Denník SaS


Billboardy (všetky)

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti Prehľad zákonov, ktoré počas 4 mesiacov pripravila vláda Roberta Fica a ktorými likviduje podnikateľské prostredie a samozrejme... pracovné miesta.

R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! 100 dní vlády: Rany istoty občanom SaS: Ak Robert Fico nedokáže vládnuť, nech odíde!

Nicholsonová: Prestaňme sterilizácie démonizovať

Nicholsonová: Prestaňme sterilizácie démonizovať Ženy, ale aj muži, ktorí majú viac ako 4 deti, alebo viac ako 35 rokov a 3 deti, môžu podstúpiť sterilizáciu bezplatne. Navrhuje to Lucia Nicholsonová.

SaS bojuje za registrované partnerstvá

SaS bojuje za registrované partnerstvá Nie je pravda, že homosexuálne páry túto zmenu nepotrebujú, lebo legislatíva je dostatočná. Meniť sa musí 23 zákonov!

Útoky proti LGBT komunite Osobné slobody SaS predloží do NR SR registrované partnerstvá

Kauza Malacky: Na ťahu sú NKÚ a prokuratúra

Kauza Malacky: Na ťahu sú NKÚ a prokuratúra Ľubomír Galko a Anna Zemanová (tímlíderka SaS pre oblasť životného prostredia) sa v súvislosti s výstavbou továrne na vakcíny obrátili na NKÚ a na Okresnú prokuratúru v Malackách.

Továreň na vakcíny v Malackách bude Továreň na vakcíny: Štát porušuje zákon

SaS predloží do NR SR registrované partnerstvá

SaS predloží do NR SR registrované partnerstvá Návrh, ktorý by mal čiastočne odstrániť nerovnosť medzi partnerskými vzťahmi homosexuálov a zosobášených párov, prerokuje NR SR prvýkrát na septembrovej schôdzi.

Útoky proti LGBT komunite 17. máj: Medzinárodný deň boja proti homofóbii Osobné slobody

staršie
Strana 1
Archív