Denník SaS


Billboardy (všetky)

Z elektronických podpisov je bezpečnostné riziko

Žiadame ministerstvo vnútra, aby do vyriešenia problému s čipovými občianskymi preukazmi plošne deaktivovali elektronické podpisy a informovali verejnosť o ďalších krokoch.

O financovaní R. Kusého, P. Freša či Š. Škultétyho

V župných voľbách kandidujú ľudia, ktorí míňajú na kampaň státisícové sumy a nevedia vysvetliť ich pôvod, rovno klamú alebo vykladajú svojim voličom báchorky.

Ak si ušetríte 1000 eur mesačne, Bžána dobehnete v roku 3480

Predseda SaS Richard Sulík: „Každú chvíľu odtekajú takéto peniaze, to sú stovky korupčných káuz, ktoré sprevádzajú vlády Roberta Fica. Slovensko by sa mohlo mať oveľa lepšie, keby rôzni Bžánovia, Bašternákovia a im podobní nemali možnosť okrádať štátny rozpočet. Táto vláda s tým nemôže nič urobiť už len preto, že premiér býva v byte daňového podvodníka. Toto je tragédia našej krajiny.“

Predstavili sme nových odborníkov na pôdohospodárstvo a potravinárstvo

„Ako rastieme, rastú na nás odborné nároky ešte viac. Potrebujeme mať pokryté všetky oblasti, aby keď príde čas a staneme sa súčasťou vlády, mohli sme hneď od začiatku začať riešiť problémy, nakopené v mnohých prípadoch aj za desaťročia,“ povedal na tlačovej besede predseda SaS Richard Sulík.

Zelená správa si zaslúži pozornosť politikov

Poslankyňa strany Sloboda a Solidarita a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová spolu s kolegami pripraví novelu zákona, aby sa o tzv. Zelenej správe rokovalo v NR SR.