Denník SaS


Billboardy (všetky)

Írsko bude v referende o fiškálnej zmluve hlasovať aj o odmietnutí finančnej pomoci

Dohady, že Írsko nakoniec fiškálnu zmluvu schváli bez referenda, sa nepotvrdili. Írsky premiér Enda Kenny včera oznámil, že o schválení tejto zmluvy rozhodnú občania v referende.

Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Grécko šokovalo referendom o peňažnej pomoci, taliansky dlh sa približuje k neudržateľným hodnotám

Parlament prelomil veto: Voľný vstup do vojenských obvodov!

Parlament prelomil veto: Voľný vstup do vojenských obvodov! Vojenské obvody Záhorie a Valaškovce sa otvoria. Poslanci 78 hlasmi prelomili veto prezidenta a zákon schválili.

SAS PLNÍ SĽUBY A DRŽÍ SLOVO

Kultúrne poukazy pre viac ako 2500 škôl

Kultúrne poukazy pre viac ako 2500 škôl Vstupy do divadiel, galérií, múzeí alebo napríklad na zaplatenie zápisného do knižnice. Aj tak môžu deti využiť kultúrny poukaz od ministerstva kultúry.

Minister Krajcer zachráni polovicu slovenských hradov

Minister Krajcer zachráni polovicu slovenských hradov Pilotný projekt obnovy hradov, ktorý spustilo ministerstvo kultúry, zaznamenal obrovský úspech. Dopyt po dotáciách mnohonásobne prekročil očakávania a rezort preto pripravio dotačný program, vďaka ktorému ich bude obnovených viac ako 40.

Práca namiesto dávok SaS chce vymeniť sociálne dávky za prácu Projekt obnovy hradov prinesie prácu pre viac ako 800 nezamestnaných

Financovanie strán: Ignorovanie kauzy Smeru je urážkou voličov

Smer zneužíva peniaze z eurofondov na svoju predvolebnú kampaň Boj proti korupcii Financovanie strán podľa Gorily

staršie
Strana 1
Archív