Denník SaS


Billboardy (všetky)

V kauze Špirko pripravujeme trestné oznámenie

Pre kauzu prokurátora Špirka budeme iniciovať mimoriadny parlamentný výbor a pripravujeme trestné oznámenie na (ne)známeho páchateľa pre zneužitie právomoci verejného činiteľa.

Ubezpečujeme, že Kališpeciál k ľuďom dostaneme

Slovenská pošta odmieta distribuovať KALIšpeciál na príkaz z najvyšších miest. Je to pakt a preto zvažuje právne kroky a vyvodenie politickej zodpovednosti.

Pošta robí vedomé obštrukcie, je to hanba!

Vyzývame ministra kultúry Mareka Maďariča, aby vo veci sabotáže Kali-špeciálu konečne priviedol svojich zamestnancov k činnosti, dnes si našli nové výhovorky

Slovenská pošta sabotuje KALIšpeciál

Keby mali aspoň poriadnu výhovorku, ale posúvanie si "prípadu" z jednej inštitúcie na druhú, hádzanie sa na dovolenku, neodpovedanie a naťahovanie je detinské a nehodné štátnej firmy, ktorá má slúžiť ľuďom, a nie zlodejskej vláde.

Slovenská pošta nechce, aby ste dostali informácie o Bašternákovi

Máme podpísanú zmluvu so Slovenskou poštou, ktoré má podľa nej rozniesť náš KALIšpeciál do všetkých domácností na Slovensku ešte tento týždeň. Noviny však ležia na paletách v Bratislave a my počúvame len hlúpe posúvanie si kompetencií z jedného úradu na druhý. Považujeme to za sabotáž.
staršie
Strana 1
Archív