Denník SaS


Billboardy (všetky)

Tretím podpredsedom SaS sa stal Ľubomír Galko

Republiková rada strany Sloboda a Solidarita zvolila Ľubomíra Galka za podpredsedu pre regióny.

Národniarom sa minuli nápady. Siahli po riešeniach SaS

Program strany Sloboda a Solidarita sa stal inšpiráciou pre iné politické strany. Naposledy doň načrela SNS a vytiahla konkrétne opatrenia, ktoré SaS navrhuje v rámci kapitoly SOS (sociálne odkázané spoločenstvá) ako riešenia tzv. rómskej otázky.

Návod na zastavenie časovanej bomby v osadách

Žiadna doterajšia vláda neponúkla efektívne riešenie tzv. rómskej otázky. Vyhlásili to starostovia obcí s rómskymi komunitami. Napriek tomu, že politici ju opakovane označujú za prioritu, jej riešenie zanedbávajú. Strana Sloboda a Solidarita vo svojom programe prináša konkrétne riešenia na všetky okruhy, ktoré títo starostovia pomenovali.

Korupčná kauza exstarostu Bielika upozornila na neefektívnosť súdov

Úplatok vo výške 5 miliónov korún, obvinenie starostu bratislavskej mestskej časti, stratené nahrávky odpočúvania, súdne prieťahy, údajné angažovanie sa politikov a SIS vo vyšetrovaní prípadu – a šesť rokov po vypuknutí kauzy oslobodenie jej hlavného aktéra Pavla Bielika.

Daniel Krajcer kandiduje za stranu Sloboda a Solidarita

Najznámejší politický moderátor na Slovensku Daniel Krajcer odchádza z televízie do politiky. Vo voľbách do NR SR bude z miesta číslo 5 kandidovať za stranu Sloboda a Solidarita.

Nástenkový tender - symbol spôsobov vládnej trojky

Strana Sloboda a Solidarita vyzýva premiéra Roberta Fica, aby bezodkladne odvolal ministra výstavby a regionálneho rozvoja Igora Štefanova (SNS). Za tzv. "nástenkový tender", v ktorom dve kontroly NKÚ odhalili závažné pochybenia, musí byť vyvodená osobná zodpovednosť. Ide o jeden z najväčších škandálov Ficovej vlády spojený s netransparentnosťou, ktorý narobil Slovensku hanbu na európskej úrovni.
Archív