Denník SaS


Billboardy (všetky)

Pán premiér pozýval...

Uznávam, že ma trochu prekvapilo, keď som sa z médií dozvedel o plánovanom stretnutí premiéra s opozíciou. Písomné pozvanie naznačilo, že Brusel chystá niečo veľké...

V Dánsku nemôže byť referendum ohľadom EÚ, lebo by mohlo dopadnúť zle Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Národná rada schválila trvalý euroval

Opozícia spoločne za záchranu II. piliera

Petíciu na záchranu II. dôchodkového piliera podporilo viac ako 80-tisíc občanov.

Opozícia bojuje za záchranu druhého piliera Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov Petícia za záchranu II. piliera: Už 30-tisíc podpisov!

Voľba predsedu NKÚ: Otvorený list Robertovi Ficovi

OĽaNO, KDH, Most-Híd, SDKÚ-DS a SaS opätovne potvrdzujú spoločné odhodlanie presadzovať na predsednícky post Najvyššieho kontrolného úradu kandidáta za SaS.

Voľba predsedu NKÚ: Opozícia žiada vypísanie termínu voľby NKÚ: Spoločným kandidátom opozície je Kamil Krnáč

Parlament zrušil trestnoprávnu imunitu

Trvalo to síce viac ako dvadsať rokov, ale dnes zahlasovalo 144 poslancov slovenského parlamentu za zrušenie trestnoprávnej imunity. Podporili tak spoločný návrh všetkých poslaneckých klubov.

Návrh SaS: Menej poslancov a žiadna imunita Konečne! Priestupková imunita bola zrušená! Zrušenie trestnoprávnej imunity: Skončite s hrami, SaS hlasy garantuje!

NKÚ: Spoločným kandidátom opozície je Kamil Krnáč

Kamil Krnáč sa stal oficiálnym kandidátom všetkých opozičných strán na post šéfa NKÚ. Pod návrh sa podpísali predstavitelia klubov KDH, OĽaNO, Most-Híd, SDKÚ-DS a SaS.

Voľba predsedu NKÚ: Opozícia žiada vypísanie termínu voľby

Bez ukončenej základnej školy vodičský nebude

Podmienkou pre vydanie vodičského oprávnenia by malo byť od 1. novembra 2012 ukončené základné vzdelanie. Navrhuje to Lucia Nicholsonová.

Rozvody dohodou - z rozumného návrhu opäť nechutné politikárčenie

Mal to byť deň, keď politici ukážu, že rešpektujú súkromie a intimitu vzťahu dvoch ľudí. Namiesto toho to bol deň, keď politici ukázali svoju nadradenosť.

Osobné slobody SaS za osobné slobody: Rozvody dohodou Rozvody dohodou: Štát nemá zasahovať do vzťahov ľudí

Podstatná chyba v preklade zmluvy o trvalom eurovale

Dňa 22. júna chválilo 118 poslancov zmluvu o ESM. Parlamentná tlač (č. 42) obsahuje slovenskú aj anglickú verziu. Slovenský preklad však obsahuje najmenej jednu podstatnú chybu.

Národná rada schválila trvalý euroval Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Trvalý euroval – trvalý tunel

Archív