Denník SaS


Billboardy (všetky)

Ficova vláda opäť prichádza s rozšírením kolektívnych zmlúv

Spúšťame iniciatívu za lepšie cesty v Bratislave

Prvý krok k riešeniu výtlkov v Bratislave sa podaril Tri riešenia výtlkov v Bratislave

Zákernosti Roberta Fica

Vyhlásenie SaS k návrhu obžaloby prezidenta SR

R.Sulík: Na rozdiel od prezidenta si ctím zákony Podali sme obžalobu na prezidenta

Vyhlásenie SaS k návrhu obžaloby prezidenta SR

R.Sulík: Na rozdiel od prezidenta si ctím zákony Podali sme obžalobu na prezidenta

Rómska koalícia Smeru a OĽaNO zlyháva na celej čiare

Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií Fatálne zlyhanie právneho štátu

Rómska koalícia Smeru a OĽaNO zlyháva na celej čiare

Fatálne zlyhanie právneho štátu Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií

Neschopnosť verejnej moci bola šokujúca

Poslanec Alojz Hlina sa zapozeral do minulosti a objavil v nej kontroverzný výrok mestského poslanca SaS v Bratislave Mariana Greksu.

Rómska reforma? Vláda nič nerobí Rómska problematika: Riešenia namiesto nekonečných diskusií Fatálne zlyhanie právneho štátu

Smer znásilňuje demokraciu

„Opäť sa ukázalo, že komunisti slovo nedodržali,“ povedal dnes predseda SaS Richard Sulík o návrhu zákona o verejnom obstarávaní.

Euroval nemôže stáť na jednej osobe

Slovensko nebude jedinou krajinou, ktorá do rozhodovania o pôžičkách z eurovalu zaangažovala parlament. O presunoch obrovských súm , určených na pomoc krajinám a bankám, nemôže rozhodovať vláda či dokonca len minister financií.

Prvý krok k riešeniu výtlkov v Bratislave sa podaril

Mestské zastupiteľstvo Bratislavy dnes na návrh poslancov SaS zaviazalo primátora Bratislavy M. Ftáčnika, aby začal s bratislavskou župou rokovať o účelovej dotácii na údržbu ciest II. a III. triedy, nachádzajúcich sa na území Bratislavy.

Tri riešenia výtlkov v Bratislave

Tri riešenia výtlkov v Bratislave

Na bratislavských hrboľatých cestách môžu svetové automobilky testovať pruženie a pevnosť náprav svojich modelov. Pre normálnu premávku sú však krajne nevhodné. SaS prichádza s alternatívami riešeniami rozbitých ciest v hlavnom meste.

Odkaz SaS Malatinskému: Inovatívne tunelovanie eurofondov?

Sme rozhorčení. Smerácka klientela je opäť v akcii.Podnikateľ Norbert Havalec podojil štát na projekte vojaka 21. storočia, na emisiách v kauze Interblue a ďalších.

Zastavte nákup lietadiel L-410!

Vyzývame premiéra R. Fica, aby zastavil nákup lietadiel L-410. Minister obrany M. Glváč je zjavne nespôsobilý takýto pokyn vydať.Informácie, ktoré sme získali z Generálneho štábu, dokazujú, že tieto dva nové stroje armáda vôbec nepotrebuje.

Vládni úradníci taja predaj ropy M. Chren: Smer sa už nikdy nebude môcť pozrieť voličom do očí Ľ. Galko: Nedám sa zastrašiť

Vláde sa zrútil rozpočet

Nová prognóza hospodárskeho rastu volá po novom konsolidačnom balíčku. Väčšie spomalenie rastu hrubého domáceho produktu bude viesť k nižším rozpočtovým príjmom, k vyššej nezamestnanosti a nervozite v spoločnosti.

Rozpočet 2013? Nereálny socialistický experiment Socialistický rozpočet Smeru stojí na vode Vláde padá na hlavu nezamestnanosť