozef Boledovič, Róbert Táncozs a Martin Práznovský. Pridá sa aj poslankyňa NR SR Natália Blahová. Pomôcť vyhrať tímu SaS môžete aj vy. Stačí kontaktovať jedného z našich Okresných predsedov Jozefa Boledoviča prostredníctvom e-mailu judr.boledovic@gmail.com alebo tel. č. 0905 620 371. 

2
SEPTEMBER
Beh v Banskej Štavnici pod záštitou SaS

12:00 #sasvregionoch V Banskej Štiavnici sa uskutoční 1. ročník ústavného behu poslancov a prizanivcov behu pod záštitou SaS. Súťažiť sa bude vo všetkých kategóriách: žiaci 1. stupeň, muži, ženy do 40 rokov a muži nad 40 rokov. Prihlasovať sa môžete na sedacky@sedacky.com.Billboardy (všetky)
Top témy: #sasvregionoch | Školstvu sa nedarí | Neodvolateľný Kaliňák | Kauza dúha |

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM

SaS chce posilniť postavenie parlamentu pri navyšovaní ESM Dnes doobeda rozhodol nemecký ústavný súd, že nie je dôvod, aby prezident odkladal podpis zmluvy o tzv. trvalom eurovale (ESM). Zároveň pokračuje v konaniach o súlade ESM s ústavou a vymedzením úlohy národného parlamentu.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou SR bude v eurovaloch ručiť za dvojnásobok sprivatizovaného majetku Nemecký ústavný súd rozhodol politicky – povolil trvalý euroval

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Národná rada schválila trvalý euroval

Národná rada schválila trvalý euroval "Slovenský parlament dnes pochoval svoju suverenitu, suverenitu nášho štátu a poslal krajinu do ekonomického nevoľníctva," povedal Richard Sulík.

Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM

Opozícia žiada odložiť hlasovanie o ESM Predsedovia všetkých piatich opozičných klubov v NR SR dnes vyzvali premiéra Roberta Fica, aby Slovensko odložilo hlasovanie o trvalom eurovale až po voľbách v Grécku a po hlasovaní Nemecka.

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval – trvalý tunel

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti

Odborníci: Trvalý euroval stiahne celú eurozónu do priepasti Trvalý euroval áno alebo nie? Veľká časť našich politikov tvrdí, že ho schváliť musíme. Odborníci však majú iný názor.

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu? Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

staršie
Strana 1