Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kvôli Ficovej vláde žilo vlani Slovensko dva mesiace na dlh

Strana Sloboda a solidarita (SaS) dnes vyhlásila dátum Dňa rozpočtovej nezodpovednosti za minulý rok. Podľa prepočtov SaS pripadol v roku 2009 deň rozpočtovej nezodpovednosti na 1. november.

Historické prvenstvo: SaS vyčíslila finančnú náročnosť svojho volebného programu

Strana Sloboda a Solidarita vyzýva politické subjekty, ktoré kandidujú vo voľbách do NR SR, aby vyčíslili dopady nimi navrhovaných opatrení na verejné rozpočty.

Sloboda a Solidarita o víťazstve Fideszu

Vzťahy medzi Maďarskou republikou a Slovenskom presahujú bežný rámec štandardných vzťahov susedných krajín, a preto strana Sloboda a Solidarita pozorne sledovala vývoj parlamentných volieb v susednom Maďarsku. Napriek tomu, že naše politické orientácie sú značne rozdielne, považujeme blahoželanie víťazovi týchto volieb za prejav diplomatického rešpektu.

Chcete voliť zo zahraničia? Pozor, máte už len pár dní!

Rozhodovať o zložení slovenského parlamentu môžu aj tí z vás, ktorí žijú v zahraničí. Vaša vyplnená žiadosť však musí byť doručená na Slovensko do 23. apríla.

Podvodne získané vysokoškolské tituly spôsobili medzinárodný škandál

V posledných rokoch vzniklo na Slovensku množstvo vysokých škôl, z ktorých mnohé ponúkajú spornú kvalitu štúdia. To má vplyv na kvalitu samotného titulu a jeho uznanie v zahraničí.
Archív