Denník SaS


Billboardy (všetky)

SaS nepodporí účasť v Eurovale 2

Sloboda a Solidarita dnes vyjadrila jednoznačný nesúhlas s účasťou Slovenska v Eurovale 2. "Je pre nás oveľa dôležitejšie, aby boli ochránené peniaze našich daňových poplatníkov, než to, čo si budú hovoriť ľudia na bruselských večierkoch," povedal predseda SaS Richard Sulík.

Reakcia na odstúpenie p. Mikulčíka

Oceňujeme, že pán Mikulčík prevzal zodpovednosť za svoje rozhodnutie v kauze Daňového úradu Košice a nevyhrocuje tak ďalej napätie vo vláde.

Kauzu DÚ musí vysvetľovať SDKÚ-DS

Strana Sloboda a Solidarita očakáva, dôkladné vyšetrenie kauzy "Daňového úradu Košice". Je úlohou predstaviteľov SDKÚ-DS, aby ju vysvetlili občanom Slovenska a aby niesli politickú zodpovednosť za konanie svojich nominantov.

SaS požaduje kontrolu NKÚ

Na základe nových skutočností v kauze Daňového úradu v Košiciach strana Sloboda a Solidarita očakáva, že SDKÚ bude na schôdzi NR SR iniciovať kontrolu tohto prípadu Najvyšším kontrolným úradom. Považujeme to za nevyhnutnú podmienku, obzvlášť v prípade koaličnej vlády, ktorej nespochybniteľnou prioritou je boj proti korupcii a klientelizmu.

R. Sulík: Zemková by mala vrátiť odstupné

Predseda NR SR vyzval riaditeľku RTVS, aby vrátila odstupné. "Podľa môjho názoru jej odmena prislúcha za prácu, ktorú vykonala počas niekoľkých rokov v SRo. Nemyslím si však, že by jej malo prináležať aj odstupné," povedal Richard Sulík na adresu pani Zemkovej.
staršie
Strana 1
Archív