Denník SaS


Billboardy (všetky)

BUDÚCNOSŤ bez dlhov

BUDÚCNOSŤ bez dlhov Strana SaS praje do nového roku 2012 všetkým ľuďom na Slovensku zdravie, správne rozhodnutia, politikov, ktorí budú rozumne spravovať krajinu a BUDÚCNOSŤ bez dlhov, s nízkymi daňami a s dobrou prácou.

SAS PLNÍ SĽUBY A DRŽÍ SLOVO

SAS PLNÍ SĽUBY A DRŽÍ SLOVO

Poslanci SaS podali trestné oznámenie v kauze Gorila

Poslanci SaS podali trestné oznámenie v kauze Gorila Dňa 20.12.2011 sa objavili údajné prepisy z nasadenia informačno-technických prostriedkov (ITP) na webovom portáli http://skgorila.tumblr.com/ poukazujúce na závažné korupčné praktiky v súvislosti s privatizáciou v rokoch 2005 až 2006.V tejto súvislosti poslanci SaS Kamil Krnáč, Pavol Hladký a Milan Laurenčík podali trestné oznámenie o podozrení zo spáchania trestného činu korupcie na neznámeho páchateľa.

Šťastné Vianoce!

Šťastné Vianoce! Prajeme Vám krásne Vianoce v spoločnosti ľudí, na ktorých Vám záleží. Nech nám pokoj týchto dní ostane v životoch čo najdlhšie.

Rozlúčka s Václavom Havlom

Rozlúčka s Václavom Havlom Dnes sa milióny Čechov a Slovákov rozlúčili so svojim prvým ponovembrovým prezidentom Václavom Havlom. Václav Havel bol jedným z čelných predstaviteľov odboja proti komunistickému režimu a zosobňoval boj za slobodu, ktorú celý život považoval za jednu z najdôležitejších hodnôt. Navždy ostane v našich srdciach. Česť jeho pamiatke.
staršie
Strana 1
Archív