Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kongres SaS vyjadril dôveru predsedovi Richardovi Sulíkovi a schválil víziu strany

Kongres SaS vyjadril dôveru predsedovi Richardovi Sulíkovi a schválil víziu strany Slobodní ľudia v dobre spravovanej krajine. Taká je vízia strany Sloboda a Solidarita.

Programové vyhlásenie vlády R. Fica je plné prázdnych fráz

Programové vyhlásenie vlády R. Fica je plné prázdnych fráz Nekonkrétna a plná všeobecných fráz. Taká je vízia Smeru o budúcnosti Slovenska.

Smer ponúka socializmus, SaS riešenia Plán Smeru: Zvyšovanie daní a vyháňanie úspešných zo Slovenska Znovuzavedenie dane z dedičstva a darovania

Plány Smeru - rany istoty pre krajinu

Plány Smeru - rany istoty pre krajinu Smer nie je schopný plniť svoje predvolebné sľuby. Nedokáže ponúkať istoty a zároveň zabrániť, aby sa štát viac zadlžoval. Peniaze preto vezme ľuďom.

Smer ponúka socializmus, SaS riešenia Slovensko nepatrí Smeru, patrí jeho občanom Garancie nie sú istoty

Znovuzavedenie dane z dedičstva a darovania

Znovuzavedenie dane z dedičstva a darovania Najnovší nápad ministra financií Petra Kažimíra znova zaviesť daň z dedičstva a daň z darovania je jasným dôkazom, že strana Smer netuší, ako by mohla napĺňať svoje predvolebné sľuby o istotách a zároveň krajinu ďalej nezadlžovať.

Smer chce ľuďom ukradnúť 5 miliárd Smer ponúka socializmus, SaS riešenia Plán Smeru: Zvyšovanie daní a vyháňanie úspešných zo Slovenska

Podvod v parlamente: Falšovanie údajov

Podvod v parlamente: Falšovanie údajov Predsedu NR SR Pavla Pašku (Smer-SD) čaká kvôli falšovaniu údajov disciplinárne konanie Mandátového a imunitného výboru NR SR.
staršie
Strana 1
Archív