Denník SaS


Billboardy (všetky)

Stíhačky sa dajú aj prenajímať

Stíhačky sa dajú aj prenajímať Slovensko by si mohlo prenajímať stíhačky, namiesto ich kúpy. Hovorí minister obrany Ľubo Galko. "Takáto možnosť existuje. Jej výhodnosť či nevýhodnosť ale musí byť detailne analyzovaná nielen z vojensko-odborného, ale aj z ekonomického hľadiska," povedal.

Summit lídrov eurozóny dal SaS zapravdu

Summit lídrov eurozóny dal SaS zapravdu Posledný summit lídrov eurozóny potvrdil, že v dvoch podstatných veciach mala SaS pravdu pred rokom a má ju aj dnes. Po prvé, jediné trvalé riešenie problémov Grécka je riadený bankrot krajiny, tak ako ho SaS požaduje už rok a pol. Po druhé, ďalšie navyšovanie eurovalu nie je riešením. Trpezlivosť dochádza už aj ostatným členským štátom. Nie sú už ochotné ďalej zvyšovať svoje záruky do eurovalu.

Jozef Mihál chce viac peňazí pre mamičky

Jozef Mihál chce viac peňazí pre mamičky Predĺženie materskej dovolenky na 40 týždňov a zvýšenie dávok chce od januára presadiť minister práce Jozef Mihál. Zmenou zákona by sa materská dovolenka predĺžila o 6 týždňov, vymeriavací základ z ktorého sa vypočítava dávka na materskej dovolenke by sa zvýšil zo súčasných 60% na 65%.

Anketa na portáli aktuality.sk

Anketa na portáli aktuality.sk Najväčšiu podporu medzi čitateľmi spravodajského portálu Aktuality.sk má Smer-SD a SaS. Vyplýva to z prieskumu, ktorého sa zúčastnilo vyše 37.000 ľudí! Najdôveryhodnejším politikom sa stal Robert Fico, tesne pred Richardom Sulíkom, najmenej dôveryhodným je predseda Smeru-SD.

Koncesionárske poplatky sú zrušené

Koncesionárske poplatky sú zrušené Dnes sme splnili ďalší bod programu SaS. Úhrada za služby verejnosti, v minulosti známa ako koncesionárske poplatky, sa zruší od 1. januára 2013. Každej domácnosť tak ušetríme 55,68 eura ročne.
staršie
Strana 1
Archív