Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kontroverzné adopcie: List komisárovi RE pre ľudské práva Nilsovi Muižnieksovi

Kontroverzné adopcie: List komisárovi RE pre ľudské práva Nilsovi Muižnieksovi John Hemming, Monika Flašíková - Beňová, Radoslav Procházka, Marica Pirošíková a Lucia Nicholsonová sa spoločne podpísali pod list na pomoc slovenským deťom v Británii.

Kauza adopcie: Trestné oznámenie kvôli podozreniu z obchodovania s deťmi Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám

Opozícia žiada prezidenta o vrátenie školských zákonov

Martin Poliačik (SaS), Miroslav Beblavý (SDKÚ-DS), Arpád Érsek (Most – Híd), Martin Fronc (KDH), Richard Vašečka (OĽaNO) a Jana Žitňanská (nez.) vyzývajú v spoločnom liste prezidenta SR vrátenie dvoch školských zákonov do parlamentu.

Školstvo SaS podporuje štrajk učiteľov

Diskusia o voľbách v USA na pôde SaS

Diskusia o voľbách v USA na pôde SaS V utorok 26. septembra sa v Liberálnom dome uskutočnila diskusia s veľvyslancom USA Theodorom Sedgwickom a s bývalým veľvyslancom Slovenska v USA Rastislavom Káčerom.

Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám

Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám K aktivitám Lucie Nicholsonovej sa pridali aj europoslankyňa M. Flašíková-Beňová, poslanec R. Procházka a mnoho ďalších, ktorí chcú pomôcť týmto rodinám.

Kauza adopcie: Trestné oznámenie kvôli podozreniu z obchodovania s deťmi

Ako ďalej... Nelegálne osady, sociálne bývanie a dávky...

Dane, odvody

staršie
Strana 1
Archív