Denník SaS


Billboardy (všetky)

Vládni úradníci taja predaj ropy

Sto miliónov eur. S takýmto príjmom rátajú na budúci rok Štátne hmotné rezervy. Odmietajú však povedať, ako ich chcú získať.

Potvrdené. SMER ide privatizovať štátne rezervy za 100 miliónov. Pripravuje SMER-SD skrytú privatizáciu štátnych hmotných rezerv?

Ceny slovenských potravín budú rásť

Namiesto podpory našich poľnohospodárov nás čakajú vyššie ceny slovenských výrobkov. Tak bude v praxi vyzerať návrh ministra Ľ. Jahnátka.

Spoločná poľnohospodárska politika EÚ na roky 2014 - 2020: Minister nekoná Pôdohospodárstvo Kvôli EÚ máme dvojnásobné ceny cukru a likvidovanú výrobu

L. Nicholsonová: Hra na rómsku reformu

Nie som si istá, či racionálne návrhy vyplynú z ohlasovanej rómskej reformy. Pretože rómska reforma sa na reformu iba hrá. Prečo?

Rómska reforma? Vláda nič nerobí Fatálne zlyhanie právneho štátu Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií

SaS k 17. novembru: Vládu jednej strany je možné poraziť

V predvečer Dňa boja za slobodu a demokraciu sme sa dozvedeli, že bývalý generálny tajomník KSČ Miloš Jakeš rozpoznal v rétorike Roberta Fica rétoriku komunistickú.

Od Fica do Fica: Nežiaduci film Zuzany Piussi v Liberálnom dome

Kiná ho odmietli premietať. V stredu 5. decembra o 18:00 si ho však môžete pozrieť v Liberálnom dome. Nasledovať bude diskusia s režisérkou.

Nedajme sa zastrašiť

Nemecko - slovenská diskusia o budúcnosti Európy

Predseda frakcie FDP v Nemeckom spolkovom sneme Rainer Brüderle dnes navštívil Bratislavu a stretol sa aj s predstaviteľmi SaS.

Spomienka na padlých vojakov

Peter Osuský, poslanec NR SR, a Anna Zemanová, poslankyňa Zastupiteľstva BSK, sa pripojili k pietnej spomienke na zosnulých v prvej svetovej vojne.
Archív