Denník SaS


Billboardy (všetky)

Žiadame NKÚ, aby prešetril nákup žilinského CT-čka

Slovenské zdravotníctvo je doslova čierna diera, prerastená chápadlami korupčnej chobotnice. Investované peniaze sa strácajú dlhodobo zlým manažovaním, rozkrádaním či neefektívnymi nákupmi. Rezort zdravotníctva má s krátkou prestávkou za posledných 12 rokov, prakticky 10 rokov v správe strana Smer – SD, či už samostatne alebo v nejakej vládnej koalícii. Smer nesie zodpovednosť za súčasný stav zdravotníctva a nedostatočnú zdravotnú starostlivosť ľudí na Slovensku.

Máme právo vedieť, za koľko sa predáva štátny majetok

Existuje reálny dôvod pre ktorý Slovenský pozemkový fond tají za koľko predáva majetok štátu? Neexistuje. Preto trvanie na tejto skutočnosti nás len utvrdzuje, že fond robí niečo nekalé. Cena nie je osobný údaj, napriek ich tvrdeniam.

Rokovák je hanebným šrámom na tvári demokracie

Naozaj si myslíme, že predsedajúci NR SR pôjdu tvrdo podľa nového rokovacieho poriadku? Podľa nás ho budú ignorovať, keď nie, urobia zo slovenského parlamentu prepadlisko demokracie.

Stiahnite novelu rokováku, škodí demokracii na Slovensku

Novela rokovacieho poriadku je iba snaha Andreja Danka prekryť kauzy súčasnej vlády. Nie je to nič iné, ako náhubok pre opozíciu. Aby bol parlament slušný, musí byť plný slušných ľudí s charakterom. Ak novela prejde v navrhovanej podobe, obrátime sa na Ústavný súd SR.

Štátu sa zmocnila mafia

Dnes si neuvedomujeme, aké nebezpečné veci sa na Slovensku dejú. Až po čase zbadáme, že v roku 2016 sa tu diali veci neprípustné pre právny štát a demokraciu. Štátu sa zmocnila mafia, ako sme to zažili už v deväťdesiatych rokoch. Vyzývame Bélu Bugára, Luciu Žitňanskú, Petra Kresáka a Františka Šebeja, aby sa vrátili na stranu právneho štátu.
staršie
Strana 1
Archív