Denník SaS


Billboardy (všetky)

Dôvody, pre ktoré Robert Kaliňák nemôže byť ministrom ani chvíľu

Premiér Fico by sa mal okamžite odsťahovať z Bonaparte, Robert Kaliňák najprv odvolať Františka Imreczeho z čela Finančnej správy a vymenovať bezúhonného človeka, a napokon odstúpiť z pozície ministra vnútra. Tak by to bolo v normálnej neskorumpovanej krajine. Ak tak do piatka neurobí (čo neurobí), zvolávame mimoriadnu schôdzu a pokúsime sa ho odvolať my, pričom si všetky nepriestrelné dôvody budú musieť vypočuť aj jeho kolegovia z podarenej opozície, ktorým Kaliňák tiež ešte donedávna strašne prekážal.

Ide sa odvolávať

Opozičná rada prvýkrát zasadla a okrem pozící v kontrolných úradoch sa zhodla aj na ďalšej dôležitejveci - kauza Bašternák dosiahla také obrovské rozmery a minister Kaliňák ju kryje tak "na hulváta", že navrhneme jeho odvolanie na mimoriadnej schôdzi NR SR.

Opozícia sa spája

Dve najsilnešie opozičné strany SaS a OĽaNO podpísali Dohodu o opozičnej rade, čím zoficiálnili spoluprácu a spoločnú pripravenosť vládnuť. Či už o štyri roky, alebo skôr.

Koľko sa toho zmestí do alobalu

Ťažba klesá, dotácie stúpajú, za mzdy v baniach sa oplatí pracivať akurát tak Rumunom. Tak kde sú teda zvyšné peniaze?

Kontinuita valca v priamom prenose

Ak by koalícii aspoň troch išlo o dobro občanov, nikdy by si nedovolili zmietnuť zo stola všetky prospešné návrhy, ktoré štát nič nestoja a pomôžu k lepšiemu životu.
staršie
Strana 1
Archív