Denník SaS


Billboardy (všetky)

Minister Érsek nesmie strkať hlavu do piesku

Ministerstvo dopravy SR v prípade piešťanského letiska nesmie strkať hlavu do piesku a malo by prevziať zodpovednosť za riešenie situácie. Štát má v podniku Letisko Piešťany a. s. 20-percentný podiel a dvoch nominantov, a práve oni boli spúšťačom problému.

Chceme prieskum v policajných celách

Vyzývame prezidenta policajného zboru Tibora Gašpara, aby svojim rozkazom nariadil okamžitý zákaz využívať tieto vyhradené priestory a ich fyzické zrušenie. Ak sa to nestane, staneme sa priepasťou uprostred Európy. Je to obrovská hanba na hlavách nás všetkých.

Vyzývame Sociálnu poisťovňu, aby vypovedala zmluvu s Bonulom

Nové vedenie Sociálnej poisťovne by malo okamžite vypovedať zmluvu za 6 miliónov eur s firmou Bonul. Podľa stanoviska Úradu pre verejné obstarávanie Sociálna poisťovňa porušila zákon o verejnom obstarávaní pri tendri na strážne služby.

Robert Kaliňák by sa mal vyzliecť donaha

Vyzývame ministra vnútra Roberta Kaliňáka, aby sa "vyzliekol donaha" a zverejnil podrobné majetkové priznanie. List, ktorý poslal parlamentnému výboru nič nehovorí, neposkytol žiadne dokumenty a minister nie je súčinný. Celá záležitosť bola len kamufláž, bol to špinavý biznis a minister je v konflikte záujmov.

Robert Fico zasadil ďalší úder demokracii

Výroky premiéra o tom, že celá kauza Bašternák je vymyslená potvrdili, že dnes bojujeme s režimom Roberta Fica. Je to bezočivé a je to pľuvanec do tváre verejnosti.
staršie
Strana 1
Archív