Denník SaS


Billboardy (všetky)

Igor Podlubný vylúčený zo strany

Strana SaS rozhodla o vylúčení člena Igora Podlubného. Stalo sa tak potom ako havaroval pod vplyvom alkoholu. "Takéto správanie je v príkrom rozpore s hodnotami strany a v žiadnom prípade ho nebudeme tolerovať."

Ľ. Galko: Chameleón Kubiš

Ľ. Galko: Chameleón Kubiš Bývalý minister zahraničných vecí Ján Kubiš nevynechá ani jednu príležitosť kopnúť si do tejto vlády, špeciálne do SaS. K postoju SaS v otázke Grécka, k mojej odbornosti a angličtine, oblečeniu predsedu parlamentu pri kladení vencov či na obede s veľvyslancami, ale aj k mnohému inému. Naposledy sa oprel do straníckych nominácií v HN a opäť sa so svojimi „postrehmi“ povozil výhradne po SaS.

Zákonník práce: SaS splnila ďalší predvolebný sľub

Viac pracovných miest a lepšie podmienky pre zamestnávanie. To bol jeden z kľúčových predvolebných sľubov SaS. Prezidentom podpísaná novela Zákonníka práce plní všetky záväzky, ktoré táto vládna koalícia v súvislosti so Zákonníkom práce deklarovala. Vytvára pružné pracovné prostredie, ktoré prospeje zamestnancom, zamestnávateľom a zároveň štartuje proces znižovania nezamestnanosti. Minister Jozef Mihál odhaduje, že schálené zmeny prinesú už v tomto alebo v budúcom roku niekoľko desaťtisíc pracovných miest.

Definitívne - Zákonník práce je podpísaný!

Prezident Ivan Gašparovič dal definitívne zelenú Zákonníku práce z dielne ministra práce Jozefa Mihála. Zmeny začnú platiť už septembra. "Veľmi oceňujeme rozhodnutie pána prezidenta, ktorý takto pomohol vytvoriť podmienky pre rast zamestnanosti," povedal predseda SaS Richard Sulík.

Pôžička Grécku je podvod na európskych daňovníkoch

Pôžička Grécku je podvod na európskych daňovníkoch Minulý týždeň bruselskí politici schválili pôžičku Grécku vo výške 109 miliárd eur. "Výsledok rokovaní je ten, že túto pôžičku budú v podstate financovať len Medzinárodný menový fond (MMF) a európski daňoví poplatníci. O kolaterále a o gréckej privatizácii je písané veľmi vágne," vyhlásil Richard Sulík. Ak bude účasť MMF rovnaká ako pri prvej pôžičke, slovenskí daňoví poplatníci zaplatia 840 miliónov, čo je 400 eur na každú domácnosť.
staršie
Strana 1
Archív