Denník SaS


Billboardy (všetky)

Lacnejšie potraviny môžu byť realitou

Najnovšia legislatívna aktivita z dielne SaS obmedzí plytvanie potravinami, lebo umožní konzumáciu potravín po minimálnom dátume trvanlivosti. Dnes ich musia obchodníci zlikvidovať. Je to aj výzva pre mimovládne organizácie, aby takéto zlacnené potraviny sústredili pre sociálne odkázaných občanov.

Nové pravidlá ochrany osobných údajov vyháňajú zo SR investorov

Úrad na ochranu osobných údajov urobil nadprácu vo vzťahu k Európskej únii a priťažil tak novými pravidlami na ochranu osobných údajov nielen slovenským podnikateľom, ale aj verejnej správe a mimovládnym organizáciám. Aj keď EÚ ešte len pripravuje reformu legislatívy z roku 1995, na Slovensku už platí a spôsobuje administratívnu a finančnú záťaž, čím sa prepadáme v konkurencieschopnosti a atraktívnosti pre investorov stále nižšie.

SaS predstavila prvý liberálny zákonník práce v histórii Slovenska

Strana Sloboda a Solidarita predstavila Zákonník práce pre zamestnanosť a vyššie platy. Jeho základnou filozofiou je pružnosť a je napísaný tak, aby zamestnávanie nebolo pre podnikateľov priveľkým rizikom, ktorému sa budú snažiť vyhnúť. Naopak, zamestnávanie má byť súčasťou rozširovania a skvalitňovania ich podnikania.

SaS: Fico sa už hrá na umierneného euroskeptika

SaS: Fico sa už hrá na umierneného euroskeptika    Aula Univerzity Komenského (UK) dnes poobede patrila predsedom vlád Českej a Slovenskej republiky. Priestranstvo pred univerzitou však obsadila SaS. „Rozdali sme okoloidúcim takmer tisíc brožúr, venovaných májovým eurovoľbám. Je v nich náš pohľad na Európsku úniu a riešenia jej problémov,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.

Brusel sa chystá poškodiť priemysel

Brusel sa chystá na ďalšiu ofenzívu v sprísňovaní ochrany životného prostredia. Na fakt, že táto politika vedie k vyháňaniu celých priemyselných odvetví z priestoru EÚ, dnes upozornili kandidáti strany SaS do eurovolieb 2014.
staršie
Strana 1
Archív