Denník SaS


Billboardy (všetky)

Ministerka Petríková a Štefan Harabin zneužili peniaze štátu na súkromný výlet

Strana Sloboda a Solidarita považuje pôsobenie vicepremiérky a ministerky spravodlivosti Viery Petríkovej a predsedu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina (obaja nominanti ĽS – HZDS) na pracovnej ceste v Brazílii, kde sa mali zúčastniť na konferencii OSN o kriminalite, za prejav vrcholnej neúcty voči organizátorom akcie a arogancie voči občanom Slovenska, keď namiesto vystúpenia s prejavom ministerka využívala čas na súkromné aktivity za štátne peniaze.

Odmeny Roberta Kaliňáka pre policajtov sú len súčasť predvolebného boja Smeru

Strana Sloboda a Solidarita dôrazne protestuje proti opätovnému zneužitiu postavenia ministrom vnútra Robertom Kaliňákom, ktorý len niekoľko týždňov pred parlamentnými voľbami udelil mimoriadne odmeny pre takmer všetkých policajtov.

Kvôli Ficovej vláde žilo vlani Slovensko dva mesiace na dlh

Strana Sloboda a solidarita (SaS) dnes vyhlásila dátum Dňa rozpočtovej nezodpovednosti za minulý rok. Podľa prepočtov SaS pripadol v roku 2009 deň rozpočtovej nezodpovednosti na 1. november.

Zástupcovia SaS sa stretli s členmi predsedníctva ZMOS

Zavedenie odvodového bonusu, financovanie samospráv, problematika čerpania eurofondov a referendové aktivity SaS. To boli hlavné témy včerajšieho stretnutia predstaviteľov strany Sloboda a Solidarita s predsedníctvom Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

SaS o návrhu Roberta Fica na preverovanie a atestácie sudcov

Preverovanie sudcov ako spôsob zabezpečenia ich bezúhonnosti je správne. Je však možné len vtedy, ak je vykonávané orgánom, ktorý je sám zložený z osôb, ktoré preukázali vysoký morálny kredit a vôľu slúžiť spoločnosti. V súčasnosti, po štyroch rokoch vlády Roberta Fica, taký orgán na Slovensku neexistuje.
staršie
Strana 1
Archív