Denník SaS


Billboardy (všetky)

Striedavú starostlivosť zablokovali

"Je nám veľmi ľúto, že pozitívna vec, akou je striedavá starostlivosť o dieťa, neprešla do druhého čítania," povedala so sklamaním Natália Blahová. Mrzí nás to, ale musíme konštatovať, že KDH sa zachovalo ako nekorektny partner. Veľká časť tohto klubu porušila dohodu koaličných partnerov a obetovali šťastie detí kvôli hazardným hrám, tvrdí Richard Sulík.

Zrušenie imunity prešlo do 2. čítania

Plníme predvolebné sľuby: zrušenie priestupkovej imunity poslancov dnes ich hlasovaním prešlo do druhého čítania. K tejto téme sa parlament opäť vráti na júnovej schôdzi, kde by to mal schváliť. Dnes sme však urobili prvý a dôležitý krok k zrušeniu papalášstva poslancov.

Poslanci SaS: Neberme deťom rodičov!

"Za posledných 10 rokov rozhodovali súdy rozhodovali o osudoch 200 tisíc detí. Je to približne dvakrát také množstvo ako obyvateľov Petržalky. A až 96% z nich ostalo v starostlivosti iba jedného rodiča," vyhlásila Natália Blahová, poslankyňa za SaS.

Sulík: Fico sa správa ako romaznané decko

Rozhodnutie nezaradiť niekoľko návrhov strany Smer urobil predseda NR SR Richard Sulík na základe upozornenia predsedu Ústavnoprávneho výboru NR SR R. Procházku, že ich zaradením by bol porušený Rokovací poriadok.

Ficovi prekáža tajná voľba

Koalícia včera preukázala, že je ďaleko silnejšia a čestnejšia ako tvrdí Smer. "Akékoľvek oneskorené námietky zo strany predsedu Roberta Fica sú irelevantné, keďže pri podpise zápisnice z tajnej voľby nikto, ani z opozičných poslancov, nenamietal priebeh voľby," vyhlásil predseda NR SR Richard Sulík.
staršie
Strana 1
Archív