Denník SaS


Billboardy (všetky)

Vyhlásenie strany SaS k odstúpeniu Petra Osuského od prezidentskej kandidatúry

Strana SaS rozhodnutie Petra Osuského vzdať sa prezidentskej kandidatúry vníma ako gesto politika, ktorý aj v tejto neľahkej chvíli pochopil, čo je pre krajinu správne a konal zodpovedne podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia.

Mozaika tunelárskej schémy v Cargu sa vypĺňa

Strana Sloboda a Solidarita takzvanú reštrukturalizáciu železničného Carga považuje za privatizáciu jeho vozňového parku, pretože väčšinový podiel v spoločnosti Cargo Wagon, do ktorej budú tieto vozne (12 400 kusov) prevedené, získa investor.

Útok na Slobodu je aj útokom na Banskobystričanov

Prepichnutie pneumatík na osobnom aute Radovana Slobodu, ktorý je spoluorganizátorom banskobystrickej petície Parkovné patrí mestu, považujeme za potvrdenie správnosti nášho úsilia. Je podľa nášho názoru v rozpore so záujmami mesta a jeho občanov, aby veľká časť výnosu z parkovného končila v súkromnej firme.

SaS: Paška nás vracia do totality

Strana SaS ostro protestuje proti rozhodnutiam vedenia Národnej rady Slovenskej republiky, na základe ktorých má byť obmedzený počet zástupcov médií v priestoroch parlamentu a tiež ich pohyb. Slovenský parlament bol vo vzťahu k novinárom veľmi liberálny a má byť na to hrdý, nie vracať pomery späť do čias totality. Toto rozhodnutie vnímame ako hrubý zásah do demokratických princípov fungovania slovenskej spoločnosti.

SaS v Banskej Bystrici: Parkovné patrí mestu

Strana Sloboda a Solidarita odštartovala v Banskej Bystrici petíciu s názvom Parkovné patrí mestu. Je to reakcia na neochotu poslancov Smeru v mestskom zastupiteľstve vytlačiť z vyberania poplatkov za parkovné súkromnú spoločnosť, ktorá nezaslúžene odčerpáva podstatnú časť týchto príjmov. Členov SaS v Banskej Bystrici bol podporiť aj podpredseda strany Ľubomír Galko. „Aj ako minister obrany som zistil, že všade tam, kde sa dá prisať na verejné peniaze, strčí sa tam nejaká sprostredkovateľská firma. To je aj prípad výberu parkovného v Banskej Bystrici,“ povedal Galko.
staršie
Strana 1
Archív