Denník SaS


Billboardy (všetky)

Nicholsonová: Prestaňme sterilizácie démonizovať

Ženy, ale aj muži, ktorí majú viac ako 4 deti, alebo viac ako 35 rokov a 3 deti, môžu podstúpiť sterilizáciu bezplatne. Navrhuje to Lucia Nicholsonová.

Rozpočet na rok 2013? Len míňanie cudzích peňazí

Dopad všetkých konsolidačných opatrení na zvýšenie príjmov – teda finančné vyjadrenie "ošklbania" občanov – sa rovná sume, ktorú pošleme španielskym súkromným bankám.

Kauza Malacky: Na ťahu sú NKÚ a prokuratúra

Ľubomír Galko a Anna Zemanová (tímlíderka SaS pre oblasť životného prostredia) sa v súvislosti s výstavbou továrne na vakcíny obrátili na NKÚ a na Okresnú prokuratúru v Malackách.

Továreň na vakcíny v Malackách bude Továreň na vakcíny: Štát porušuje zákon

SaS predloží do NR SR registrované partnerstvá

Návrh, ktorý by mal čiastočne odstrániť nerovnosť medzi partnerskými vzťahmi homosexuálov a zosobášených párov, prerokuje NR SR prvýkrát na septembrovej schôdzi.

Útoky proti LGBT komunite 17. máj: Medzinárodný deň boja proti homofóbii Osobné slobody

Smer splnil hrozby. Oslabil II. pilier

Tesne pred voľbami Robert Fico sľuboval, že príspevky do II. piliera meniť nebude. Celé to bolo klamstvo. Presne také isté, ako všetky sľúbené istoty, z ktorých sa vykľuli rany istoty.

R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! R. Fico chce jedinú zdravotnú poisťovňu

Prejav R. Sulíka v NRSR k 1. a 2. pilieru (Zostrih)

Smer chce ľuďom ukradnúť 5 miliárd Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov Smer splnil hrozby. Oslabil II. pilier

Pozor, kradnú Vám dôchodok

Tri dni pred voľbami, 7. marca tohto roku, povedal Robert Fico pre denník SME, že nebude meniť odvod do II. piliera. Dnes, ani nie 5 mesiacov neskôr tento záväzok neplatí a opäť raz sa potvrdilo, že neplatí slovo ľudí, ktorí nemajú česť a tiež sa opäť raz potvrdilo, že kto klame, ten aj kradne.

Strana Smer využíva leto, aby ľudí obrala o peniaze Opozícia spoločne za záchranu II. piliera Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov

Strana Smer využíva leto, aby ľudí obrala o peniaze

Opozícia sa už piaty deň snaží zabrániť skrátenému legislatívnemu konaniu o zákone o sociálnom poistení.

Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov 100 dní vlády: Rany istoty občanom SaS: Ak Robert Fico nedokáže vládnuť, nech odíde!

Archív