Denník SaS


Billboardy (všetky)

J. Miškov nebude kandidovať za predsedu hospodárskeho výboru

J. Miškov nebude kandidovať za predsedu hospodárskeho výboru Odchádzajúci minister hospodárstva Juraj Miškov nebude kandidovať na post predsedu Výboru NR SR pre hospodárstvo, výstavbu a dopravu.

SaS bude tvrdá, ale odborná opozícia SaS po voľbách 2012 Rokovania opozície: Štyri strany sa dohodli, KDH chce viac

Slovensko nepatrí Smeru, patrí jeho občanom

Slovensko nepatrí Smeru, patrí jeho občanom Nespochybňujeme silný mandát strany Smer. Zároveň však musíme pripomenúť, že ani dosiahnutý volebný výsledok ešte neznamená, že Slovensko patrí Smeru. Patrí všetkým jeho občanom.

Garancie nie sú istoty Smer chce ľuďom ukradnúť 5 miliárd Plán Smeru: Zvyšovanie daní a vyháňanie úspešných zo Slovenska

Ktoré krajiny sú spoľahlivými partnermi pre Európsku úniu?

V súvislosti s odmietnutím prvej pôžičky Grécku v roku 2010 a neschválením rozšírenia eurovalu na prvý krát minulý rok sa o Slovensku množstvo vrcholových politikov vyjadrilo, že nie je pre EÚ spoľahlivým partnerom. Aká je skutočnosť?

Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Lídri eurozóny vedeli o gréckych problémoch už roky pred ich vypuknutím Nemecký minister Schäuble v tajne nahratom videu potvrdzuje ďalšie peniaze pre Portugalsko

Európska komisia by podľa slovenského eurokomisára Maroša Šefčoviča mala ekonómom zvýšiť platy

Podľa Šefčoviča Európska komisia ponúka ekonómom príliš málo. Následne má problém prilákať špičkových ekonómov, najmä z bohatších krajín.

Europoslanci v čase krízy žiadajú navýšenie svojho rozpočtu, aby si mohli kupovať popularitu Radoví europoslanci zarábajú viac, ako nemecká kancelárka Merkelová Európska komisia v obhajobe finančnej dane popiera samú seba

Rokovania opozície: Štyri strany sa dohodli, KDH chce viac

Rokovania opozície: Štyri strany sa dohodli, KDH chce viac „Štyri strany sa dokázali dohodnúť. Jediný problém je s KDH, ktoré má trošku neprimerané požiadavky. My sme boli ochotní ustúpiť vo všetkom,“ povedal Daniel Krajcer po rokovaní predstaviteľov opozičných strán.

Novozvolení poslanci si dnes prevzali osvedčenia o zvolení SaS bude tvrdá, ale odborná opozícia SaS po voľbách 2012

staršie
Strana 1
Archív