Denník SaS


Billboardy (všetky)

Ficov "odvodový podvod" na živnostníkoch

Živnostník, ktorý mesačne fakturuje 1500 eur, zaplatí po zmenách z dielne Smeru na daniach a odvodoch o vyše 4-tisíc eur viac ako doteraz!

Robert Fico zoberie peniaze radšej občanom ako monopolom Plán Smeru: Zvyšovanie daní a vyháňanie úspešných zo Slovenska Vláda Roberta Fica je bezradná, istoty narazili na realitu

Vláda chce zlikvidovať II. pilier - je to krádež budúcich dôchodkov

Zníženie príspevkov, zvýšenie garancií a zrušenie indexového fondu - to všetko môže priemerného sporiteľa pripraviť aj o viac ako 50-tisíc eur!

Ficova vláda plánuje zvyšovanie veku odchodu do penzie Smer chce ľuďom ukradnúť 5 miliárd Bezradná vláda – socialistický experiment vlády jednej strany

Parlament rokuje o znížení počtu poslancov

925.888 – presne toľko voličov v referende z roku 2010 podporilo myšlienku znížiť počet poslancov NR SR zo 150 na 100. Napriek tomu to viacerí poslanci v pléne odmietajú.

Návrh SaS: Menej poslancov a žiadna imunita Parlament rokuje o znížení počtu poslancov Znižovanie počtu poslancov

Podpora pre ESM sa rovná asistovanej samovražde

Vývoj nám dáva za pravdu. Opäť sa potvrdzuje to, na čo sme upozorňovali už celé mesiace. Grécko kolabuje a Slovensko to môže stáť až 2,3 mld. eur.

Záruky Nemecka v záchranných fondoch môžu presiahnuť výšku rozpočtu, fiškálna zmluva môže byť protiústavná Wall Street Journal: Limity európskej solidarity Trvalý euroval – trvalý tunel

Zrušenie trestnoprávnej imunity: Skončite s hrami, SaS hlasy garantuje!

Vyzývame Roberta Fica, aby dal občanom verejný prísľub, že k 1. septembru bude poslanecká imunita zrušená. Ak to urobí, sme pripravení stiahnuť návrh SaS.

Návrh SaS: Menej poslancov a žiadna imunita Konečne! Priestupková imunita bola zrušená!

Vláda Roberta Fica je bezradná, istoty narazili na realitu

Nie je pravda, že Robert Fico zoberie len bohatým. Zoberie všetkým – živnostníkom, dohodárom, sporiteľom v druhom pilieri, majiteľom bytov, pozostalým, skrátka všetkým okrem skutočne bohatých.

Plány Smeru - rany istoty pre krajinu Garancie nie sú istoty Plán Smeru: Zvyšovanie daní a vyháňanie úspešných zo Slovenska