Denník SaS


Billboardy (všetky)

Reakcia na pocity M. Kočnera

Na vykonštruované formulácie typu "mne to tak vychádza" a "ja si myslím že" strana SaS rozhodne nebude reagovať. Obzvlášť, ak sa pán Kočner v závere tlačovej besedy sám priznal, že sú sú to len jeho pocity. Jeho tlačová beseda je potvrdením špinavých útokov voči SaS pred voľbami a strana SaS preto na Mariána Kočnera v súvislosti s jeho dnešnými vyjadreniami podá trestné oznámenie.

Financovanie strán: Ignorovanie kauzy Smeru je urážkou voličov

Smer zneužíva peniaze z eurofondov na svoju predvolebnú kampaň Boj proti korupcii Financovanie strán podľa Gorily

Richard Sulík ostáva na čele kandidátky SaS

"V prípade, že nezískam najviac krúžkov spomedzi kandidátov SaS, vzdám sa poslaneckého mandátu," vyhlásil dnes predseda SaS Richard Sulík.

Sulíkove sms sa vyšetrovať nebudú Reakcia na videá M. Kočnera Vzťah M. Kočnera k Pente

Rozhodnuté! Peniaze do Grécka pošleme

Dnes nadránom sa rozhodlo, že dočasný euroval poskytne záchrannú pôžičku Grécku vo výške 130 miliárd eur!

10 nezodpovedaných otázok ohľadom druhej pôžičky Grécku Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Ako sa v Bruseli rozhoduje o miliardách !

Smer ponúka socializmus, SaS riešenia

SaS: Stredo-pravá vláda je reálnou alternatívou SaS: Chceme slobodné a sebavedomé Slovensko v silnej Európskej únii Práca namiesto dávok

Finančnej správe hrozí kolaps

Daňovej správe na Slovensku hrozí kvôli rozhodnutiam Ivana Mikloša kolaps. Nefunguje registrácia, nie je možné vracať DPH, nie je možné vydávať potvrdenia a údaje sa spracovávajú ručne. Daňové úrady sa vrátili do stredoveku.

SaS: Stredo-pravá vláda je reálnou alternatívou

Najlepšou alternatívou po voľbách je stredo-pravá vláda, lebo len takáto vláda dokáže skutočne riešiť problémy, ktoré stoja pred nami a ktorým čelí Slovensko.

Nulový koaličný potenciál Voľby 2012: Slobodné a sebavedomé Slovensko v EÚ Prieskum: Bez SaS stredopravá vláda nevznikne

Schvaľovanie trvalého eurovalu vo vláde: Potichu a bez diskusie

Môžeme ešte hovoriť o právnom štáte, ak vláda v dôvernej zmluve vytvorí pre vlastných obyvateľov záväzok vo výške ročných príjmov štátneho rozpočtu?