Denník SaS


Billboardy (všetky)

Sudcovia, ktorí rozhodnú o R. Procházkovi, by mali poznať pravdu

Na Slovensku už každý vie, že Radoslav Procházka je človekom pochybných morálnych kvalít. Napriek tomu ho vláda posiela robiť sudcu do Luxemburgu, aby z takejto teplučkej trafiky rozhodoval o osudoch ľudí. Richard Sulík sa rozhodol, že to tak nenechá a kompetentných informuje o tom, s kým budú mať dočinenia. Ak to zachráni jediné súdne rozhodnutie, stojí to za to.

Z Finančnej správy unikajú informácie

Tri firmy, ktoré registrujú internetové domény na Slovensku, a to Zoner, Platon a Websupport, sú obetnými baránkami pre Finančnú správu SR v jej boji proti hazardu.

Štát nezmyselne trestá poctivých podnikateľov a ohrozuje slobodu internetu

Prvýkrát v histórii sa stalo, že pokutu od Finančnej správy SR dostál nie ten, kto zodpovedá za obsah internetovej stránky ale ten, kto doménu zaregistroval. Prvým motívom by mohlo byť to, že finančná správa takto rieši svoju neschopnosť vypátrať dodávateľa obsahu. Pritom registrátor ponúkol súčinnosť štátu v tejto veci. Avšak ešte horší motív by mohlo byť ten, že firma, ktorá pokutu dostala sa aktivizuje aj ako občianske združenie pod názvom Slovensko.Digital. A práve táto skupina poukázala na neefektívnosť narábania štátu s verejnými zdrojmi v prípade IT tendrov.

Sexuálne zneužívanie detí nebolo nikdy tak blízko úradu vlády

Včera prenikli informácie, že mediálny poradca predsedu vlády Erik Tomáš radí riaditeľovi resocializačného zariadenia Čistý deň Petrovi Tománkovi. Dnes je už jasné, prečo niekoľko kontrol v Čistom dni boli neúspešné. Erik Tomáš ponúkol dôkaz, že zariadenie Čistý deň patrí do smeráckej rodiny. Sme zdesení. Vyzývame premiéra, aby okamžite odvolal Erika Tomáša z funkcie.

Chceme vybaliť uhlie z alobalu

Do energetiky chceme zaviesť systém a spravodlivosť a v rámci možností ju odpolitizovať.
staršie
Strana 1
Archív