Denník SaS


Billboardy (všetky)

Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám

K aktivitám Lucie Nicholsonovej sa pridali aj europoslankyňa M. Flašíková-Beňová, poslanec R. Procházka a mnoho ďalších, ktorí chcú pomôcť týmto rodinám.

Kauza adopcie: Trestné oznámenie kvôli podozreniu z obchodovania s deťmi

SaS chce sprístupniť Sihoť pre cyklistov

Poslanci za SaS v bratislavskom mestskom zastupiteľstve podporia sprístupnenie ostrova Sihoť verejnosti a možnosť viesť tadiaľ cyklotrasu spájajúcu Devín a Karlovu Ves.

Krnáča nezvolili: Smer sa bojí kontroly

Spoločného kandidáta piatich opozičných strán na post predsedu NKÚ - Kamila Krnáča - parlament nezvolil. Získal 63 hlasov.

Voľba predsedu NKÚ: Otvorený list Robertovi Ficovi NKÚ: Spoločným kandidátom opozície je Kamil Krnáč NKÚ: Smer odmieta Krnáča - dôvod neuvádza

Opozícia bojuje za zachovanie pracovných miest

14 krokov Smeru pre zvýšenie nezamestnanosti R. Fico chce zlikvidovať 50-tisíc pracovných miest! 100 dní vlády: Rany istoty občanom

NKÚ: Smer odmieta Krnáča - dôvod neuvádza

Kamil Krnáč má stále podporu SaS aj ostatných opozičných strán. Nemáme žiadny dôvod sťahovať jeho kandidatúru a ani to neurobíme.

Voľba NKÚ: Stretnutie s R. Ficom NKÚ: Spoločným kandidátom opozície je Kamil Krnáč Voľba predsedu NKÚ: Otvorený list Robertovi Ficovi

Premiér Fico sa skrýva pred štrajkom

Naša vláda schválila pred rokom navýšenie prostriedkov na platy učiteľov o 5,7%. Robert Fico nemá ani toľko slušnosti, aby s nimi rokoval.

Školstvo SaS podporuje štrajk učiteľov