Denník SaS


Billboardy (všetky)

Registrované partnerstvá v parlamente

Keď je treba platiť dane, sme si všetci rovní. Keď máme pracovať, sme si všetci rovní. Ale keď ide o právo na láskyplný vzťah, iným ho nedoprajeme. Povedal M. Poliačik.

SaS bojuje za registrované partnerstvá Osobné slobody

Práca dospelým, vzdelanie deťom

Rómska problematka – súbor komplexných riešení strany SaS

Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií Fatálne zlyhanie právneho štátu Práca namiesto dávok funguje: Skúšali sme to v Prešove

Ústavný súd rozhodol: Prezident generálneho prokurátora musí vymenovať

Rozhodnutie Ústavného súdu potvrdzuje to, čo tvrdíme už viac ako rok – že prezident nemá právo nekonať vo veci vymenovania kandidáta na post generálneho prokurátora.

Sihoť cyklistom: Otvorený list primátorovi M. Ftáčnikovi

SaS sa pridáva k otvorenej výzve primátorovi Hlavného mesta SR, ktorú dňa 13. 10. 2012 podpísali účastníci cyklojazdy z Karlovej Vsi do Devína.

Cyklistov na ostrov Sihoť bratislavskí poslanci nepustia SaS chce sprístupniť Sihoť pre cyklistov

Štátni úradníci musia niesť zodpovednosť za svoje konanie

Reálna zodpovednosť inštitúcií a konkrétnych úradníkov a odstránenie prekážok pre občanov, ktorí bojujú za svoje práva. To je časť zmien, ktoré sa pokúsi presadiť Martin Chren v spolupráci s organizáciou Via Iuris.

Nútené adopcie v Británii: Zažívajú ich aj Česi, Poliaci, Francúzi, Belgičania...

Lucia Nicholsonová sa obrátila na podpredsedníčku Európskeho parlamentu aj na mediátorku EP pre oblasť medzinárodných únosov detí rodičmi.

Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám Kauza adopcie: Trestné oznámenie kvôli podozreniu z obchodovania s deťmi Kontroverzné adopcie: List komisárovi RE pre ľudské práva Nilsovi Muižnieksovi

Viac pracovných miest v najchudobnejších regiónoch

Poslanci SaS navrhujú daňové prázdniny pre všetky firmy, ktoré vytvoria najmenej 50 nových pracovných miest v regiónoch s najvyššou nezamestnanosťou.

Mondi za stimul nemusí prácu pre ľudí ani udržať 14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti Opozícia bojuje za zachovanie pracovných miest

Kandidátom SaS na predsedu NKÚ je Vladimír Klimeš

Kandidátom SaS na post predsedu NKÚ je Vladimír Klimeš. SaS o tom dnes informovala predsedov poslaneckých klubov ostatných opozičných strán. V blízkej dobe sa predstaví aj poslancom na híringoch jednotlivých klubov.

NKÚ: Kamil Krnáč viac kandidovať nebude NKÚ: Smer odmieta Krnáča - dôvod neuvádza Krnáča nezvolili: Smer sa bojí kontroly

Archív