Denník SaS


Billboardy (všetky)

Boli sme za prezidentom - videoblog Jozefa Mihála

Zákon, ktorý ukladá minimálny dôchodok, považujeme za diskriminačný. Diskriminuje ľudí, ktorý sa rozhodli pre II.pilier. Vládnej strane sa totiž peniaze z II.piliera zídu na predvolebné sociálne balíčky.

Kradnúť sa môže, nie je to trestný čin, odkazuje polícia

Nevypočutie kľúčového svedka a uzavretie najväčšej tunelárskej kauzy v histórii slovenských tajných služieb pokladáme za nonsens. Budeme sa sťažovať a búšiť, kým sa to nevyrieši.

Happyend pre Fica

Váhostav bol tunelovaný vlastným manažmentom. Zostávajú vo funkciách, aby mohli ďalej tunelovať. Zaplatia to z našej spoločnej špajze, do ktorej sa skladáme všetci, ktorí máme účet v banke.

Zlodejov pošlime do basy

Ukradnuté nehnuteľnosti, autá, znehodnotené budovy pre spravodajskú činnosť, prepísané majetky. Toto polícia nepovažuje za trestný čin a preto vyšetrovanie ukončila, halvní podozriví vedú naďalej Vojenské spravodajstvo a ako ctihodní občania narábajú s rozpočtom. To sú mimochodom dane ľudí, ktorí vidia a vedia, akurát, že nemôžu nič urobiť. Odtajnenie spisu je nevyhnutné.

S farbou von - aj šéf NKÚ bude slúžiť Smeru

Smer veľkodušne prehlasoval, že post šéfa NKÚ patrí opozícii. Podmienil to nezmyselnou požiadavkou, že to musí byť jednotný kandidát. Prekvapili sme ho svojou súdržnosťou, a tak si aj tak zvolili svojho "slabučkého hryzkača".
staršie
Strana 1
Archív