Denník SaS


Billboardy (všetky)

Registrované partnerstvá v parlamente

Registrované partnerstvá v parlamente Keď je treba platiť dane, sme si všetci rovní. Keď máme pracovať, sme si všetci rovní. Ale keď ide o právo na láskyplný vzťah, iným ho nedoprajeme. Povedal M. Poliačik.

SaS bojuje za registrované partnerstvá Osobné slobody

Práca dospelým, vzdelanie deťom

Práca dospelým, vzdelanie deťom Rómska problematka – súbor komplexných riešení strany SaS

Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií Fatálne zlyhanie právneho štátu Práca namiesto dávok funguje: Skúšali sme to v Prešove

Zákonník práce: Smer sa už vybláznil, ale čo ďalej?

Zákonník práce: Smer sa už vybláznil, ale čo ďalej? Ak by na Slovensku bola napríklad vyššia vymožiteľnosť práva a nízka korupcia, úroveň ochrany zamestnancov v pracovnoprávnych vzťahoch by v niektorých prípadoch mohla byť taká, ako ju zavádza aktuálna novela Zákonníka práce.

Ústavný súd rozhodol: Prezident generálneho prokurátora musí vymenovať

Ústavný súd rozhodol: Prezident generálneho prokurátora  musí vymenovať Rozhodnutie Ústavného súdu potvrdzuje to, čo tvrdíme už viac ako rok – že prezident nemá právo nekonať vo veci vymenovania kandidáta na post generálneho prokurátora.

Banková únia: Všetci budeme zachraňovať všetko

Banková únia: Všetci budeme zachraňovať všetko SaS vyzýva vládu, aby s bankovou úniou súhlasila len vtedy, ak na ňu nebudú doplácať občania.
staršie
Strana 1
Archív