Denník SaS


Billboardy (všetky)

V Hornej Nitre dýchajú karcinogénny vzduch, konať včera bolo neskoro

Vyzvali sme ministra životného prostredia Lászloa Sólymosa (Most-Híd), aby čím skôr vykonal kontrolu na prevádzke elektrárne v Novákoch. Dnes má totiž skončiť tzv. testovacia prevádzka tretieho bloku v tejto elektrárni, kde dochádza k spaľovaniu uhlia z Hornonitrianskych baní Prievidza. V tejto veci poslanci za SaS podali aj trestné oznámenie, nakoľko išlo o spustenie prevádzky bez povolenia a bez splnenia sprísnených emisných limitov.

Drogy neberieme, obvinenia sú prejav zúfalstva

SaS tu nie je na detinské prekáračky, raz a navždy jeho falošnú obavu o naše zdravie vyvrátim. „Pred malou chvíľou som absolvoval test na prítomnosť psychotropných látok, a bol negatívny. Žiadne drogy som nevzal a ani neberiem. Týmto považujem každú ďalšiu narážku Roberta Fica na drogy v SaS len za zúfalú snahu zakryť vlastnú neschopnosť, vlastné chyby a vlastné kauzy. Áno, aj tú otrasnú štatistiku výsledkov činnosti špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika," povedal na tlačovej besede predseda SaS Richard Sulík.

Výkon špeciálneho prokurátora je na hanbu, je čas konať

Premiér usvedčený z klamstva, faktúry musíte zaplatiť

Predseda vlády SR Robert Fico opäť raz oklamal obrovské množstvo ľudí. Teatrálne trhal faktúry a odkazoval ľudí zahodiť ich do koša, no dnes sa dozvedáme, že to neplatí a vysoké faktúry za energie ľudia musia zaplatiť.

Podávame trestné oznámenie v súvislosti s vysokými faktúrami za energie

staršie
Strana 1
Archív