Denník SaS


Billboardy (všetky)

Pán premiér pozýval...

Pán premiér pozýval... Uznávam, že ma trochu prekvapilo, keď som sa z médií dozvedel o plánovanom stretnutí premiéra s opozíciou. Písomné pozvanie naznačilo, že Brusel chystá niečo veľké...

V Dánsku nemôže byť referendum ohľadom EÚ, lebo by mohlo dopadnúť zle Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Národná rada schválila trvalý euroval

Opozícia spoločne za záchranu II. piliera

Opozícia spoločne za záchranu II. piliera Petíciu na záchranu II. dôchodkového piliera podporilo viac ako 80-tisíc občanov.

Opozícia bojuje za záchranu druhého piliera Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov Petícia za záchranu II. piliera: Už 30-tisíc podpisov!

R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest!

"Likvidácia takmer 50-tisícov pracovných miest, ktorú so sebou prinesie zmena Zákonníka práce, je prejavom ohavnosti a pretvárky vlády Roberta Fica," povedal podpredseda SaS a bývalý minister hospodárstva Juraj Miškov. Analýzu dopadov novely dnes takto vyčíslili samotní predstavitelia zamestnávateľov (RÚZ). Vláda Ivety Radičovej za necelé dva roky vytvorila 50-tisíc pracovných miest. Vláda socialistov Roberta Fica týchto ľudí v priebehu niekoľkých mesiacov o prácu oberie. "Rušenie pracovných miest, likvidácia živnostníkov a dohodárov, krádež II. piliera, to všetko je dôkaz, že predvolebné sľuby Smeru o istotách boli len jedno obrovské klamstvo. Spoločne so zmenami v daniach a odvodoch, presadení zákonov, ktoré zhoršia podnikateľské prostredie totiž začnú investori Slovensko obchádzať a žiadne nové pracovné miesta nevzniknú."

Voľba predsedu NKÚ: Otvorený list Robertovi Ficovi

Voľba predsedu NKÚ: Otvorený list Robertovi Ficovi OĽaNO, KDH, Most-Híd, SDKÚ-DS a SaS opätovne potvrdzujú spoločné odhodlanie presadzovať na predsednícky post Najvyššieho kontrolného úradu kandidáta za SaS.

Voľba predsedu NKÚ: Opozícia žiada vypísanie termínu voľby NKÚ: Spoločným kandidátom opozície je Kamil Krnáč

NKÚ: Poslanci K. Krnáča nezvolili

Poslanci strany Smer-SD nedodržali prísľub Roberta Fica a s istotou vieme povedať aj to, že záväzok nedodržala prinajmenšom jedna opozičná strana. V tomto parlamente sú evidentne strany, ktoré nedokážu dodržať svoje slovo. Smer sa nezmenil a je zrejmé, že sa nezmenili ani niektorí opoziční poslanci.
staršie
Strana 1
Archív