Denník SaS


Billboardy (všetky)

Sulík: Dobrá vôľa mi nechýba

Považujem za prirodzený krok, že po voľbe predsedu strany došlo k zmenám na postoch podpredsedov. Republiková rada rozhodla na základe môjho návrhu. Ako predseda strany som dal ním najavo, s kým chcem úzko spolupracovať na základe vzájomnej dôvery. Tento postup je logický a legitímny.

Cyprus: Brusel ako slon v porceláne

Cyprus: Brusel ako slon v porceláne Neschopnosť európskych politikov sa ukázala v plnej nahote. Európska únia urobila všetky chyby, ktoré sa urobiť dali a predviedla „sloní tanec v porceláne", povedal ruský premiér Medvedev.

Megaškandál na rezorte kultúry

Hrozí, že slovenská kultúra príde o desiatky miliónov eur na základe protiprávneho konania ministerstva kultúry v projekte digitalizácie kultúrneho dedičstva.

Cyprus – najhlúpejšie a najnebezpečnejšie rozhodnutie eurozóny

Cyprus – najhlúpejšie a najnebezpečnejšie rozhodnutie eurozóny To, čo sa udialo posledné dni na Cypre, je názorná ukážka, ako zlikvidovať Euro. Že v Bruseli rozhoduje partička politikov bez štipky zodpovednosti, je známe už dlho. Že spravia takto fatálne rozhodnutie, predsa len prekvapuje.

Hlúpe a nebezpečné rozhodnutie na Cypre

Eurozóna spravila na Cypre to najhlúpejšie a najnebezpečnejšie rozhodnutie. Daň, ktorú vymysleli ministri financií Európskej únie, v skutočnosti nie je daň. Oveľa viac sa hodí definícia znárodnenia časti všetkých úspor. A pritom časy kolektívnej viny sú už dávno za nami. Toto rozhodnutie otriaslo dôverou v menu euro.Za tento hlúpy nápad zahlasoval na Ekofine aj náš minister financií, Peter Kažimír. Týmto ho vyzývame, aby vysvetlil, čo ho k tomuto poburujúcemu hlasovaniu viedlo.Stojíme si za tým, že slovenský daňovník sa tohto nebezpečného a likvidačného zachraňovania nesmie zúčastniť.
staršie
Strana 1
Archív