Denník SaS


Billboardy (všetky)

Banková únia: Všetci budeme zachraňovať všetko

SaS vyzýva vládu, aby s bankovou úniou súhlasila len vtedy, ak na ňu nebudú doplácať občania.

Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií

Ponúkame riešenia, lebo vláda nekoná. Predkladáme návrhy, ktoré pomôžu zmeniť formálne vzdelávanie detí v osadách na skutočné.

Práca namiesto dávok funguje: Skúšali sme to v Prešove Fatálne zlyhanie právneho štátu Práca dospelým, vzdelanie deťom

Detivsieti.org: Web na pomoc rodinám v Británii

Aké mám práva? Kto mi môže pomôcť? Webstránka www.detivsieti.org je tu pre každého, komu v Británii hrozí odobratie dieťaťa.

Nútené adopcie v Británii: Zažívajú ich aj Česi, Poliaci, Francúzi, Belgičania... Kontroverzné adopcie v Británii: Ďalšie kroky na pomoc rodinám Kauza adopcie: Trestné oznámenie kvôli podozreniu z obchodovania s deťmi

NIE policajnému štátu a špicľovaniu občanov!

Všetci poslanci klubov SaS a OĽaNO, R. Procházka, L. Žitňanská, J. Žitňanská a A. Hrnčiar sa obrátili na Ústavný súd v snahe brániť súkromie ľudí.

Práca dospelým, vzdelanie deťom

SaS predstavila súbor opatrení na riešenie rómskej otázky. "Doteraz žiadna vláda nedokázala presadiť skutočné riešenia. Politická korektnosť bola dôležitejšia. Ak štát neponúkne riešenia, vytvorí priestor pre extrémistov," povedal R. Sulík.

Práca namiesto dávok funguje: Skúšali sme to v Prešove Riešenie rómskeho problému – práca dospelým, vzdelanie deťom Fatálne zlyhanie právneho štátu