Denník SaS


Billboardy (všetky)

J. Mihál: Zachránime sociálne zariadenia pred zánikom

J. Mihál: Zachránime sociálne zariadenia pred zánikom  Financovanie zariadení pre seniorov, zdravotne postihnutých alebo pre deti, ktoré majú vážne zdravotné problémy a musia byť v zariadeniach dlhodobej starostlivosti. To všetko rieši novela zákona o sociálnych službách z dielne Jozefa Mihála (SaS).

SaS: Zabránili sme šikane 2 miliónov občanov

SaS: Zabránili sme šikane 2 miliónov občanov  Včera sa nám podarilo prelomiť prezidentovo veto a od 1. januára tak štát prestane šikanovať vyše 2 milióny občanov a zamestnávateľom, a to nie len súkromným, ušetríme milióny eur.

Núdzový stav: KDH musí prevziať zodpovednoť za svoje zlyhanie

Núdzový stav: KDH musí prevziať zodpovednoť za svoje zlyhanie Minister Uhliarik a KDH absolútne zlyhali. Mesiace neriešili situáciu v zdravotníctve, neponúkli žiadny plán B a nechali sa vydierať Lekárskym odborovým zväzom. Svojim nezodpovedným prístupom ohrozujú zdravie a život občanov.

M. Chren: Energetické audity budú odložené

M. Chren: Energetické audity budú odložené Platný zákon o energetickej efektívnosti je zbytočne prísny. Presahuje dokonca aj požiadavky Európskej únie, keďže v takomto rozsahu a s podobnými sankciami bol zavedený zbytočne skoro. Viac vo videozázname:

Núdzový stav: Občania platia za neschoponosť ministra Uhliarika

Núdzový stav: Občania platia za neschoponosť ministra Uhliarika Vyhlásenie núdzového stavu, ku ktorému bola dnes vláda nútená pristúpiť, je len potvrdením zlyhania ministra zdravotníctva. Minister za KDH Ivan Uhliarik nedokázal v dostatočnom predstihu pripraviť alternatívny plán, ktorý by zaistil poskytovanie zdravotnej starostlivosti občanom. SaS bude dôrazne požadovať, aby sa toto extrémne riešenie uplatňovalo čo najkratšie.
staršie
Strana 1
Archív