Denník SaS


Billboardy (všetky)

SaS vyjadruje sústrasť pozostalým

Strana Sloboda a Solidarita vyjadruje úprimnú sústrasť pozostalým po prestrelke v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Rovnako ako obyvatelia hlavného mesta, sme aj my šokovaní udalosťou, pri ktorej prišlo o život minimálne sedem ľudí a ďalších približne štrnásť bolo zranených. Veríme, že podobná strašná udalosť sa už opakovať nebude.

SaS ďakuje Robertovi Ficovi za promovanie referenda

Veľmi pekne ďakujem pánovi Ficovi za to, že robí referendu reklamu a dúfam, že aj to pomôže prilákať ďalších voličov. Veľmi ma teší, že aj pán Fico sa osobne referenda zúčastní, ako mi to osobne potvrdil. Dokonca sa referenda zúčastní aj pán prezident, v prípade, že sa včas vráti zo zahraničnej cesty, čo mi tiež povedal on sám.

Referendum 2010: Vybavte si hlasovací preukaz

Referenda sa môžete zúčastniť aj v prípade, že sa 18. septembra nebudete nachádzať v mieste svojho trvalého bydliska. Už v týchto dňoch si totiž na obecnom úrade vo vašom meste môžete na počkanie vybaviť hlasovací preukaz, vďaka ktorému váš hlas 18. septembra neprepadne. Čas na vybavenie hlasovacieho preukazu máte do 16. septembra.

Sľuby plníme, odkazuje SaS opozícii

Strana Sloboda a Solidarita svoje predvolebné sľuby plní. Médiám to na dnešnej tlačovej besede potvrdili predseda strany SaS a predseda parlamentu Richard Sulík, minister kultúry SR Daniel Krajcer a poslanec NR SR a predseda výboru pre tvorbu programu Martin Poliačik. Vyvrátili tak vyjadrenia opozičnej strany Smer-SD, ktorá tvrdí, že SaS do Programového vyhlásenia vlády pretlačila iba päť percent z predvolebných sľubov.

Referendum sa blíži. Rozhodovať môžete už o mesiac!

Už viete, čo budete robiť 18. septembra? Ak ešte netušíte, určite by ste do zoznamu vecí, ktoré nemôžete odložiť na neskôr, mali pripísať aj hlasovanie v referende. Práve v tretiu septembrovú sobotu budete mať jedinečnú príležitosť vyjadriť svoj súhlas alebo nesúhlas k šiestim otázkam, ktoré sa týkajú aj vás. Vy môžete rozhodnúť o zúžení imunity poslancov, zrušení koncesionárskych poplatkov, znížení počtu poslancov v NR SR o tretinu, stanovení maximálnej ceny vládnych limuzín, ale aj povedať áno či nie voľbám cez internet a k zmenám v tlačovom zákone.
staršie
Strana 1
Archív