Denník SaS


Billboardy (všetky)

Dnes môže skončiť teplárenské nevoľníctvo

Nevidíme dôvod, aby ste si nemohli vybrať svojho dodávateľa tepla len preto, lebo niekto chce zarobiť a pozná ľudí na správnych miestach. Nech si každý zakúri tak, ako mu to vyhovuje.

SK 4 Brimain - Slovensko za zotrvanie Británie v Európskej únii

Organizujeme petíciu za zotrvanie Veľkej Británie v Európskej únii. Je dôležité, aby táto krajina zotrvala a my sa o to chceme zasadiť.

Finančný výbor Bašternákove byty nevyriešil, nikoho to neprekvapilo

Výbor o Bašternákovi utajili len preto, aby na ňom nakoniec dokopy nieč nepovedali. Ruka ruku myje, akamarát kamaráta nepodrazí, najmä. ak ie o biznis. Nepáči sa nám to a nedáme tomu pokoj.

Koalícia nemá záujem o skutočnú kontrolu nasadzovania ITP

Kontrola nad nasadzovaním informačno-technických prostriedkov patrí najväčšej opozičnej strane. V SaS máme na ňu aj odborníka - je to Ľubomír Galko. Napriek dohode však koalícia jeho nomináciu nechce podporiť a my sa pýtame, prečo. Žeby mohol na niečo prísť?

Fico opozíciu ku kontrole nepustí

A požiadali sme o stretnutie, aby sme spolu prediskutovali obsadenie kontrolných pozícií, na ktoré má opozícia nárok. Napríklad taký Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou alebo kontrola zdravotných poisťovní patria opozícii. Nielen teraz, ale aj keď v budúcnosti bude v opozícii trebárs aj Smer, bude patriť im. Pozrite sa, čo nám odpísal. Myslíte si, že Mitrík a ÚVO sú spravodlivo kontrolované?
staršie
Strana 1
Archív