Denník SaS


Billboardy (všetky)

V rekonštrukcii Bratislavského hradu sa pokračuje, ale za menej peňazí

Národná rada šetrí peniaze daňových poplatníkov. Päťmesačné rokovania Kancelárie NR SR s firmou Váhostav boli ukončené. Podpísaním dodatku sa podarilo ušetriť neuveriteľných 7 miliónov eur, tj. viac ako 210 miliónov korún.

Koalícia sa dohodla: Podporí zníženie platov starostov

Návrh poslancov SaS Kamila Krnáča, Szilárda Somogyiho a Ľuboša Majera získal podporu koaličných partnerov. Po zapracovaní niekoľkých zmien tak o ňom už čoskoro bude rokovať parlament. Platové podmienky starostov a primátorov by sa mali znížiť a výrazne nižšie bude aj odstupné.

Transparentnosť je prioritou SaS

Už od vzniku strany bolo našou prioritou zvyšovať štandart transparentnosti na Slovensku oproti doterajšej praxi. Už v priebehu prvých mesiacov po voľbách sa nám podarilo zaviesť niekoľko protikorupčných opatrení, ktoré mimoriadne pozitívne ocenili aj občania.

Martin Chren odchádza z postu štátneho tajomníka

Štátny tajomník ministerstva hospodárstva Martin Chren dnes oznámil svoju rezignáciu. Na najbližšom rokovaní, ktorého sa zúčastní minister hospodárstva, predloží Juraj Miškov formálne žiadosť o jeho odvolanie.

Úvahy o menšinovej vláde končia, SaS a OĽ sa dohodli

Dnešnou dohodou strany Sloboda a Solidarita s Obyčajnými Ľuďmi o ich zotrvaní v poslaneckom klube Sloboda a Solidarita sa úvahy o menšinovej vláde, či dokonca o predčasných voľbách, ukázali ako predčasné.
staršie
Strana 1
Archív